Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Shaqiri olmaz başkası olur orası ayrı konu ama transfer konusunda bu kadar ciddiyetsiz bir yönetim ve olanlara tepki göstermeyen taraftar olduğu müddetçe çok Shaqiriler, Podolskiler, Reyesler, Forlanlar kaçar gider. Biz de Riera' ya, Yiğit' e kalırız.

Son zamanlardaki Galatasaray yönetimlerinin kimseye 10 milyon Eurodan fazla bonservis bedeli, oyunculara 3,5 milyon eurodan fazla senelik ücret ödeyecek vizyonu yok. Yaz transfer döneminde de bu devam edecektir. Melo' yu bile alacaklarını sanmıyorum.

Transfer döneminde hiç boşuna Berbatovla, Farfanla, Ronaldinhoyla, Suarezle falan ilgilenip bize vakit kaybettirmesinler. Alamayacakları adamlarla uğraşıp transferi gene son güne bırakıp şapkadan Riera gibi birisini çıkarmasınlar.

yönetim bizle resmen dalga geçti.yalandan borsaya bildirmeler falan.hepsi göz boyamaca.zaten başkan ne dedi bonservisi elinde oyuncu kovalıyoruz dedi.hangi mantalite ve vizyonda olduğumuzu sağolsun açıkladı başkan

abi harbi fena oyuna geldik.Yalan söylediler zaten hep bildiriyoruz alamıyoruz. Yaz döneminde de iyi geçirmezsek transfer dönemini güvenim kalmaz bu yönetime.İçeride olmaması için uğraşanlar var . Şaka gibi ya vallahi.Yazın yine son günü beklicez oda hepten sıkıntı.

dün başkan salona geldğinide alkış dan başka bir tepki vermedi taraftar..eskiden inlerdi salon ünal aysal diye..okadar palavra sıkarsanız

Ulan iki adam istedik be .

1. Podolski 2.Shaqiri

of ya varya yiğiti alıcagına olcanı al bari. yeter ya bide yalan söylüyolar. Yok 15 yok 19 falan.

9 milyona gitmis. Bu fiyata nasil kacirilir ya. Birseyler döndügü kesin artik.

Bazı arkadaşlar da hala diyorlar ki bizim paramız yok ya da bir oyuncuya 10 milyon verecek durumda değiliz.Allah aşkına sadece son 3 yılda saçmasapan adamlara harcadığımız toplam parayı ortaya çıkarsak herhalde 3 tane Shaqiri(ya da Podolski ya da her kimi beğeniyorsanız onun adını koyun buraya) alırdık.Nedir bu kelepir oyuncu merakı?3-4 tane ne idüğü belirsiz adama paralar dökmek yerine 1 tane sağlam adam almak daha mantıklı değil midir?Yahu 1000 kere aynı hatayı yapıp da 1001. kere denemek nasıl bir mantıktır arkadaş?Hala tvye çıkıp bonservissiz oyuncuların peşinde koşacağız diyebiliyorlar ya inanamıyorum.Şu takımın başında Fatih Terim yerine bir başkası olsaydı ilk 3'te olur muyduk acaba.Ben bir taraftar olarak cevabını biliyorum da yönetimden bir Allah'ın kulu bile sormaz mı kendisine?

yönetimde acayip catlaklar var..dün basket maçında belliydi.....bülent tulun denen adam kot pantalon kazakla gelmiş maça...aynı benim gibi..

Bazı arkadaşlar da hala diyorlar ki bizim paramız yok ya da bir oyuncuya 10 milyon verecek durumda değiliz.Allah aşkına sadece son 3 yılda saçmasapan adamlara harcadığımız toplam parayı ortaya çıkarsak herhalde 3 tane Shaqiri(ya da Podolski ya da her kimi beğeniyorsanız onun adını koyun buraya) alırdık.Nedir bu kelepir oyuncu merakı?3-4 tane ne idüğü belirsiz adama paralar dökmek yerine 1 tane sağlam adam almak daha mantıklı değil midir?Yahu 1000 kere aynı hatayı yapıp da 1001. kere denemek nasıl bir mantıktır arkadaş?Hala tvye çıkıp bonservissiz oyuncuların peşinde koşacağız diyebiliyorlar ya inanamıyorum.Şu takımın başında Fatih Terim yerine bir başkası olsaydı ilk 3'te olur muyduk acaba.Ben bir taraftar olarak cevabını biliyorum da yönetimden bir Allah'ın kulu bile sormaz mı kendisine?

ya aslında sıkıntı aysal'ın tulun ile ali dürüst'e çok güveniyor onları dinliyor.

Bence adnan öztürk ön planda olmalı , arka planda kalıyor.

Tulun ve dürüst boş mezarcı cidden onlar girmiştir aklına.:)

Attığı her golden sonra forum bir sürü konularıyla dolacak. Medya işte Galatasaray bunu kaçırdı diyecek. Gereksiz cansıkıcı bir ton şey. Keşke biz alsaydık. :(

Bizim yonetimdeki bazi kisiler bu tur transferlere mualif oluyorlar. Artik bu anlasildi.. podolskide de aynisi olmustu.

ya da su kadar teklif verdik diyorlar ama belki de ondan cok cok daha dusuk vermisizdir..

Bu adami kacirdigimiz icin cok pisman olacagiz..

yazin bonservisi elinde 30+ yas adami aliriz !

333556_Galatasaray_SK.jpg

Shaqiri ve Podolski alınsaydı sene sonu şartlar zorlanır ilk 11'e Eren alınır Cl ve Lig kadrosu belirlenirdi.

Kar yaptıklarını sanıyor bizimkiler.

Al bakıyım şimdi Podolski'yi veya Shaqiri'yi 10'a.

Kanser edecekler adamı.

Sene sonunda bonservissiz 30 yaş üssü adamlarla dolar takım.

Ünal Aysal kredin bitti ne yazık ki.Sende bırak ışığı parıltı bile görmüyorum.

Utanmadan bide sene beleş oyuncu alacağız diyorsun. pehhh :p

Ben bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum . Bazen sessiz kalmak verilen en güzel cevaptır .

Üst Alt