Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sıfır Ve İkinci El Araç Tavsiyesi

S40'ın sıfırı vardı. Yani 6 ay öncesine kadar satılıyordu hala.

Ve hatta bazı bayilerin stoklarında olma şansı bile var bence.

Doğrudur bizzat sormadım bayiye nette listede yok diye bir bakmıştım birkaç yerde üretim bitti falan diye okuyunca ben tamamen durdu sandım.

Alınabilecek araba en azından rakiplerinden daha ucuz bence volvo =bmw-mercedes-audi sınıfında bir araba ve s40 nispeten daha uygun fiyatlarla satılıyordu.

Bu çinliler volvoyu satın aldıktan sonra fiyat yada kalitede bi değişiklik oldu mu acaba?

Emre,

Seat Leon nası l? Dizel+otomatik.

Biliyorum makyaj yiyecek ancak bu haliyle hem donanım hem yakıt hem de stil olarak beğeniyorum. 52500 fiat aldım Copa Plus pakete.

Audi a3 1.9 TDI

Ben aldim bundan bi kac ay once ve cok memnunum... Hem konforlu, hem az yakiyo adam akilli kullanirsan... Varda var yani

Not: bundan once hep Bmw kullandim ama Audiyi aldim alali basima hic bi buyuk arizasi vey motorda problem olmadi, Bmw ye degismem...!

Emre,

Seat Leon nası l? Dizel+otomatik.

Biliyorum makyaj yiyecek ancak bu haliyle hem donanım hem yakıt hem de stil olarak beğeniyorum. 52500 fiat aldım Copa Plus pakete.

Emrah geçen ben yazacaktım forumdan çıkmadan leona bak diye bende 1,4 tsi vardı makyajsız hali ben tarz olarak beğeniyorum. Ancak yeni kasayıda bir görmek lazım bence.

Emrah geçen ben yazacaktım forumdan çıkmadan leona bak diye bende 1,4 tsi vardı makyajsız hali ben tarz olarak beğeniyorum. Ancak yeni kasayıda bir görmek lazım bence.

Eyvallah Ahmet. Ben Leon dizel+dsg istiyorum olursa.Fiyat da aldım vs..

Ancak biraz Ibiza'ya baktım. 1.2TSI motorlu DSG, 42ye geliyor istediğim donanımlarla.

1.2TSI Motor(benzin) yakıt - performans vs ne düşünüyorsunuz ?

otomatik vites olması lazım ayrıca 35 bini geçmesse iyi olur teşekkür ederim yinede tavsiyeniz için

Bu seçenekler arasında Corsa, Fiesta ve Punto sıralamasını yaparım da Corsa'nın Essentia modelini alma.

punto alacaz sanırım donanım olarak en dolu punto tavsiyeniz için teşekkür ederim

425681_450962641620070_952578537_n.jpg

geç hepsini al benim aletten bir tane ver yanı :asd:

Sıfır alacaksan B segmentte fiyat/performans olarak en iyi araç Clio 4, her donanımda ESP standart. Bir arkadaş bir araba önermiş tam facia, direksiyon+vites+koltuk dışında herşey opsiyon yani ekstra paraya tabi :asd:

clio 4 de düşünmüştüm ama otomatik vitesini bulamadığım için inceleyemedim

Üst Alt