Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri Açıklaması!

FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan;

Basel’in Türk kulüplerine çok zor şartlar ileri sürdüğünü belirten Çalışkan, “Basel, Türk kulüplerine ne olursa olsun futbolcu satmak istemiyor. Ben bunu Delgado’yu Beşiktaş’a getirirken yaşadım. Tek şartla futbolcu satıyorlar Türk Kulüplerine, çok yüksek rakama ve peşin ödemeyle… Banka garantisi ya da taksitle satmıyor. Örneğin bir Alman, İspanyol Kulübü’ne bunu yapmıyorlar kolaylık tanıyorlar; ama Türkiye’den bir kulüp olduğu zaman peşin parayı almadan yapmıyorlar. Basel’den bir oyuncuyu Türkiye’ye getirmek çok zor. Örneğin sol bek Rodriguez’i Bayern Leverkusen’e 7 milyon avroya sattılar; onlara taksitlendirerek ödeme plana imkânı tanıyorlar. Ama Shaqiri, Galatasaray’a gilmek istiyordu. Bunu çok net biliyorum. Bu aşamadan sonra Shaqiri’nin Galatasaray’a gelme ihtimalinin olmadığını düşünüyorum.

Yönetim kongreye gitsin. Ciddiyim. Bir sürü iç karışıklıklar, sorunlar, bölüşmeler, transfer konusundaki beceriksizlik hele bu Shaqiri konusunda tablo ortada. Daha huzurlu bir yönetimle devam ederiz yola. Adnan Polat haklıymış Aysal başkan seçildiğinde 3 aya bırakır çünkü yönetimde bölüşmeler var kulağama geliyor dediğinde ciddiye almamıştım.

Bence futbol şubesini kapatalım. :ka21:

bulent-tulun-ardayi-satmadik.jpg

VİZYON REİZ

asdasd

Bayern paranın tamamını vermiştir bonus, taksit falan yapmadan.

Bi de şu var, Bayern şu anda almak istese onlara da bi 15 civarı fiyat çekerlerdi. Ama sezon sonu için 12 normal ve olması gereken rakam.

Bizde sene sonu için görüşseymişiz diyeceğim ama bizim devre arası ihtiyacımız vardı.

Sene sonu için 12 mantıklı ve bana göre tam değeri ama niye CL rakibi ile şimdiden anlaşıyorlar ki, belki bir şansımız olabilirdi sene sonu için.

Bizde sene sonu için görüşseymişiz diyeceğim ama bizim devre arası ihtiyacımız vardı.

Sene sonu için 12 mantıklı ve bana göre tam değeri ama niye CL rakibi ile şimdiden anlaşıyorlar ki, belki bir şansımız olabilirdi sene sonu için.

Sezon sonu için bence de görüşülmeliydi. Ama şu var. Parayı peşin vermedikçe bu transfer bizim için zor olacaktı. Sezon sonu da olsa...

O degilde Yigit 2.5 milyon. :D kac milyon fark vardi shaqiri icin?? islak odunla döveceksin bizimkileri. akillanmaz bunlar.
Önemli olan fark değil önemli olan 2.5 milyonla geçiştirmek bu durumu.Ben yönetimin gerçekten 10 milyon falan vermeye kalkıştığına inanmıyorum.Ayak oyunları bunlar.

Bülent Tulun gülüyordur simdi Bayern ne kadar salak birsey yapmamıs cocuga 12milyon verdiler diye!

Sezon sonu için bence de görüşülmeliydi. Ama şu var. Parayı peşin vermedikçe bu transfer bizim için zor olacaktı. Sezon sonu da olsa...

O da doğru, o miktardaki parayı direk peşin verecek maddi güç yok.

Bizim için zor transferdi, birazda kulübünün insiyatifine kalacaktı bizim şansımız.

benim inanamadigim konu yigite nasil 2,5 verilir

olcana 3 cok görülür

mantigim almiyor

shakiri ye teklif gittigine bile inanmiyorum

bari ucak biletleri kasadan cikmasaydi,geri istesek

İsviçre klübleri Türk klüblere oyuncu satmak istemiyor ! bunu tek nedeni bu ! Ciddi bir Türk düşmanlıkları var bunu bir yönetici açıklamıştı . 20 de versek sorun çıkartıcaklardı

Arkadas niye satmak istemesin ticaret bu..

