Sergio Oliveira'nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Oliveira'nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

qi5ymtz.gif

Seneler sonra Pas, Şut ve Liderlik olarak dünya çapında bir 8 numaramız oldu. Burun kıvıranlar bir kez bile izlememiştir bilenler zaten Porto, Roma ve Portekiz Milli takımında neler yaptığını bilir özellikle Portoda Juventusu tek başına elemişti Şampiyonlar Liginde. Aşırı mutluyum. Bayram hediyemiz geldi. Sıra Gueyede inşallah Hoşgeldin Portekizin Aslanı Sergio Oliveira..InCollage_20220707_124816664.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seneler sonra Pas, Şut ve Liderlik olarak dünya çapında bir 8 numaramız oldu. Burun kıvıranlar bir kez bile izlememiştir bilenler zaten Porto, Roma ve Portekiz Milli takımında neler yaptığını bilir özellikle Portoda Juventusu tek başına elemişti Şampiyonlar Liginde. Aşırı mutluyum. Bayram hediyemiz geldi. Sıra Gueyede inşallah Hoşgeldin Portekizin Aslanı Sergio Oliveira..Ekli dosyayı görüntüle 167191

Elinde detayli bir analiz yazisi varsa okumak istiyorum. Bir kac macini kazara denk gelip izlemisligim var (tarihsel olarak donup baktim) ancak alici gozle izlemedim. Skor konusunda biraz zayif gorunuyor tek endisem o. Bize gercektende belirli seviyede gol/asist yapacak ortasahalar gerekiyor.

Seneler sonra Pas, Şut ve Liderlik olarak dünya çapında bir 8 numaramız oldu. Burun kıvıranlar bir kez bile izlememiştir bilenler zaten Porto, Roma ve Portekiz Milli takımında neler yaptığını bilir özellikle Portoda Juventusu tek başına elemişti Şampiyonlar Liginde. Aşırı mutluyum. Bayram hediyemiz geldi. Sıra Gueyede inşallah Hoşgeldin Portekizin Aslanı Sergio Oliveira..Ekli dosyayı görüntüle 167191

tekrardan selamlar herkese. yaklaşık 6 aydır futbolu komple hayatımdan çıkarmıştım. bu topçu ortasahaya seviye atlatır mı? ayrıca kaç senelik kontrat verdiğimizi bilen var mı?

30 yaşındaki ortasahaya 4 senelik kontrat can sıkıcı olsa da en azından bir tane ortasahamızın olması sevindirici.

peki liderlik vasfı var mı? ortasahayı komple çekip çevirebilir mi?
Videolardan yorum yaparak konuşuyorum, ofansta müthiş işler yapar ve güçlü bı adam. Defansif yani pek iyi değil diyorlar ama videolarda bir sürü top çalması mevcut. Artışı harika bir pasör ve duran top üstadı.

30 yaşındaki ortasahaya 4 senelik kontrat can sıkıcı olsa da en azından bir tane ortasahamızın olması sevindirici.

peki liderlik vasfı var mı? ortasahayı komple çekip çevirebilir mi?

Bu sene Trabzon'un en one cikan ve goze batan isimlerinden olan Hamsik 34 yasinda. Yani yas, oyuncu ile de alakali. Profesyonel, kendine bakan bir oyuncu icin 36'ya kadar gayet anlasilir. O yuzden 4 sene kontrat olacaksa ki resmi aciklama gelmedi kotu bir tercih demezdim. Ancak oyuncuyu dogru kullanmamiz lazim burasi asil mesele. Gorecegiz, basarili olmasini isteyecegiz. Elden bu geliyor.

Üst Alt