Şikecilere Umut Vermediler! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere Umut Vermediler!

Cevap: Şikecilere Umut Vermediler!

Bedri Baykam akli basinda birisi gibiydi ya da ben øyle algiliyordum. Demekki Fenerbahcelilik de biraz gariplestirmis onu. Bence ønemli birisi fakat iste demekki Fenerbahcelilik durusu sanatci kisiliginden dolayi olmasi gereken toplumsal duyarlik ve toplumsal vicdanini unutturmus.

İlk ejakulatını pecete icerisinde katlanmıs halde yıllarca saklamıs ve buna sanat eseri diyor :ka23: [igrenc herif]

Mantık ve Bedri Baykam ?

Siyah ve beyaz gibi iki kavram. Yıllardır zırlar pisliğin önde at koşturanıdır. Mantıksız çıkışları boldur. Fenerli olduğunu bu dönemde öğrendim artık zavallı sadece :)

baykam da kim? beyinsiz, beyni olmadigi icin mi fenerli yoksa fenerli oldugu icin mi beyinsiz diye tartisalim.

Ömer Çavuşoğlu'nun sanatçı versiyonu !

Sanatçısı Bedri Baykam olan bu güruhun cahilini, eğitimsizini, okumamışını varın siz tahayyül edin.

Hangisi daha iğrenç, mide bulandırıcı tip karar vermekte zorlanıyorum.

KUŞLARDAN ALINTI

son 1 ayda olanları yanyana koyduktan sonra benim kafamda bir olasılık netleşmeye başlıyor:

cas davamızı geri çekeceğiz ve bize tff makul bir tazminat ödeyecek. geçen yıl ki şampiyonluğumuz tescillenecek. gelecek sezondan itibaren normal düzen devam edilecek.

olur başka bir isteğin.ya bunlar aşırı derecede salak,yada harbi kuşbeyinli.ya bukadar delilden ve patırtıdan sonra en ufak ceza bile almayacağını düşünen beyinsizler var.cem yılmaz,,ın gösterisine gitmek en az 100-200tl.bınlar sayesinde beleşe gülüyoruz.iyi ki varsın f7.

önü açılan Galatasaray ve kadrosu dağıtılan‚ darmadağın olan takımımız yanımıza kar kalacak.

UEFA'ya güvencim tam , tükürdüğünü yalamaz ve eminim ki TFF'ye bu açıklamaların yanında özel görüşmelerinde karar vermesi için baskı yapıyordur.Bakalım TFF ne yapacak merakla bekliyorum , Playoff öncesi kararlar çıkar umarım.

ya benim anlamadığım şimdi bu kuşlar playoffa girdi dyelim orda da şansa bala şampiyon olurlarsa ne olacak?ceza olacaksa bu kuşların playofa girmesi saçmalık ötesi.hem bir sene önceki şampiyonlukları alınacak hemde eğer ballla falan gene şampiyon olurlarsa gene kupaları alınacak.adamlar kendini asar:)

KUŞLARDAN ALINTI

son 1 ayda olanları yanyana koyduktan sonra benim kafamda bir olasılık netleşmeye başlıyor:

cas davamızı geri çekeceğiz ve bize tff makul bir tazminat ödeyecek. geçen yıl ki şampiyonluğumuz tescillenecek. gelecek sezondan itibaren normal düzen devam edilecek.

olur başka bir isteğin.ya bunlar aşırı derecede salak,yada harbi kuşbeyinli.ya bukadar delilden ve patırtıdan sonra en ufak ceza bile almayacağını düşünen beyinsizler var.cem yılmaz,,ın gösterisine gitmek en az 100-200tl.bınlar sayesinde beleşe gülüyoruz.iyi ki varsın f7.

önü açılan Galatasaray ve kadrosu dağıtılan‚ darmadağın olan takımımız yanımıza kar kalacak.

En ufak cezayı bırak adamlara ödül verilecek şike yaptılar diye. Tazminat alırlarsa.

Çok komik gibi duruyor ama ben Y.D. başkanken gayet ihtimal dahilinde görüyorum bu tazminat olayını. Fener'e CAS'tan çek davayı ben ödeyeyim sana tazminatı diyebilir. UEFA'yı da bak CAS ile uğraşmayacaksın ben halletim, hadi biraz göz yum da ceza meza da vermeden geçireyim şu olayı diyecektir.

diger baslik kitli, siyaside degil aslinda diyecegim, ama RTE iyiden sacmalamis, o zaman Alex'in attigi golller Fenerbahceyi baglamaz. Su kisiler ve kurumlar ayrilsin lafi cok ama cok sacma.

kişiler kurumlar ayrılsın lafı azize yönelik operasyon olduğu izlenimi veriyor bende eğer öyleyse yazık........

