Seydou Doumbia Resmen Newcastle United'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seydou Doumbia Resmen Newcastle United'da!

CaIebeXWAAEyUsT.png:large

Newcastle United | News | Latest News | Latest News | United Complete Doumbia Loan Captur

dün umut'un kacirdigi gol... her mac böyle goller kaciriyor... illa sampiyonluk maci falan mi olmasi lazim bu yönetimin uyanmasi icin.

fenevin almaması harika oldu bu adam yıılardan beri en çok çok beğendiğim oyunculardan biri ! eğer fenev alsaydı ligi 20 puan farkla bitirip uefada da yarı final garanti olurdu ! ne hale geldik artık kuşların olmayan transferlerine seviniyoruz :(

Premier Lig Amerikan NHL ve NBA ligleri tarzında çekişmeli bir lig olmaya doğru gidiyor olabilir. Büyük kulüpler çok para harcamalarına rağmen Lewandowski, Neymar, Messi, Müller vs seviyesindeki oyuncuları alamıyorlar (kulüpleri satmıyor oyuncular da pek iplemiyor) onun daha alt klasmanı adamlara çok fazla para gömüyorlar.

Ama ligin alt ve orta sıralarındaki takımların da artık parası var ve onlar da yavaş yavaş ikinci klasman oyuncuları alabilmeye başladılar. Mesela bu Niasse, Doumbia, Payet gibi oyuncular Manchester United veya Chelsea için çok iyi oyuncular değil belki ama alt sıra takımları için çok iyi oyuncular. Önümüzdeki yıldan itibaren daha çok para kazanacaklar ve alt ve orta sıra Premier Lig takımlarını daha pahalı oyuncular alırken görebileceğiz, öte yandan İngiliz takımları Avrupa'da kupa kazanmadan muhtemelen Real-Barca-Bayern-PSG-Juventus gibi takımların yıldızlarını çok fazla alamayacaklar.

O yüzden önümüzdeki sezonlarda lig içinde bu seneki Leicester, Spurs, West Ham gibi takımların yaptıkları sürpriz çıkışların daha fazla takımın yaptığını ve farklı farklı takımların şampiyonluk potasına girdiğini görebiliriz.

Son düzenleme:
Ben şahsen Fenere geleceğine ihtimal vermiyordum, ki o paraya gelmesi de imkânsız yani.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

adım adım fenere idi hani?
Dün Facebook da gördüm ve kahkahalar attım. Bir Fenerli arkadaş bir Fener sitesinin paylaşımına like atmış. Orada aynen şu yazıyordu:

Seydou Doumbia : " Fenerbahçe'ye gelmedim çünkü orada RvP bile yedek, ben nasıl forma şansı bulayım ki."

Gerizekalılar kendileri yazıp kendileri inanıyorlar. 10.000 üzeri sığır da beğenmiş bu paylaşımı :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt