Servet Çetin Problemi ve Hataları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin Problemi ve Hataları

Cevap: Servet Çetin Problemi ve Hataları

Evet 5-6 tane stoper geldi hepsi gönderildi Servet'in yanında oynadığı için. Ama suçun Servet'te olabileceği kimsenin aklına gelmedi nedense? Bu takım mis gibi Neill-Güngör ikilisiyle oynarken bu adamın sorunları yüzünden batırdı. Bi halttan haberiniz yok, hiçbir şey hakkında kendi düşünceniz yok boş boş konuşuyorsunuz. Sizin gibilere bırakmayacağız meydanı.
Neill ilk geldigi devre sadece iyi oynadi onun disinda yoktu ,Emre'yse sakatliktan cikamadi hic.Trabzon ve Eskisehir deplasmanlarinda E.Gungor golleri yedirdi sampiyonluktan kopardi bizi bunlari Servet yapinca unutulmaz ama Emre oldugu icin mi unutuluyor.

gönderin artık şu adamı. gidin serdar azizi alın kemal tokakı alın bundan her türlü iyi oynarlar.

eger ihanet ettigine kanaat getirilseydi kulupte 1 dakika tutulmazdi ,bu takimdan Kosecki'ler bile kovuldu bahsettigim nefret bu forumda bazi kisiler tarafindan pompalaniyor kimse Servet'e Ferdinand demiyor ama adama karsi bilenmis uyeler var bu forumda

Hikaye kısmını geç.Olay sattı satmadı meselesi de değil.Ankaragücü maçından önce de bu tartışmalar yapılırdı forumda.Sonuçta sen yaptırım uygulandığını hatırlıyor musun ? Hayır.

Konu ihanet falan değil. Orası beni ilgilendirmiyor. Konu bu oyuncunun yarışta olan bir takımda oynadığı her maçta bireysel, sonuca etki eden bir hata yapması ve yetersiz olması. Bunu göremeyen yöneticiler yüzünden takımda hala tutuluyor ve önemli biriymiş gibi sunuluyor olması.

Ben artık elin sion, ofk belgrad, helsinborg, bükreş, homberg, kharkiv, kharptaty lyiv gibi takımların forvetlerinin kral olmasını istemiyorum.

Neill ilk geldigi devre sadece iyi oynadi onun disinda yoktu ,Emre'yse sakatliktan cikamadi hic.Trabzon ve Eskisehir deplasmanlarinda E.Gungor golleri yedirdi sampiyonluktan kopardi bizi bunlari Servet yapinca unutulmaz ama Emre oldugu icin mi unutuluyor.

Emre hata yaptığı maçlarda maçın adamı seçilecek seviyede iyi oynamıştı ama 2 "Servet" hatasıyla kendini yaktı ve hemen gönderildi zaten.

Hayır bu adam zaten kafa topu alamıyor rakibinden ama boş pozisyondayken de kafayla istediği yere atamıyor topu.Defalarca boşken taca attığını hatırlıyorum.

Yine geçen sezon en çok korner kullanan takım olmamız ve duran topları uzun olduğu için sürekli servete kullandığımız halde kaç kafa golü var bu adamın?Onu geçtim kaleyi tutan kaç tane?

Tüm bunların üstüne en yakınındaki adama basit oynaması gerekirken uzun topla kaç atağı başlamadan bitiriyor bu adam.

O değil de şu var ki liverpool maçında inanılmaz paslaşma trafiğimiz vardı dikkat edeniniz vardır illa ki adamın defanstan attığı her top rakibe oyun kurması için bir hediye gibiydi bir tanede isabetli olsaydı keşke

Emre o hatadan sonra takımdan şutlandı hatırlatırım.

Milli takımın en kötü yeri savunması. Milli takımın savunmasında Lugano-Yobo olsa biz 2010 'a da 2012 'ye de güle oynaya giderdik grup birinciliğinde. Milli takım torpil işi biraz da bu çok net.

Emre o maçta mükemmel oynamıştı. Sadece o hata yüzünden adı kaldı adamın. Servet'te öyle olsa keşke, ama durduramıyoruz adamı ayağına gelen her top bomba sanki.

Modum ben diyen adamlar nöbete bakın nöbete dün arkadaşın biriyle normal bir şekilde tartışırken nöbetten attınız beni.Adamlar nöbette 5 sayfa ua muahbetti yapıyo hiç bişey yapmıyosunuz bu nasıl bir çifte standart.Adamları uyardınızda bizi nie uyarmadınız.Adaletli olun biraz.

Milli takımın en kötü yeri savunması. Milli takımın savunmasında Lugano-Yobo olsa biz 2010 'a da 2012 'ye de güle oynaya giderdik grup birinciliğinde. Milli takım torpil işi biraz da bu çok net.

Aynen hatta hiddink geldiğin de kazım fener'de uzun zamandır oynamıyordu bursaspor şampiyon olmuştu . Volkan şen neden alınmıyor diye sorulmuştu hiddink bu alanda daha çok tecrübesi bulunan bu arenayı solumuş oyuncular daha yararlı olur diyordu .

Daha iyisi gelecekse Hakan Balta ve Servet Çetin gönderilebilir. Ama, Fatih Terim'in tercihinin ne yönde olacağını hepimiz biliyoruz. Taç, aut, ofsayt boş bunlar boş.. :)

Arda'yı bitiremediniz sıra Servette mi?

Ama merak etmeyin bitiremeceyeceksiniz.

Ya Servet Fatih Terim'in net bankosu beyler yırtınmayın boşuna:asd: Bende pek sevmem de Terim hayatta göndermez onu. Hatta ne göndermesi yani onu geç yedek bile bırakmaz. Servet oynar yani kaçarı yok.

Hikaye kısmını geç.Olay sattı satmadı meselesi de değil.Ankaragücü maçından önce de bu tartışmalar yapılırdı forumda.Sonuçta sen yaptırım uygulandığını hatırlıyor musun ? Hayır.
yaptirim uygulanmadi cunku ,mevcut sartlarda bazilari bak yine en iyi yerli diyecek diye gevrek gevrek siritsa da mevcutlar icindeki en iyi stoperlerden biri Servet.

Üst Alt