Seri: "Drogba ile hiç konuşmadık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zamanla anlaşırız osman renktaşım

fatih hocayı yerden yere vurmamın çoğu da mübaladır maksat forumda balans oluşsun

keza muslera dünyanın en iyi 3 kalecisinden biri diyenlere de denge getirecek yorumlar bulunması lazım forumda
o mevzuyu bılıyorum hocayı seviyorum aslında ama basarılı insanları yerercesine eleştirmek gibi bi huyum var demıstın sanırım. hatrımda kaldı bu
birde teleffuz edemiyorum ama bu egzajerasyon kelimesi hosuma gitti bunu kullannıcam ilk fırsatta izninle :asd:

Galatasaray o sezonu Drogba´siz da sampiyon olabilirdi. Yani ihtiyac duydugumuz forvet vardi, ama bunu daha cuzi bedele de halldebilirdik. Burada dik ekine dikkat cekerim, sonuc olarak orada edemeyebilirdik ihtimali de var, ve bizim orada kazanilan bir sampiyonlugumuz söz konusu. Yani Alles gut.

Ancak o SL Grubundan Drogba´siz cikamazdik. Juventus´un okadar kötü oynamasi lehimize gelisti belki (bizim maclar disinda), ama Drogba´nin o iki Juventus macinda sergiledigi olaganüstü performans yeniden neden dünyanin en iyilerinden (pozisyon farketmeksizin) oldugunu göstermistir.

İfrit oluyorum böyle haberlere. Sen yönetimi beğen beğenme adamlar Premier Lig'e yeni çıkıp deli para harcayan bir kulübün 30 milyon euro bonservisle transfer ettiği adamı ve daha önemlisi kulübünü ikna ediyor, Fatih Terim'i beğen beğenme devre arasında aldığı takımın üstüne 2 stoper haricinde pek de matah bir ekleme yapamamasına rağmen 2 yıldır takımı şampiyon yapıyor, futbolcuları beğen beğenme 2 yıldır büyük maçlarda büyük karakter koyup kupaları kimseye bırakmıyorlar ama takımı 2. lige düşmüş, aldığı bonservisi hiçbir şekilde çıkartamamış, kariyerinde yeniden yükseliş arayan bir futbolcu için Galatasaray 1.5 sene formasını giymiş Drogba'ya mı muhtaç oluyor? Bu her şeyden önce işini yapan profesyonellere saygısızlık.

Aynısı yakın zamanda Juventus-De Ligt'te de oldu. De Ligt, Ronaldo gel dedi diye gitmiş Juventus'a. Yoksa 3-4 yıldır Avrupa kıtasının en iyi oyuncularını doğru sözleşme şartlarıyla bedavaya getiren Juventus yönetiminin, Çizme'ye her şeyiyle ambargo koyup Mandzukic-Higuain hücum hattıyla takımını ŞL finaline taşıyan, şike soruşturmasından sonra Juventus'a Avrupa'da yeniden ''büyük takım'' kimliği kazandıran Allegri'nin filan hiç katkısı yok. Saçmasapan işler. Futbol artık her zamankinden daha fazla ''business'' ve doğru şartları sağlayıp, hedefe sahip takımlar da her oyuncuyu ücreti mukabilinde getirebilir, aracıya filan da gerek olmaz. Ben de profesyonel futbolcu olsam küme düşen takımda yerimi garantileyememişken ve 2 yıldır ŞL'ye giden takımdan aynı maaşa teklif varken Drogba'ya, Kofi Annan'a filan gerek kalmadan Galatasaray'ı tercih ederim. Galatasaray'ın bir oyuncuyu getirmek için herhangi bir futbolcu eskisinin icazetine ihtiyacı yok. Aynı Ronaldo'yu Real'den getiren Juventus'un, Ronaldo'nunkine ihtiyacı olmadığı gibi.

Drogbayi Galatasaray camiasiyla iliskilendirmek buyük bir hatadir. O ancak chelseaye boyle yalakaliklar yapar.

Cogu zaman bizde forma giydigi ayrintisini bile unutuyorum. Cunku kendisini ozel ve farkli kilan hic bir detaylar yok.
Gomis koca poposuyla beyaz sortu nasil doldurmustu ? Iste bu cok ozel bir detaydir.
gomis'te gemi kazanı gibi göt var tabi doldurur. feghouli de öyle :)

Üst Alt