Sergio Ramos: "Pozisyon için suçluluk duymuyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Ramos: "Pozisyon için suçluluk duymuyorum"

Valla beyler kim ne derse desin, Ramos bana göre tam Winner. Kazanmak için her şeyi yapıyor. Rakibin en önemli silahını elimine ederek takımına kupayı kazandırdı. Dosta güven düşmana korku veren biri :)

Valla beyler kim ne derse desin, Ramos bana göre tam Winner. Kazanmak için her şeyi yapıyor. Rakibin en önemli silahını elimine ederek takımına kupayı kazandırdı. Dosta güven düşmana korku veren biri :)

Video hakem gelince gorecegiz ne kadar winner

O zaman Fener de sike yaptigi icin winner. Kazanmak icin her seyi yapiyor. Aziz baskan tam bir winner. Parayi basip maci satin aliyor.

O zaman Fener de sike yaptigi icin winner. Kazanmak icin her seyi yapiyor. Aziz baskan tam bir winner. Parayi basip maci satin aliyor.

Saha ve masa başında olan biten aynı değil. Saha dışı, lobby gücü veya para ile manipüle etmek şikedir, sporda yeri olmayandır. Ama saha içinde bir oyuncu takımına galibiyeti getirmek için provakatörlük yada çirkeflik yapıyorsa hakkıdır.

yeni trend karakterli efendi topçu. camiye imam seçiyoruz evet karakterli efendi olması lazım :)
futbolda bu tarz topçular şarttır. sahada en az iki tane çirkef , agresif , kasap oyuncun olacak. psikolojik olarak rakibi yıldıracaksın sinirlerini gerip maçı lehine çevireceksin .
bizde melo vardı mesela. sahada olması rakibi sindiriyordu .

O kadar da değil yav. Gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncusunu da (bilemedin en kötü ilk 3) faul veya çirkeflikten ibaret görmeyelim yani o kadar da değil.

Ramos gibi komple bir defans oyuncusu bir daha zor gelir.

O kadar da değil yav. Gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncusunu da (bilemedin en kötü ilk 3) faul veya çirkeflikten ibaret görmeyelim yani o kadar da değil.

Ramos gibi komple bir defans oyuncusu bir daha zor gelir.

Ramos'u yermiyorum

Ramos'un bu hareketlerinin winnerlik adi altinda mesrulastirilip ovulmesini yeriyorum

Ramos'tan iyi aktif stoper yok cunku, belki Chiellini

Yaw Hamza, dün akşam gerçekten ne hakeme nede videoya gerek varmıydı sanki.
Liverpol gerekeni kendisi yaptı zaten. Üstelik CR7 yi de köşeye prangaladı zidane, marcelonun yolunu kapattı bide..
nerdeyse cr7siz 10 kişi oynadılar 80 dakka..

Melo'nun da bir sürü ters faulü var doğru ama Melo genelde psikolojik olarak uğraşıyor rakiple. Ramos'un rakibi sakatlamaya yönelik milyon tane hareketi var, bu hareketler haklı çıkarılamaz. Seneye bizle maç yapsalar bizden Rodrigues'i falan 2 ay sakatlasa mesela yine aynı şeyi mi diyeceksiniz merak ediyorum.

Saha ve masa başında olan biten aynı değil. Saha dışı, lobby gücü veya para ile manipüle etmek şikedir, sporda yeri olmayandır. Ama saha içinde bir oyuncu takımına galibiyeti getirmek için provakatörlük yada çirkeflik yapıyorsa hakkıdır.
O zaman ayarla bir tane tırt topçu, kilit maçlarda girsin sakatlasın sürekli.

Hakkı nasıl olsa.

Size yapılsa ana avrat küfredeceğiniz meseleleri gelip profesyonellikle bağdaştırmayın. Karius'a niye dirsek atıyor o da rakibin en zayıf oyuncusunu ekarte etmek için mi sjdjd

Ben bu kadar mal bir zihniyet görmedim, umarım bu övdüğünüz hareketler bizim topçulardan birine de yapılır da profesyonellik falan diye kafa açarsınız.

Ben bu kadar mal bir zihniyet görmedim, umarım bu övdüğünüz hareketler bizim topçulardan birine de yapılır da profesyonellik falan diye kafa açarsınız.
Hayir bir de melo fln denmis
Melo bizde 100 mac oynadiysa 90inini izlemisimdir.
Sert girdigi dirsek attigi olmusturda ramos kadar adice sakatlama girisiminde bulunmadi hic kiyas yapilacaksa tsde ki it pereyra ile kiyaslasinlar.

Melo hicbir zmaan bu kadar kahpe girisimler icinde olmadi

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt