Seri: "Drogba ile hiç konuşmadık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Jean Michael Seri: "Bu içten karşılama için herkese teşekkür etmek istiyorum. Arkamda çok büyük bir güven hissediyorum ve bu çok ayrıcalıklı bir his.

Seri: "Didier Drogba ile konuşmadık. Transfer süreciyle ilgili aklımda kalan şey Galatasaray'ın beni çok istediğini göstermesi. Biraz bekledim ve duruma baktım. Galatasaray''da oynamanın benim için daha avantajlı olduğu kararına vardım."

Seri: "Galatasaray gibi büyük bir kulüp sizi istediği zaman buna hayır diyemezsiniz. Milan'dan da bir teklif vardı ama yöneticiler olsun, taraftarların beni istemesi olsun, bir saniye tereddüt etmeden Galatasaray'ı seçiyorsunuz."

Jean Michael Seri: Her iki mevkide de oynayabiliyorum. Topa sahip olmayı seven bir oyuncuyum. Belhanda ile daha önce Nice'de oynadık ve iyi bir uyum yakaladık. Takım olarak ne yapacağımız önemli. En önemli şey oyundan keyif almak ve taraftarlara bu keyfi sunmak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu habere ben dahil bir çok kişi g ot olmuştur. Çünkü kimse Abdürrahim albayrak ın İngiltere gidip seri ve fulhamı ikna edeceğine ihtimal vermiyordu

Bu transferin arkasındaki isim tahminim:

AL CAPONE

D-1PTaUXkAEt9OI

bence konuşmuştur illa ki yani ikisi bir araya gelecek ve galatasaray'a olası transfer hakkında kelam etmeyecekler ha?

video görmeden inanmam bu habere

İkna etme olayını anlamıyorum açıkçası ben. Biz Galatasaray'ız. Türkiye liginin en büyük kulübü ve aynı zamanda şampiyonlar ligine en çok katılan Türk kulübüyüz. Eğer bir futbolcunun bize gelmek için ikna olması gerekiyorsa gelmesin bir zahmet.

Seri gayet bilinçli bir tercih yaparak bildiği, maçlarını izleyip gördüğü bir takıma gelmiş. Ben böyle bakıyorum bu olaya.

Üst Alt