# Sezer Öztürk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'dan Fenerbahçe'yi Çıldırtacak Teklif

Transfer sezonunun ilk büyük düellosu Fenerbahçe ile Galatasaray arasında patlak verdi.

Sarı-lacivertli ekibin Es Es’e 3.5 milyon Euro ile Bilica’nın bonservisini teklif edip, Sezer’e de yıllık 1.2 milyon Euro önermesinin ardından bitme noktasına gelen transfer, Galatasaray'ın hamlesi sonrası şimdilik rafa kalktı.

Fanatik gazetesi Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer kapışmasından ayrıntılara yer verdi. Galatasaray’da 14 Mayıs’taki seçimin 1 numaralı favorisi olarak gösterilen Ünal Aysal’ın, hem Eskişehir’e hem de Sezer’e çok daha cazip bir öneri sunduğu ortaya çıktı.

6 MİLYON EURO TEKLİF ETTİLER

Yönetim kurulunda yer almamasına rağmen Aysal’ın sağ kolu olan Bülent Tulun aracılığıyla Eskişehirspor’a iletilen teklif geri çevrilecek gibi değil; Tam 6 milyon Euro.

Sezer Öztürk’e önerilen yıllık ücret ise Fener’in teklif ettiği 1.2 milyon Euro’dan 300 bin Euro (Yaklaşık 600 bin TL) daha fazla. Galatasaray kanadından gelen bu sürpriz hamle sonrası Fenerbahçeliler’in transfere nasıl yaklaşacağı merak konusu.

İKİNCİ TOPUZ VAKASI OLUR MU?

Hatırlanacağı üzere önceki sezon Beşiktaş, o dönem Kayserispor’da forma giyen Mehmet Topuz’la ön protokol yapmış ancak bizzat Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım devreye girerek önce Kayseri yönetimiyle ardından da Topuz’la resmi imzaları atıp, yılın düellosundan galip çıkmıştı.

Benzer bir senaryonun Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yaşanması da yüksek olasılık.

SEZER ÖZTÜRK KİMDİR?

Doğum tarihi: 3 Kasım 1985

Doğum yeri: Köln, Almanya

Boyu: 1.76 m

Mevkii: Orta Saha

Oynadığı takımlar: B.Leverkusen, Germinal Beerschot, Nürnberg, Manisaspor.

Fanatik - İnternetspor.

Cevap: Galatasaray'dan Fenerbahçe'yi Çıldırtacak Teklif.

Almak lazım böyle adamları,pahalı ama nabalım bedeli neyse vereceksin bu saatten sonra.Yoksa toparlanamaz bu kadro.

Yaş 26. Tam olgunluk çağında. Ben beğeniyorum. Zeki çocuk. Olcan Adın'da çok iyi bence. Bu adamlara ilaveten Hamit, Selçuk, Alper Potuk, Ceyhun Gülselam, Ersan, Serdar Kesimal alınmalı. Bunlardan en az 5-6 tanesi alınmalı.

böyle olsunlar ciğerimi yesinler..

inadına araya girsinler,alamasakda zarara soksunlar:evilsmile:

Biz Türkiye'nin en büyügüyüz.. Bayern Politikasi yürütmeliyiz.. Ülkenin en iyi yerleri bizde olmali.. Tipki 96-2002 arasi gibi.. 1-2 Milyonun Yillardir hesabini yapa yapa 6 yildir Sampiyonlar Ligine katilamiyoruz ve bu giris Parasi ve Reklamlari ile 6 Yilda yaklasik 90 Milyon Euro..!!

İyi oyuncu ama 6 milyon euro çok para ya.3.5-4'e bağlanırsa alınmalı.

Biz Türkiye'nin en büyügüyüz.. Bayern Politikasi yürütmeliyiz.. Ülkenin en iyi yerleri bizde olmali.. Tipki 96-2002 arasi gibi.. 1-2 Milyonun Yillardir hesabini yapa yapa 6 yildir Sampiyonlar Ligine katilamiyoruz ve bu giris Parasi ve Reklamlari ile 6 Yilda yaklasik 90 Milyon Euro..!!

Ah Adnan Polat ah. Cenk, Sezer, Selçuk İnan, Gökhan Gönül, ÖZer Hurmacı vs. Ben taraftarım. Ben sportif başarıya bakarım. Bana ne riva dan, birleşmeden. Ben onu bunu bilmem. Bu adamları alsaydın paralarını çoktan çıkartmışlardı

Bu sartlarda iyi oyunculari almak icin parasi ne ise verip almak lazim. Aksi taktirde batariz ama, malesef bizim yonetimler bunu yapmak yerine batmagi tercih ediyorlar. Yeni yonetimden de umutlu olamiyorum acikcasi. :eek: Sirf 4-5 iyi oyuncuya 30 milyon verip almadik diye son 3 yilda sportiv basaridan kasamiza girecek 200 milyona yakin paradan olduk. :eek: Adnan Polat'in ekonomi anlayisi ise.

İyi oyuncu ama 6 milyon euro çok para ya.3.5-4'e bağlanırsa alınmalı.

Rakiplerin bu oyunculari almasina ve bizim de ligden dusmeme mucadelesi etmemize razisin o zaman.

bizim paramiz yok Eren

borcumuz 500 milyon dolara yaklastikca yaklasiyor

simdi Sezer icin nasil 6 verelim diyebilirim

stancu icin verilen 6 milyon 2 gecede bir rüyamda karsima cikiyor

Gitsinler Mehmet Ekici'ye versinler o parayı.Bugün gazetede gördüm Beşiktaş büyük oranda anlaşmış Ekici'yle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt