Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta

Galatasaray bir şirket değil elma ile armut karşılaştıralamaz. Bu klüplerin ruhu vardır insanlar yediğinden içtiğinden kesip takıma yatırıyor. Senin bu anlattığın taraftara saygısızlık olur

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sinan Galatasaray'dan para kazanmıyor mu, Galatasaray onun için bir işveren değil mi?

Taraftarın bağı farklıdır. Taraftar bir şey beklemeden karşılıksız veriyor her şeyi ama Sinan buradan para kazanıyor.

Elma ile armutu karıştıran sensin taraftarla ne alakası var konunun?

Top işlerini bu kadar büyütmeyin. Senin eğlencelik baktığın şey adamın işi.

Şeref olayına gelirsek her deplasmanda anasına bacısına sövülen Göksenin fenere gitse ulan bunu şerefine nasıl yedirdin dersin de Sinan'ın fenerle hiç bir zaman derdi olmadı.
Şeref sadece onun şahsıyetine saldırmakla zarar görmez. Gönül verdiği tutuğunu ve ekmeğini yediği Galatasaray armasına hakaret edincide bir ayrı şeref meselesidir benim için.
Sadece pro Galatasaray oyuncusu olsaydı manevi değer katmadan işin icine sonuna kadar senin görüşünü bende savunurdum.

Seni Sinan GÜLER yapan isim yapmanı sağlayan daima arkanda durup takımın gerçek lideri yapan takıma ihanetin bedeli daima olur.

Nasıl oyuncu olduğunun önemi yok, adam değilmişsin.

Şimdi vefa diye yırtınan MEDYA hadi g.tü göreyim çıkıp buna da VEFA semt adıymış sinan diye başlık atsana.

Surada daha 3 ay once anasina avradina sovenlerin yillardir hocasina takim arkadasina yapilan asagilikca hareketleri kendine galatasarayli olarak yediriyorsa yolu acik olsun.

Şeref sadece onun şahsıyetine saldırmakla zarar görmez. Gönül verdiği tutuğunu ve ekmeğini yediği Galatasaray armasına hakaret edincide bir ayrı şeref meselesidir benim için.
Sadece pro Galatasaray oyuncusu olsaydı manevi değer katmadan işin icine sonuna kadar senin görüşünü bende savunurdum.
Galatasaray ve fenerbahçenin olduğu ortamda rakibe küfür hakaret her zaman olacak. Sinan ömrünü tribünlerde geçirmiş Galatasaray taraftarı değilki. Galatasaraylı olabilir ama sonuçta herif sporu bizim gibi sadece izlemiyor. Onun için öncelikle iş bu. Bizim gibi bakamaz.

Armaya hakeret baz alınacaksa Kadıköy'de Galatasaray maçı izleyen fenerli arkadaşlarımızla hiç konuşmamamız lazım. Adamların statta bize sövdüklerini biliyoruz neticede. Armamıza hakaret ediyorlar.

Sinan Efes'teyken fb ülker ile playoff finalinde karşılaştılar. fb ülker seride 2-0 öne geçti fakat Efes pes etmedi ve müthiş bir dönüşle seriyi 4-2 kazanıp şampiyon oldu. İşte o son maçın sonunda şu an kendilerini "Avrupanın en elit taraftarı" gören şikeci terörist genelev mahsülü taraftar bozuntuları bitiş düdüğüyle maça dalarak Efesli oyuncuları linç etmeye kalktılar. Sinan da bayağı tekme falan yedi.

Sonra 2014, Sinan Galatasaray'da. Normalde bizim şampiyon olduğumuz fakat Aziz oçsinin hakemleri sayesinde hakkımızın yendiği, şampiyonluğun bizden alınıp bu o. çocuklarına verildiği sene. Bo'nun Marko'nun eline vurarak aldığı topu ve faulü çalmayan ibne hakemleri hatırlayacaktır takip edenler.

İşte sen sonra kalk bu takıma git. Mide meselesi.

Neyse büyük kaptandan "ben zaten doğuştan doğuşluyum" ve "2013-2014 şampiyonu fb ülker doğuş'tur, GS korktuğu için maça çıkmamıştır" gibi açıklamalar da bekliyoruz. Yakışır!