Sizin anlamadiginiz Turkiye'nin Avrupa imaji Katar'dan pek farkli degil.4 buyukler sonmus yildizlari hayvani bonservis ve maaslarla transfer edince bu imaj olusuyor.Adamlar da bu yuzden yuksek fiyat cekiyorlar.Ayni sekilde bu yuzden bizim yillik 3 mio teklif ettigimiz adam bizi reddedip normal bi kulube 1 mio ya gidiyor..

Yillardir Turk kuluplerinin Avrupa'da istikrari sifir..

Sent from my iPhone using Tapatalk

FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan;

Basel’in Türk kulüplerine çok zor şartlar ileri sürdüğünü belirten Çalışkan, “Basel, Türk kulüplerine ne olursa olsun futbolcu satmak istemiyor. Ben bunu Delgado’yu Beşiktaş’a getirirken yaşadım. Tek şartla futbolcu satıyorlar Türk Kulüplerine, çok yüksek rakama ve peşin ödemeyle… Banka garantisi ya da taksitle satmıyor. Örneğin bir Alman, İspanyol Kulübü’ne bunu yapmıyorlar kolaylık tanıyorlar; ama Türkiye’den bir kulüp olduğu zaman peşin parayı almadan yapmıyorlar. Basel’den bir oyuncuyu Türkiye’ye getirmek çok zor. Örneğin sol bek Rodriguez’i Bayern Leverkusen’e 7 milyon avroya sattılar; onlara taksitlendirerek ödeme plana imkânı tanıyorlar. Ama Shaqiri, Galatasaray’a gilmek istiyordu. Bunu çok net biliyorum. Bu aşamadan sonra Shaqiri’nin Galatasaray’a gelme ihtimalinin olmadığını düşünüyorum.

Bunu göz önünde bulundurmalıyız.Adamlar vermemek için her türlü pisliği yapıyor.

benim inanamadigim konu yigite nasil 2,5 verilir

olcana 3 cok görülür

mantigim almiyor

shakiri ye teklif gittigine bile inanmiyorum

bari ucak biletleri kasadan cikmasaydi,geri istesek

rierayı bir sene oynatmanın bedeli 6 milyon euro

yiğiti bir sene oynatmanın bedeli 3 milyon euro

etti mi dohuz

9 milyonu çöpe atmak yerine üstüne 3 ilave edip şakiriyi alabilirdik

amma ben asla bir transfer hatası yaptı diye yönetimi ipe dizmem

siz küçükken yere düşünce anneniz evlatıktan reddetti mi sizi

ya da sigara içerken yakalandığınız da öldürdüler mi

(lafım yönetim istifacılara hasan kardeş sana değil)

bunlar hatadır acemiliktir

diğer konularda çok iyi olduklarına göre transferdeki acemiliklerine kredi açmak lazım

Bunu göz önünde bulundurmalıyız.Adamlar vermemek için her türlü pisliği yapıyor.

Bu pek inandırıcı gelmedi sonuçta adamlar kasasına girecek paraya bakar. Ama menajer Ceylan Çalışkan'ın Basel'le ilişkileri kötü olabilir yada bizden banka teminatı isterken Bayern'den istemeyebilirler ki bu pek de garipsenecek bir durum olmaz.

Arkadas niye satmak istemesin ticaret bu..

Sizin anlamadiginiz Turkiye'nin Avrupa imaji Katar'dan pek farkli degil.4 buyukler sonmus yildizlari hayvani bonservis ve maaslarla transfer edince bu imaj olusuyor.Adamlar da bu yuzden yuksek fiyat cekiyorlar.Ayni sekilde bu yuzden bizim yillik 3 mio teklif ettigimiz adam bizi reddedip normal bi kulube 1 mio ya gidiyor..

Yillardir Turk kuluplerinin Avrupa'da istikrari sifir..

Sent from my iPhone using Tapatalk

olayı özetlemişsin aslında. Diğer Avrupa klüplerine her türlü kolaylığı sağlayıp senden Yüksek bonservis bide üstelik bunu peşin olarak isteyince olmaması gayet normal bence bu transferin.

vallah F.Terimin yerinde olsam Baskan:"kimi istiyorsan hoca"dese cevabim:"kimi istiyorsan al getir baskanim" olurdu.ronaldinho mu? getir!,drogba mi? getir.messi mi?getir de geitr.ne de olsa F.Terimin istedikleri hep KAP dan öte gidemiyor.

Cevap: Basel Başkanı'ndan Shaqiri Açıklaması!

Adnan ÖZTÜRK ün GS TV de açıklamaları olacak denmişti akşam üstü. Neler söyledi bilen yada başlık açıldıysa linkini verebilecek olan varmı

Üst Alt