Bu ülkede sayın başbakana rağmen kulüplere ceza verilebileceğine gerçekten inanıyormusunuz

Sayın başbakan bugün açık açık resmen fenerbahçe kulübünden yana taraf olmuştur

Bu açıktırki tff hiç bir kurulu fenerbahçeye ceza vermeyecektir

Ancak uefa geçen yıl yaptığı gibi avrupa kupalarına katılacaklar listesi kesinleşme aşamasındayken Türk kulüplerine cezayı kesecektir

Bizlerin artık bu sürecin sonunu beklemesi gerek

YA şikeci kulüpler ceza alacak ya da bizde dahil hiç bir kulüp avrupa kupalarna gidemeyecek

Yani tamamen ipler UEFA

Sayın başbakan tarihe geçecekken ne yazık ki ipleri UEFA ya vermiştir

kişiler kurumlar ayrılsın lafı azize yönelik operasyon olduğu izlenimi veriyor bende eğer öyleyse yazık........

fenerbahcenin ceza alıp küme düşmesini niye istesin başbakan. adamın yaptıgı pislikler zaten ortadaydı. ortada tapeler neler yaptgıkları var. adamda her pislik var.

bence su saatten sonra tff salaklık yapıp dahada beklesin. cunku uefa net konusmus. ya cezayı kesin,yada bize bırakın. iki turlude kume dusureceksiniz demis adamlar. İnfantinoda eger gecikirseniz biz devreye gireriz demis. daha kotu olur sizin icin gibi ifade kullanmıs.

TFF artık karar vermesin,sunları once Arenada Sonra kadıkoyde ezelim sonra BY BY BİRDS.

bence uefa aslinda mesaji net vermis, ama ne basbakan nede tff bunu anlayabiliyor, kaldiki basbakanin anlamamasini normal buluyorum, nede olsa ne franszica nede inglizce biliyor, adamlarla görüsürken bile tercüman oluyor, o tercumanin belli seyleri nasil tercüme ettgi belli degil, yani demek istedigim arada bir tercüman oldumu daima zorluk cekersin.

türkiyede düsürmek felan olmayacakdir, bence, basbakanin bu aciklamayi yapmasi zaten bir nevi etik kurulunu, pfdkyi tahkimi felan etkilemek, kongreyi salladigini felan düsünmiyorum. Sonucda ceza olmayacak, hersey devam edecek, Fenerbahce TürkiyeKupa üzeri Avrupaya gidecek, ama orda iste UEFA veto cekecek. Bence bu olacak.

Galatasaray olarak SL'ye gidelim yeter bana, gerisini trabzonlular düsünsün, bence RTE ve TFF bilhasa onlari fena satti, bize karsi olan tavrini zaten stad acilisindan sonra gördük ve izledik, ve stada olan tepkilerden sonra bize nasil tavir aldiginini da biliyoruz, görüsme felan kabul etmiyordu en son, ama bas sikeciler ridvan aykut emre gibi adamlarla ikiye bir görüsmeler yapiyor.

En ufak cezayı bırak adamlara ödül verilecek şike yaptılar diye. Tazminat alırlarsa.

Çok komik gibi duruyor ama ben Y.D. başkanken gayet ihtimal dahilinde görüyorum bu tazminat olayını. Fener'e CAS'tan çek davayı ben ödeyeyim sana tazminatı diyebilir. UEFA'yı da bak CAS ile uğraşmayacaksın ben halletim, hadi biraz göz yum da ceza meza da vermeden geçireyim şu olayı diyecektir.

Ee dedi ya zaten onu, federasyon olarak biz ödeyelim talep ettiğiniz tazminatı dedi.

ya benim anlamadığım şimdi bu kuşlar playoffa girdi dyelim orda da şansa bala şampiyon olurlarsa ne olacak?ceza olacaksa bu kuşların playofa girmesi saçmalık ötesi.hem bir sene önceki şampiyonlukları alınacak hemde eğer ballla falan gene şampiyon olurlarsa gene kupaları alınacak.adamlar kendini asar:)

Ona bakarsan renktaş şu anda da hala bu ligde oynamaları saçma değil mi? Ama oluyor işte.

Üst Alt