Serkan Kırıntılı ile Anlaşıldı İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serkan Kırıntılı ile Anlaşıldı İddiası

Galatasaray, kaleci Serkan Kırıntılı ile el sıkıştı. Konyaspor'da yapılacak başkanlık seçimi sonrası, anlaşma resmiyet kazanacak. (A Spor)

Serkan Kırıntılı'nın menajeri Haluk Canatar: "Galatasaray'ın Serkan Kırıntılı ile anlaştığı haberleri doğru değil." (Futbol Arena)

Ne güzel yav her hafta kadrolari sizdirir basina. Kulübün icinde neler oluyor bitiyor hepsini Fenere sizdirir.

Gercekten muazzam transfer olur.

Hep ne cekiyorsak evlat GS lilerden cekiyoruz , gelecekse fb li dahi gelsin fakat isini hakkiyla yapsin demedik mi dostlar

Zaten bir yedek kalecinin parasinin hakkini vermesi aslinda istenmeyen bir durumdur zira as kalecin sakat veya cezali demektir , baska mevki olsa dinlendirilen as oyuncu yerine oynatilir denirdi , daha cok irdelenmesini dusunebilirdik ama kaleci dinlendirilmeye de ihtiyac duyulmayan bir mevki

Haliyle serkan alinabilir , zaten oynayacak olan yine musleradir maclarin 98% inde

Bir iki kez kritik donemde sinan bolat a ihtiyacimiz olmustu , gencler lig maci ve bursa kupa finali olabilir

Oynadigimiz gayri ciddi maclarda rezalet olup bize korku veren sinan , her nasilsa bu iki macta cok iyiydi , ozellikle bursada

Ben geçen senede söylemiştim, yine söylüyorum.. Yedek kaleci Rize'den Gökhan Akkan olmalı. İyi bir potansiyel.

Madem bu adamın bazı üyelerimizce belirginleşmiş sahadışı sıkıntılı halleri mevcut;
bizi isteyen paşalakis ağır kaçmazsa tr sıfatıyla neden olmasın.

Galatasaray, Konyaspor'un kalecisi Serkan Kırıntılı'yla anlaşma sağladı. Yapılan sözleşmeye göre Serkan Kırıntılı'ya TL cinsinden ödeme yapılacak.

Ekli dosyalar

• 752x395-galatasaray-serkan-kirintili-ile-anlasti-1528139607389.jpg
    752x395-galatasaray-serkan-kirintili-ile-anlasti-1528139607389.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 52
Üst Alt