Servet Neden Yok? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Neden Yok?

Cevap: Servet Neden Yok?

Diger haber yeni gördüm. Hakan Balta´da cagrilmamis. Ben Rijkaard´in Hakan Balta tercihi yüzünden tartismis olabileceklerini söyledim. Aciklama gelir umarim kulüpten. Bisey anlamadim

Özgür Buzbaş şöyle bir şey söyledi,

İki kere as takım ve yedek takım maçı yaptırmış.

Her iki maçtada as takım ve yedek takımda biraz farklılıklar varmış. Mesela birinde As takımda önce Ali oynamış, sonrakinde yedek takımda oynamış falan.

Servet ikinci maçta yedek takımda forma giyince, bundan rahatsız olmuş ve tartışma çıkmış.

Cana gibi futbolcu kaç hafta Mustafa Sarp'ın yedeği olarak bekledi gıkı çıkmadı ki bu adam takımdaki en kariyerli yabancılardan.Servet'e bak hemen su koyvermiş.Vay arkadaş.Helal olsun tekrar Rijkaard'a.

Hadi Servet düşmanları çıksın piyasaya !! Daha ne olduğu belli olmayan birşey için hemen Servete laf atmayın.Rijkaarda bile kovulmakmış, ne saçma bir cümle.Rijkaardın Barca zamanında da bir çok futbolcuyla arasının bozuk olduğunu biliyorz.Servet şu ana kadar başka bir teknik direktör tarafından benzer bir duruma sokulmuş mudur ? Olaylara tek taraflı bakmamak lazım.Bekleyelm görelim.Bence başta en büyük suçlu takımına sahip çıkamayan yönetim..

Adam harcamak kolaydır yeğen... Mesele onu kazanabilmek, değil mi?

Not: Olayın içeriğini bilmiyorum. O yüzden Servet ceza almış diye zil takıp oynamıyor ya da Rijkaard'a "Niye ceza verdin?" diye kızmıyorum. Atlayacaklara ön bilgi.

Arda dahil, kimin gitmesi gerekiyosa arkandayim Frank.

Tabi canım babanızın oğlu değil mi Rijkaard.Ne olursa olsun Galatasaray kaptanının böyle bir söylemin içinde geçmesi gerçekten vahim bir durumdur.Benim gözümde Rijkaard Galatasaraylılık konusunda Ardanın tırnağı edemez.Ardayı kaptanımızı bu camianın evladını bu takımdan küstürerek gönderecek kimse olamaz..

Tabi canım babanızın oğlu değil mi Rijkaard.Ne olursa olsun Galatasaray kaptanının böyle bir söylemin içinde geçmesi gerçekten vahim bir durumdur.Benim gözümde Rijkaard Galatasaraylılık konusunda Ardanın tırnağı edemez.Ardayı kaptanımızı bu camianın evladını bu takımdan küstürerek gönderecek kimse olamaz..

Geçelim bu yabancı düşmanlığı yorumları.Ortada bir haddinizi bilmezlik var.Bu kim olsa cezası bu olmalı. Rijkaard da doğuştan Galatasaraylı olacak değil ya bu nasıl düz mantıktır.

Kewell, Cana, Elano gibi oyuncular yeri geldiğinde yedek kalıyor. Servet kendini sorgulamalı. Rijkaard antrenmanda As takımda Ali Turan'ı oynatmış, Servet'te bozulmuş. Rijkaard Servet'i idmandan kovmuş. Olay bu.

Cana kaç hafta Mustafa Sarp'ın yedeği olarak kaldı.Basına çıkıp hoca gelsin ayağıma konuşsun, hocanın son şansı gibi laflar edip olay çıkardımı. Üstelik bu adamın kariyeri ortada ve yeni geldi.Kewell gibi adama maç başı sözleşme verildi adam sesini çıkarmadan libero, kanat, forvet oynuyor klübede bekliyor yeri gelince.Cuma genin onun ayağına bakacağız.

Yani sorun karakter meselesi ve yönetim meselesi.Sene başı bu adamı satamayıp bu işi çözemeyenlerin suçu.

Denildiği gibi tartışma olduysa iyi olmamış,Servete iyi oynamaya başlamıştı,işlerde iyi gidiyordu.Ama eğer öyle birşey yoksa Servet illa olacak diye birşey de yok.Maçtan sonra anlarız durumu.

rijkaard büyük adam diyodukta inanmıyodunuz..

Hakikaten öyle,bir zamanlar herkesin bayıldığı müthiş oynayan fblisi bjklisi o bu şu herkesin iyi oyuncu olduğunu kabullendiği stoper yokluğunda güvenilecek tek Türk oyuncu olan 8.5 milyon euroluk adam şu an 2-3 milyon değerinde.Vallahi bravo

Olay nedir bilmem sadece şu yorum için yazdım

Üst Alt