Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezonun İlk Maçına GİTMİYORUZ !

Liverpool maçı olmasın da ben o maça gitmeliyim. Sezonun ilk maçında gitmeyelim, destekliyorum..

Yani kusura bakmayın da neden algılamakta güçlük çekiyorsunuz arkadaşlar. Biz bir maça gitmedik diye çoooook büyük bir gelirden mi olacağız? Ya bu fikri ortaya çıkaran arkadaşı kutluyorum. İnşallah moderetor arkadaşlarımız ultraslan başta olmak üzere diğer tüm taraftar siteleri ile bir araya gelip bu girişimden bahseder. böylelikle o 10000 kişinin yürüyüşünden çoooook daha büyük ses getirirsiniz hem de bırakın Türkiyeyi tüm dünyada. Yani resmen bi yerlerde haksızlık yapılıyor, yönetimimiz ise tepkisiz kalmıyor diğer safta yer alıyor. Biz protesto etmeyelim. Neden tribünden gelen gelirlerden dolayı. Ya komik olmayın arkadaşlar *****bahçe 600000 lira kaybetti bu uğurda sesleri solukları çıkıyo mu çıkmıyo neden çünkü haksız olduklarını biliyorlar. Biz haklı olduğumuz davada bırakın 50000 lira kaybedelim. Ama öyle bir mesaj verelim ki sevgili Başkanımız Ünal Aysal bile şapkasını önüne alıp düşünsün acaba bir yerlerde yanlış mı yapıyorum diye. Sizden rica ediyorum sayın moderetör renktaşlarım. Bağlantılarınızı kurun, büyük bir organizasyona el atın. gscimbom.com sitesi farkını göstersin. Lütfen...

gerek yok bence stadı doldurup maçın sonuna kadar protesto bombardımanına tutabilirz böyle yaparak kimseye bir yarar sağlamayız

Güzel ve mantıklı bir çözüm ayrıca şöyle bir gerçek var bunlar parayı tarftardan kazanıyorlar madem fener taraftarı en önemlisi diğer kulüp tarafatarları olarak biz maça gitmeyelim bu konuda birleşelim paramızla rezil edilmeyelim..

yine kendimizi cezalandırıyoruz. külübün en önemli gelir kaynagını niye cezalandırıyoruz?

yine kendimizi cezalandırıyoruz. Külübün en önemli gelir kaynagını niye cezalandırıyoruz?

ÇÜnkÜ kulÜbÜmÜz bİzİ yansitmiyor artik baŞkalarina yalakalik peŞİndeler hem de bİzlerİn oy ve paralariyla azİz yildirimla kanka olmam dİyen Ünal aysal deĞİl mİydİ bu arada tamam olmasin ama yÖnetİm olarak Şİke bahÇe İle kanka olacaklarini da sÖyleselerdİ keŞke zamaninda taraftar farkli bİr seÇİm yapardi belkİ.........

bu ates üfleyerek sönmez arkadaslar, zamana da yayılmaz... :)

bence kulübün ve baskanın son acıklamasını okuyun ve bu konuyu ona göre tekrar düsünün...

ilk maca asıl simdi gitmek gerek...

bencede şike yapmayan klubumüzün tribünlerini özellikle başkanın bu açıklamasından sonra boş bırakmamak gerek

Aynen Katiliyorum.... Almanyada yasiyorum ve DiKiTürk alacaktim ama ne diye alayim ki? Sike dolu bir Ligi neden seyredegim ki? Bencede Statlar bos kalsin.... Zaten SikeBahce maclari satin aliyor. FeNerasyon sesini cikarmiyor.... Para Sike Iste Fener Iste

Abdullah Abi,

Başkanımız bugün güzel bir açıklama yaptı. Birkaç gün içinde bu açıklamaların arkası gelirse konuya kilit vurabiliriz.

Ancak, sadece bunla kalır ve sahnedeki gelişmeleri seyirci koltuğundan izlemeye devam edersek konunun sabitleştirilmesi gerekebilir. (Tüm GSC Yönetimi sizinle aynı fikirdeyse)

Sezonun İlk Maçına GİTMEYEBİLİRİZ !

Abdullah Abi,

Başkanımız bugün güzel bir açıklama yaptı. Birkaç gün içinde bu açıklamaların arkası gelirse konuya kilit vurabiliriz.

Ancak, sadece bunla kalır ve sahnedeki gelişmeleri seyirci koltuğundan izlemeye devam edersek konunun sabitleştirilmesi gerekebilir. (Tüm GSC Yönetimi sizinle aynı fikirdeyse)

Tabii ki. Yönetimin şu açıklaması bile bir adımdır. Kararlılıkla bunu savunsunlar, bizde o stadta full çekelim.

Gelişmelere göre karar verelim.

Kirli Futbola Dur

Sadece ilk maç olayı değil ... Bence bazı arkadaşlar konuyu ve özünü yanlış anlamışlar. En azindan ben ne anladığımı ifade edeyim. Futbol kirletilmiştir. Kanunen kimlerin yaptığı bellidir, belki geçmişte bizim bilmediğimiz başkaları da karışmıştır kimbilir neyse... Tepki vermek kendi takımımızı cezalandırmak değil kirlenmiş bu futbolu cezalandırmaktır. Bence diğer taraftar grupları da bu sese kulak vermeli. Bunun Galatasarayı, Bursasporu, Trabzonsporu, Sivassporu vs. yok. Bu lig tüm taraftarlarınsa, bu ekonominin çarklarına bizler para kazandırıyorsak o zaman Kirli Futbola Dur diyebilmeliyiz. Twitter, Facebook neyse artık bir yerlerde diğer futbolseverler ile de irtibata geçip genel bir tepki verilmeli. Tiyatro izlemek isteyen Şehir Tiyatrolarına gidebilir.

Bu başlığı "Tribünleri TIKLIM TIKLIM olarak dolduralım" diye değiştirilmesini talep ediyorum.. Galatasarayımızın Safı belli olmuştur, protesto edilecek birşey kalmamıştır. Nasıl DESTEK VERİLİR GÖSTERELİM!

Değiştirin artık şu başlığı.

Başkanımız, 17 takımı karşısına alma pahasına ayar verdi hepsine.

TIKLIM TIKLIM dolacak o tribünler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt