Serhat Ulueren: "Ünal Aysal, ilk seçimde aday olacak" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren: "Ünal Aysal, ilk seçimde aday olacak"

Bu adam zaten arazilerin satışı için yetki kendine verilmediği için gitmişti

Şimdi bu yetki verilmişken onay çıkmışken haliyle geri dönmek isteyecektir tabikide

Hıı adamın yanlışı yok mu çok var ama doğrusu yanlışından çok çok daha fazla

Birde şöyle düşünün arazileri devletin sessiz kuzu ajanı Özbek Brothers mı devlete 3-5 kuruşa peşkeş çeksin

Yoksa Ünal Başgan'ım mı değerlendirsin vizyonuna kurban olduğum mu satsın

(Yok Ünal Aysal'a devlet bu arazileri yedirmez illa devlete satmamız lazım) gibi kendini Siyasetçi*Ekonomist veya İktisatçı filan zannedenler yorum yazmasın

Dursun'a ben de güvenmiyorum zaten. Mesele Dursun-Aysal karşılaştırması değil. Eğer Aysal kendisi bırakıp gitmemiş olsaydı şu an herşey çok farklı olurdu. PC oyunlarında bile alamayacağımız adamları getiren, kulübün vizyonunu arttıran, marka değerini arttıran, güven veren, kulübün parasına ihtiyacı yok, kesinlikle gereksiz işler peşinde olmaz dediğimiz adamı ben de çok isterdim. Dursun başta olacağına Aysal 1000 defa başta olsun. Şundan da eminim ki Aysal başımızda olsaydı FFP cezasını da yemezdik. Özetle bir yanım nolur gel diyor, diğer yanım acaba gelirsen yine kaçar mısın diyor. Gelecekse bazı şeyleri göze almayı, dinazorların ve diğerlerinin yapabileceklerini gözönünde bulundurarak gelmeli.

Aysal başımızda olduğu için ceza yemiştik, gitmeseydi bile o cezayı yiyecektik.

UEFA ile 4 yıl yerine 2 yıl anlaşan Aysaldı

2 yıl bize yeter diyen Aysaldı

2014de bütçemiz 60 milyon avro ile aştık,

Ama 2 yıl bize yeter dedi herif

Aysal ne futboldan ne maddi işlerden anlıyor

Gelse kulubu batırır

Forbese göre Türkiyenin en Zengin insanlarin listesinde 38. sirada, sahsi varliki 875 Milyon Dollar, simdi böyle birisi galatasarayin parasini yemeye gelirmi? veya ihtiyacagi varmidir? Evet galatasaray üzerinden kesin paralar kazanmistir cünkü galatasaray baskanidir belki bunun sayesinde daha farkli kapilar ona acilmistir, ama dursun ve hirsiz cetesi gibi cepini galatasarayin paralari ile dolduracagini hic sanmiyorum

Bu adam zaten arazilerin satışı için yetki kendine verilmediği için gitmişti

Enes kardesim, bunun sürekli öne atilmasi, Ünal Aysal´in ucuz trikler ile nasil taraftari kandirdigini gösteriyor maalesef.

Galatasaray´in yönetiminin dagilmasi da öyle oldu. 12/13 takim sampiyon oldu, ve yönetim kurulu toplantisi yapildi, hersey güllik güllüstanlik gecerken, birden Ünal Aysal sordu yönetim icinde sorun var mi diye. 2-3 kisi kalkti, evet söyle söyle sorun var dedi. Ünal Aysal´da böyle devam edemeyiz deyip, yeniden secim karari aldi.
Sonra bu olayi kendisinin tezgahladigini, o el kaldiran üyeler, diger yönetim kurulu üyelerine anlatmislardir.

Aynisi da burada da var. Türk Telekom Arena, ve sirket birlesmesinden olusan havuzun bitmesi, FFP´nin basimiza üsüsmesi, ve sportif anlamda üst üste farkli maglubiyetler aldigimiz dönemde (Tamda 10 puan fark ile sampiyonluk kacirmisken), Ünal Aysal istifa etmeyi kafasina koymustu. Sonra cikti, giderli sekilde DIVAN KURULUNDA. Üstüne basa basa, Divan Kurulu diyorum. Divan Kurulunda projesini sunmustur, yarim yamalak sekilde, ve sert tepkiler alinca, istifa edecegini aciklamistir. Sert tepkilerin bir sebebi, altin hisseller gibi, projenin tam olarak neresinde yer alacagini aciklamadigi icin olmustu. Bunu muhtemelen tepki almak icin, bilerek öyle ortaya attigini düsünüyorum.

Peki. Dursun projeleri icin yetkiyi nerede aldi ? Genel Kurulunda. Cünkü Divan Kurulunun yetki alma, yada yetki verme gibi bir funksiyonu yoktur.

Yani daha Genel Kurulda oylamaya sunmadan, Ünal Aysal´in herhangi bir projesinin red edildigini iddia etmek, cok yanlis bir aciklamadir. Divan Kurulu olayi, ap ayri bir meseledir.

Kendisi istifa etmek icin bir bahane aramistir. Karisindan terk edilmis bir adamin, sahros girdigi barda, kavga cikarmasi gibi birsey bu. Sonra bana neden vurdular, diyemezsin.

Son düzenleme:
Gelenlerde çok guzel sıvadilar zaten mıcti dedigin sezonki futbolu bile gelen hiç bir td oynatamadi
Valla ft o sezon leş gibi oynatıyordu Hamza dan bile kötüydü.

Sebebi ise oyun şablonu nun degismesiydi.sneijdere yer açacağım diye tepetaklak oldu gitti

Elmander necati crixus melo Selçuk resmen adam yiyorlardi 10 kişi bile rakibe sahayı dar ediyorduk.

Ft gelecekse 442 oynamaliyiz çok açık

sent by note 7 #fireinthehole

ünal başkanın açıklamalarından çıkardığım şu;
malesef bir başarısızlık bekliyor başkan dönmek için dursun özbek çok rezil etmezse dibe vurmazsak dönmez gibi..
adam çok akıllı..açık seçik riekelinkle olmaz diyor gelse ilk yapacağı iş hocayı kovup kariyerli bir yabancıyla anlaşmak olurdu..
manciniden önce denizliye gitmiş denizli juveden korktuğu için juve maçına çıkmam deyince manciniyle görüşmüş..burdaki hareketi muazzam..dursun özbekle burda farkı net ortaya çıkıyor..hatırlarız ki at.madrid maçına da gidememişti korkak denizli ona rağmen anlaşmıştı dursun özbek..GSARAY teknik direktörü herhangi bir zamanda herhangi bir takımdan korkmamalı..
ünal aysal başkan dönerse çook eğleneceğiz çok mutlu olacağız bu adam bu defa tecrübeli..
sırf bu dursun özbekten kurtulmak için bu sene 6.lığa filan razıyım

açıklamalarına bakarsak bencede kesin dönecek. inş. sağlam bir listesi olur. tek sesli olmaya çalışmaz yine umarım.

Enes kardesim, bunun sürekli öne atilmasi, Ünal Aysal´in ucuz trikler ile nasil taraftari kandirdigini gösteriyor maalesef.

Galatasaray´in yönetiminin dagilmasi da öyle oldu. 12/13 takim sampiyon oldu, ve yönetim kurulu toplantisi yapildi, hersey güllik güllüstanlik gecerken, birden Ünal Aysal sordu yönetim icinde sorun var mi diye. 2-3 kisi kalkti, evet söyle söyle sorun var dedi. Ünal Aysal´da böyle devam edemeyiz deyip, yeniden secim karari aldi.
Sonra bu olayi kendisinin tezgahladigini, o el kaldiran üyeler, diger yönetim kurulu üyelerine anlatmislardir.

Aynisi da burada da var. Türk Telekom Arena, ve sirket birlesmesinden olusan havuzun bitmesi, FFP´nin basimiza üsüsmesi, ve sportif anlamda üst üste farkli maglubiyetler aldigimiz dönemde (Tamda 10 puan fark ile sampiyonluk kacirmisken), Ünal Aysal istifa etmeyi kafasina koymustu. Sonra cikti, giderli sekilde DIVAN KURULUNDA. Üstüne basa basa, Divan Kurulu diyorum. Divan Kurulunda projesini sunmustur, yarim yamalak sekilde, ve sert tepkiler alinca, istifa edecegini aciklamistir. Sert tepkilerin bir sebebi, altin hisseller gibi, projenin tam olarak neresinde yer alacagini aciklamadigi icin olmustu. Bunu muhtemelen tepki almak icin, bilerek öyle ortaya attigini düsünüyorum.

Peki. Dursun projeleri icin yetkiyi nerede aldi ? Genel Kurulunda. Cünkü Divan Kurulunun yetki alma, yada yetki verme gibi bir funksiyonu yoktur.

Yani daha Genel Kurulda oylamaya sunmadan, Ünal Aysal´in herhangi bir projesinin red edildigini iddia etmek, cok yanlis bir aciklamadir. Divan Kurulu olayi, ap ayri bir meseledir.

Kendisi istifa etmek icin bir bahane aramistir. Karisindan terk edilmis bir adamin, sahros girdigi barda, kavga cikarmasi gibi birsey bu. Sonra bana neden vurdular, diyemezsin.

Reis ne diyimki sen diyorsan doğrudur haklısın birşey diyemem

Ama reis eğerki başka şansımız yoksa Dursun&Ünal Aysal arasında saniye düşünmeden Ünal Aysal derim

Valla ft o sezon leş gibi oynatıyordu Hamza dan bile kötüydü.

Sebebi ise oyun şablonu nun degismesiydi.sneijdere yer açacağım diye tepetaklak oldu gitti

Elmander necati crixus melo Selçuk resmen adam yiyorlardi 10 kişi bile rakibe sahayı dar ediyorduk.

Ft gelecekse 442 oynamaliyiz çok açık

sent by note 7 #fireinthehole
2. sezondan itibaren leş gibi oynuyorduk.Burak takıma girdikten futbol kalitemiz çok düştü.Ujfa da sakatlanınca hepten kötü oynamaya başladık.2. devre Sneijder değil de Drogbanın ilk 4 ayında takıma güzel katkısı oldu.
Kovulduğu yıl da zaten kötü oynuyorduk ama bu sefer puan da kaybetmeye başladık.Herşeye rağmen ben olsam ligin sonunu beklerdim ama kabul etmek istemeserler de hoca da gitmek istiyordu.

Üst Alt