# Sezer Öztürk - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray'dan Fenerbahçe'yi Çıldırtacak Teklif.

Ben Sezer'i beğeniyorum ama öyle uğruna çekişilecek bir oyuncu da değil.

Zaten Türk bir oyuncu için takımlar çekişince oyuncu o üzerindeki ağırlıkla 1-2 yıl doğru dürüst top oynayamıyor.

bizim paramiz yok Eren

borcumuz 500 milyon dolara yaklastikca yaklasiyor

simdi Sezer icin nasil 6 verelim diyebilirim

stancu icin verilen 6 milyon 2 gecede bir rüyamda karsima cikiyor

İnanmak istemiyorum,bu adam için değmez.

İnanmak istemiyorum. ! Olmaz.

Galatasaray'in borcu 500 Milyon TL...

Bu Galatasaray için hiçbirsey denebecek kadar büyük Bir Kulüp Galatasaray..

6 Milyon etmeyecegini bende biliyorum fakat artik Galatasaray Toparlanmali. Yerli Kalitesini artirmamiz sart onun için Para'yi basmak sart.. Dedigim gibi.. 1-2 Milyon fazla olsun bizim olsun..

Ünal Aysal tahminime Göre Faizsiz borç verecek Galatasaray'a..

Gitsinler Mehmet Ekici'ye versinler o parayı.Bugün gazetede gördüm Beşiktaş büyük oranda anlaşmış Ekici'yle.

Genç Gurbetcileri unutun gelmezler. Hamit, Halil felan anca..

Gökhan Gönül için Hacettepe bizden 4 isteseydi verir miydik. Vermezdik dimi?

Yada Selçuk İnan için Manisa 5 isteseydi. Vermezdik dimi?

Yada Cenk için 3 isteseydi Frankfurt verir miydik. Nerdeee

Bu söylediğim sezer özelinde.Mesela serdar kesimal,serdar aziz gibi oyuncular için 8-10 milyon verilsin,bende artık böyle oyuncuların rakiplere kaptırılmasından bıktım ama parayı yanlış adama vermek olur bana göre bu transfer.6 vermişken 10 ver serdar kesimal'i al,zerre acımam.

stancu 5-6 ediyorsa sezerim en az 10 eder ama benimde şahsi fikrim olcan alınmalı kaleye dikine çok hızlı ilerliyor....

Şeref Aydın yanlış duyum olduğunu söylemiş.Anlaşma yok yani

Ne zaman soylemis? Anlasma yoksa da bu sozlesmesinin sezon sonu bitecegi gercegini degistirmez, yani kulubun harakete gecmesi lazim o zaman diyecegim ama, bizim yoneticilerden de (yeniler gelecekler de dahil) hic umudum yok ki. :eek:

Kaliteli yerli futbolcularimiz --->> Yekta, Arda, Kazim= 3

Kaliteli yerli futbolcularimiz --->> Yekta, Arda, Kazim, Sezer = 4

Basari için az 15 tane kaliteli yerli futbolcun olmali, biz ise daha 4'te olacagiz... Bu sene olmasa da bir kaç sene içince bütün kaliteli yerlileri biz transfer etmeliyiz.. Aksi takdirde yabanci kontenjaninin oldugu bir ülke de basari hayal...

26 yaşına gelmiş, futbolunda bir gram ilerleme olmayan bir adam.Aydın Yılmazdan ne farkı var bu kadar istenir anlamam.

Bu sartlarda iyi oyunculari almak icin parasi ne ise verip almak lazim. Aksi taktirde batariz ama, malesef bizim yonetimler bunu yapmak yerine batmagi tercih ediyorlar. Yeni yonetimden de umutlu olamiyorum acikcasi. :eek: Sirf 4-5 iyi oyuncuya 30 milyon verip almadik diye son 3 yilda sportiv basaridan kasamiza girecek 200 milyona yakin paradan olduk. :eek: Adnan Polat'in ekonomi anlayisi ise.

Rakiplerin bu oyunculari almasina ve bizim de ligden dusmeme mucadelesi etmemize razisin o zaman.

Adnan Polat büyük adam yapma öyle darılır, Keita'dan 200.000€, Elano'dan 10.000€ kâr ettirdi takımı.

bence fazla abartiliyor.hele 6 milyon hiiiic etmez.burda(almanyada bundan cok var) cenk tosun,hasan ali kaldirim gibi oyunculaari kimse tanimiyordu simdi dünyanin parasini verip almak istiyorlar:)

26 yaşına gelmiş, futbolunda bir gram ilerleme olmayan bir adam.Aydın Yılmazdan ne farkı var bu kadar istenir anlamam.

Aynen katılıyorum zamanında çok uygun fiyatlara alınabilecekti ama Ufuk alınırken Sezer pas geçildi ,,şimdi milyon milyon paralar verilecek bir adam değil..Ancak bu işi Polat ve yönetimi yapardı,,iyiki gidiyor onun yönetiminden başka kimse yapmazdı çünkü böyle saçma işler..Yekta Stancu vb. oyunculara ederinden 2-3 kat fazla paralar verildiği gibi.

Daha cok Galatasaray taraftarini cildirtacak teklif denir buna . Sezer'e 6 milyon euro bildigin KAZIK yemektir . Kaliteli bir adam da degil ayrica hic begenmiyorum ben futbolunu ara pas atmaktan baska hic bir ozelligi yok .

Uzak dursun. Bu adama o kadar para vereceğimize Selçuk İnan'a teklif ettiğimiz yıllık ücretin daha fazlasını teklif edelim.

Bu çocuk 6 milyon euro etmez + karakteri kötü bir çocuk. Takım içerisinde sorun çıkarmaya müsait.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt