Serie A 16/17 H:28 | Juventus 2-1 Milan | MS | 10 Mart | beIN Sports 4 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 16/17 H:28 | Juventus 2-1 Milan | MS | 10 Mart | beIN Sports 4

Milan' eski günlerine döndürecek bir baba yiğit yok mu ulan

Juventusu görünce sinirlerim bozuluyo babalarının çifliği olmuş italya ligi

TapaTalK

ben 2 kere halaya kalktim mackolik sayesinde :D yan aglara giden topa gol verdi
Ahahahhahhahahahah :D

Ben de penaltı pozisyonunda küfür lugatımı genişlettim. 60. dakikadan itibaren maçı izlemeye başladım neler neler kaçtı. Genelde bu tarz durumlarda son maçlardan yattığım için eyvah dedim ve korktuğum başıma geldi. 3-1 4-1 olacak maçın uzatmalarına 1-1 girildi. Tam maç gitti artık derken ümidimi kaybetmişken hakem penaltı gösterdi ben halaya kalktım tabi :D Lakin penaltıyı gösterdikten sonra çizgi hakeminin yanına gitti yine eyvah dedim. Penaltıyı iptal ettirecek zannettim. O 50-60 saniyelik süreçte çizgi hakemi denen garibin kulakları ne çınlamıştır allah bilir. Ben bile ettiğim küfürler karşısında hayrete düştüm :D

Bir de bu kupon kasa kuponuydu öyle çok bir şey vermedi. Sağlam ikramiyeli kupon olsa ve yine tek maç olarak bu maça kalsam herhalde monitörü falan kırmıştım :D

Milan iyi yolda. Seneye elinde ki gençleri tutup doğru takviyeler yaparlarsa şampiyonluğa oynarlar. İnter her ne kadar iyi gitse de kadro olarak potansiyelli değil.

Üst Alt