Servet Çetin Problemi ve Hataları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin Problemi ve Hataları

Cevap: Servet Çetin Problemi ve Hataları

Bu sezon da takımımızda beklenmedik bir durum olmazsa en az 30 maç oynayacak bir adam hakkında, gereksiz ve bir Galatasaray forumunda değil, rakip takım forumlarında görülmesi daha anlaşılır olan bir konu olmuş.

Gittiği gün sallarsınız, şu an gereksiz.

gittigi gun niye sallim delimiyim

Servet 'i beğenenler genelde 18 yaş ve altı. Fenerdeyken oynadığı rezilliği hatırlamıyorlar. 30 yaşına gelmiş kornerde markaj nasıl yapılır öğrendiği söyleyerek kendini geliştirmiş bir adam Servet(!).

Servet yarın gönderilse ve yerine atıyorum Chelsea'den Alex gelse şurada 1 kişi neden gönderildi demez. Ama bizde bir şeyde bir kere zıt olunca onu inciğine boncuğuna kadar savunmak adetten.

Servet'i bir kere olsun yerde görmedim, bir kere olsun kayarak top çaldığını görmedim.

Çok hızlı futbolcuyu kollarını sallaya sallaya koşarak 3 metre geriden kovalar, adam tam orta açacak iken yalandan sağ ayağını biraz daha öne atıp topu kesiyor efekti verir ve o orta garanti gol olur Servet klasik yere tükürür ve geri döner yürüyerek.

Sonra Servet ikili mücadelede kesin dirsek atar ve adamı haşat eder. Servet'i rakip oyuncu geçtiği an da, Servet formadan çekmeye başlar. Kısaca ben Servet'in rakibin ayağında ki topa müdahalesini hiç görmedim. Rakibin ayağına bile müdahalesi olmuyor. Kısaca Servet ayaklarını sadece koşmak için kullanıyor. Bir futbolcu sadece fizik ve fiziksel olarak götüremez olmaz aykırıdır.

Hakkını yemeyelim arada kornerlerden gol atar ve Türkiye'nin en iyi stoperi olur.

Zaten herşey ortada değil mi? :)

Hakan Balta ve Servet birer Bank Asya topçusudur. BAM'ı bitirdik, mücadelemize devam edersek Hakan ve Servet'i de bitirip bu takımda ki çürükleri temizlemiş olacağız. Benim derdim 2011 Mayıs'dan itibaren bu ikisinin derhal gönderilmesi.

Servet yerine alternatif stoperler çıkmaması hem bizim altyapımızın hem de Türk futbolunun en büyük problemlerinden birisidir.Bazı arkadaşların dediği gibi yabancı sınırlaması kalkmadığı sürece de banko oynar.

Ha bana göre kapalı savunmaların banko adamıdır Servet.Burada anlatıldığı kadar kötü bir stoper hiç değil.Sergio Agüero'yu daha iyi savunamazdı.

Gökhan Zan sakat olmasa Servet'ten daha iyi stoper diyoruz,hala burda zaaa servet istikrar ehehehe diye geziniyo la millet.Franco kaç sene ülke yönetti,istikrar kanka iyidir,aziz 10 senedir başkan,istikrar kanka süper oh yes,siyasete girmeyeyim es geçeyim,istikrar iyidir tamam da istikrar var istikrar var lan

Servet için tepkide geç kalınmıştır. Artık yeni sezon başlıyor. Bu saatten sonra sürekli tepki gösterirsek, iyi olmaz. Takım güzel bir hava yakaladı. Malesef bizde katlanmak zorundayız. Keşke sezon sonunda sağlam birşeyler yapılsaydı. Çoğu sözler sanalda kaldı.

Servet yerine alternatif stoperler çıkmaması hem bizim altyapımızın hem de Türk futbolunun en büyük problemlerinden birisidir.Bazı arkadaşların dediği gibi yabancı sınırlaması kalkmadığı sürece de banko oynar.

