Şikecilere Umut Vermediler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere Umut Vermediler!

Cevap: Şikecilere Umut Vermediler!

tff aziz yıldırımın sözlü savunma isteğini kabul etmiş.bu aslında olumlu bir gelişme.zira tff uefanın açıklamalrından sonra süreci hızlandırmak için sözü savunmayı kabul etti diye düşünüyorum.diğer türlü 1 ay daha süre verecekti.anlaşılan yusuf yusuf durumu var tff de

bölümün adını infantino temiz kramponlar operasyonu olarak güncelleyelim. :)

Küme düşürmeden olmaz. Kamu vicdanı kabul etmez bunu. Infantino dün açıkça anlattı bunu.

tff aziz yıldırımın sözlü savunma isteğini kabul etmiş.bu aslında olumlu bir gelişme.zira tff uefanın açıklamalrından sonra süreci hızlandırmak için sözü savunmayı kabul etti diye düşünüyorum.diğer türlü 1 ay daha süre verecekti.anlaşılan yusuf yusuf durumu var tff de

Gerçekten mi ? O zaman ivedi bir karar alacaklar.

Yalnız UEFA'nın bu vurdumduymazlığınada anlam veremiyorum playoff'tan önce karar verilmesi gerekliydi kim şampiyon olursa olsun biz sallamayız diye bir açıklama nasıl yapar bu kurum anlam veremiyorum

ANTU comdan alintiddir

22.03.2012 15:01 Perşembe Konu Puanı: 0

TadornA

Bu iş bitti...herkese geçmiş olsun!

Renkdaşlar

Uefa kongresinde Platini de yaptığı açıklamada başbakanın da açıkladığı gibi şike suçunda şahıslar ceza alır kulüpleri bağlamaz şeklinde görüş bildirmiş.

Orjinal metni arkadaş yolladı‚ eğer doğruysa bu işten tamamen aklanarak çıkacağız‚ bir iki günah keçisi seçerler olayları üzerine yıkmak için ve dosya kapanır.

Umarım başkanımız da aklanıp çıkar bu süreç sonunda...

Platinin nin açıklaması

"C´est la promesse d´un matin

qu´il ne viendra peut tre pas c´est presque tout c´est dj rien

c´est un nuage entre les doigts c´est de l´enfance qui s´en va loin

les yeux ferms sur autrefois une blessure qui fait du bien

c´est du bonheur auquel tu crois‚ la soif qui te donne de l´eau

le diable qui dit ses prires le bon dieu qui touche ta peau

la source qui devient rivire

qui l´on droit de ma jeunesse es-tu rest

je pense souvent toi des fois j´ai envie de vivre au pass

des fois j´ai envie de briser le temps o est-il maintenant notre premier baiser j´avais des rves dans les tiens tu en n´avais autant dans mes yeux quavons nous faire sur tes chemins c´est perdu la trace de nous deux je suis heureuse maintenant

la o je vis j´nai pas froid je suis heureuse mais pourtant j´aurais voulu naître avec toi

A qui l´on droit de ma jeunesse es-tu rester je pense souvent a toi

des fois j´ai envie de vivre au pass des fois jai envie de briser le temps o est-il maintenant notre premier baiser"

arkadaslar Platininin açiklamalari diyor arkadas ama yukaridaki yazanlar unlu bir fransiz siiri bir taraftar toplulugu bu kadar kus beyinli olmaz bilerekmi yapiyorlar bunu akil alir gibi degil

Arkadas bu sarki sozleri asagidaki linkteki sarkinin sozleri.

premier baiser-marie-chantal toupin 2010 - YouTube

infantino başkan uefa şampiyon..infantino fenere fena çakacak, tek güvendiğim adam

iuwsmd22 Mart 2012 Perşembe 14:48

ee infantino acik ve net söylemis, yetkili kurumlar kararini verecek bu suclu veye sucsuz olabilir bizi ilgilendiren herhangi bir karar cikmasidir. adam sadece arkadas bana ya suclu yada sucsuz deyin ben onu bekliyorum demis sucsuz ciktiginda hayir ceza keserim dememiski. cas davasindada zaten belli helvaci ve aribogan yakti fb hakli ciksa bile tff öder bu parayi demis. adamin agzindan isimize gelmeyen bir kararda türkiyeye ceza keseriz diye bir kelime yok, bu sadece bizim uydurdugumuz laflar. Cevapla

3rc11.jpg

Olayı çözmüş dağılabiliriz.

Üst Alt