Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Bravo valla böyle adamı kaçıranlara, yarın öbür gün bu adam Robben'in falan çok üstünde bir winger olacak.

Yönetimin yaptığı pintiliktir.Ha bazen pintilik iyidir ama yönetimin 10,a tek oyuncu alacağıma 4 tane alırım vizyonu hala değişmiyor.bunun adını siz koyun.

Sakiri Bayernda birisi sakatlanmadigi sürece oynayamaz bu bir.

Iki böyle bir yetenegin bu yasta türkiyeye gelme ihtimali zaten cok azdi buda iki.

Ben Xerdan olsadim Türk liginin en iyi takimina gidecegime Alman liginin en iyi takimina giderdim buda üüüüc.

Gelse sevinirdim gelmediğine pek üzülmedim tanımıyorum adamı çünkü benim esas söylemek istediğim şu hani bir scout raporu vardı bu adamla ilgili yaramaz 5 para etmez adamdı Bayern o raporu görmedi heralde

radyospora bi adam bağlandı

belçika ve almanya futboluna yakınmış

"biz burdakiler haberi duyduğumuzda şakirinin türkiyeye gideceğine ihtimal vermemiştik" dedi

"basel galatasaraydan fazla para koparmaya çalıştı ama galatasaray vazgeçti" dedi

"ve bayer münih şakiri gibi bir oyuncuya anca 8-9 milyon euro verir" dedi

kısacası avrupadan genç oyuncu almamızın imkansız olduğunu görmüş olduk

bu şerefsizlerle iş yapılmaz

bizden 15 isterler

bayern abilerine 9a bırakırlar

biz 26-27-28 yaşlarında biraz daha olgun oyuncu almalıyız

eğer genç istiyosak 75 milyonluk genç nüfus yoğunlukta olan bu ülkeden çıkaralım gençleri

ya da çok çakalsak süper bi scout sistemi kuralım

ve afrikadan güney amerikadan doğu avrupadan genç oyuncu getirelim

Valla ne desem boş hayırlısı olsun.Sezon sonu artık gereken takviyeler yapılır.Daha iyilerini buluruz inşallah.

Bayern'le yarısmaya capımız yetmez, gercekler acıtır :ka21: [biz 8'den fazla teklif etmedik Basel'e]

Üst Alt