Ha bana göre kapalı savunmaların banko adamıdır Servet.Burada anlatıldığı kadar kötü bir stoper hiç değil.Sergio Agüero'yu daha iyi savunamazdı.

onun yanagina ayagini sokmamismiydi yahu

yanlismi hatirliyorum

Servet kötü oyuncudur değildiri geçtim,ben Galatasaray futbolcusu değildir diyorum,nasıl Barış ve Mustafa değilse,o da.Vazgeçilmez bi adam değil ulan bu,nası yakıştırıyosunuz abi kendinize.

Feldkamp, Skibbe, Bülent Korkmaz, Rijkaard, Fatih Terim ve Hiddink ilk 11'e isim yazmaya başlayınca ilk sıralardan Servet'i koyuyorlar kadrolarına, beğenilsede beğenilmesede Servet oynayacak. Düşünün bir kere stoperde bir tane yerli oynatacağımızı düşünün, Ersan bizde olsaydı. Henüz 10 maç oynadı nasıl oynayacağını bilmiyorduk ki hala sakat durumda. Servet tabiki aham şaham yetenekleri olan bir stoper değil ancak Serdar Kesimal son Belçika milli maçında ve Kayserispor'un üst üste mağlubiyetler alarak Avrupa Kupalar'ından uzak kaldığı dönemde bam güm topa vuran ve kötü performans gösteren bir stoper izlenimi bıraktı. Servet şu son iki sene gösterdiği kötü performansla bile ondan daha üstün bir stoper. Serdar Aziz bu performansını devam ettirirse, Servet Çetin'den daha iyi bir stoper olur fakat Bursaspor bırakmaz ve oyuncuda gitmeye istekli değil. Şu anda Galatasaray için Servet Çetin yerine forma giyecek veya transfer edilebilecek yerli bir stoper yok. Rakiplerimiz sezona ne durumda başlayacağını kara kara düşünürken, takımımız kendini toparlıyorken, takımda hocamızın sürekli oynatacağı kesin olan bir oyuncuyu bu kadar kolay dışlamayın. Ayrıca kalıplaşmış düşüncelerdende arınmamız gerek, Servet Çetin'in peşpeşe gelen mağlubiyetlerden sonra tamamiyle konsantre ve düzen eksikliği bulunan bir takımda, bir maçta yaptığı iki hata yüzünden hain ilan edilmesine anlam veremiyorum. O dönemde veya o maçta Arda, Elano, Cana gibi oyuncularımızda kendilerini tam anlamıyla maça veremiyorlardı. Garip bir tercüman çıktı, "Servet topu bıraktı gördünüz mü?" dedi. Herkese Servet takımı sattı, hocayı kovdurmak için yaptı düşüncesi aşılandı. Rijkaard'a üç tane farklı kişi sordu, "Böyle bir düşüncen var mı?" diye adam bir kere "Evet Servet'in maçı sabote ettiğini düşünüyorum." demedi. Bir tercüman çıktı konuştu çoğumuz hak verdi. Tıkır tıkır işleyemeyen bir takımın hatalı çalışan parçalarından biriydi Servet Çetin. Onun kötü mücadelesinden önce ruhsuzluğu tartışılması gereken bir çok oyuncu vardı. Lucas Neill'in Fenerbahçe maçında ilk golün faulünden önce yaptığı hatayı Servet yapsa yerden yere vurulurdu ancak Neill'e tepki gelmedi. Tabiki Servet'e bayılmıyorum ama bir Galatasaray taraftarı olarakta kafama adam mimleyip hata yapsın diye beklemiyorum.

Hayatımda herhangibir parçalı giyen adamdan bu kadar nefret ettiğimi hatırlamıyorum ...

Bu adama hala ülkenin en iyi stoperi diyen ,Galatasarayın banko topçusu yapan ve hala ve hala bunu savunan varsa herşeyi unutun!!

Bende futbolu unutacağım başka birşeyle ilgileneceğim ...

Üst Alt