Son düzenleme:
Üniversiteden mezun olmuşsunuz. Yeni mezun olduğunuzdan dolayı tecrübesizsiniz ve iş bulmanız zor fakat birisi size iş veriyor. Sonra 3 sene çalışıyorsunuz maaşınız 4.000 TL diyelim. Sonra şirketiniz küçülmeye gidiyor, bu sene size zam yok, maaşını da 3.500 TL'ye çekiyorum diyor. Aynı anda sektörünüzdeki en önemli rakip firmadan teklif alıyorsunuz. 6.000 TL teklif ediyorlar.

Beni yeni mezun olduğumda işe alan yer şu anda çalıştığım yerdi deyip "vefa" dan dolayı aynı şirkette mi kalırsınız yoksa diğerine geçiş yapar mısınız?

Bu soruya samimi olarak aynı şirkette kalırdım diyenler Sinan'a istediği gibi sallayabilir, hatta küfür bile edebilir lafım olmaz. Diğerleri bence eleştirmemeli.

Yolu açık olsun, kendisine her şey için teşekkür ederim.

Sonra obur topicde buyuk Galatasarayli demiyeceksin bu mantikla cikarsan.

Galatasaray ve fenerbahçenin olduğu ortamda rakibe küfür hakaret her zaman olacak. Sinan ömrünü tribünlerde geçirmiş Galatasaray taraftarı değilki. Galatasaraylı olabilir ama sonuçta herif sporu bizim gibi sadece izlemiyor. Onun için öncelikle iş bu. Bizim gibi bakamaz.

Armaya hakeret baz alınacaksa Kadıköy'de Galatasaray maçı izleyen fenerli arkadaşlarımızla hiç konuşmamamız lazım. Adamların statta bize sövdüklerini biliyoruz neticede. Armamıza hakaret ediyorlar.
Farklı düşünüyoruz demek ki. Benim değer verdiğim herhangi bir şeye hakaret eden benimle dostluk kurmazı mümkün değil. Benim zaten ne fenerli dostum var nede aileden birisi fenerlidir. Olanıda varsa tanımıyorum. Galatasaray ve taraftarıına küfür edenle işim olmaz.
Orada maçda küfür etsin bize sonra maçdan sonra aynı masada kadeh mi kaldıracağım bu kişi ile ? Ha sen belki tabikide ya boş ver spor bu ne önemi var diye bir görüşünde olabilirsin ki tabiki ki buda senin olaya bakış farklığındır. Benim bakış acım zaten pek doğal olanı değil ülke genelinde ki yurt dışında yaşamının avantayıda var tabiki. Türkiyede olsam sizin gibi ortam gereği bende belki farklı düşünürdüm bu fenerli arkadaş meselesini, bilemem. Görüşüne bir şekilde saygı duyuyorum ama bays farklı pencereden bakan insanlarız bu konuyla ilgili.

Sinan kim ya
Tartışmanıza değecek bir sporcu değil boşverin
Bizdeyken de bi halt değildi zaten
Demek ki formasını giydiği takıma aşık olanlardan
Gidebilir saygı duyulur
Kalmış zaten 1 2 senesi
Fenere gitmek zorunda değildi tabi Efese de gidebilirdi
Ama belli ki Fenerin basketteki ağırlığından faydalanmak istiyor
Federasyonlar başkanlar falan hep onlar ağırlıklı. E bu da bir iki sene havlu sallar sonra hidayetin falan bekçisi olur um ümidiyle yamandı fenere.
Ben sporculardan şunu bekliyorum
Profesyonelseniz sadece konrtrat zamanı olmayın profesyonel. Örneğin Galatasaray forması giyerken öyle Galatasaraylıyım böyle Galatasaraylıyım demeyin. Ya da fenerdeyken neyse. Ben senden koyu taraftarım deyip gün gelip karşı tarafa geçtiğinizde tavır yemeniz tepki görmeniz gayet normal. Sporcular taraftar gibi davranmasın ya da davranacaksa da ettiği lafın değerini önemini bilsin. Sinan Güler çok önemli bir sporcu değil. Gördüğü tepkinin sebebi Galatasaray kaptanı olması. Yolu açık olsun layık olduğu yeri bulmuş. Irgat muamelesi görür artık orada

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basketbol severim. Çocukluğumdan beri basketbolu takip ederim, Çok da oynamışlığım, amatör geçmişim var. Genelde bu tip transferleri baskette kabul ediyorum ancak açıklamadan belli ki Sinan belki kariyerimin sonlarında bir Euroleague şampiyonluğu görüp öyle emekli olurum demek istemiş. Yazık diyorum çok yazık. Hayırlı olmayacak sana bu transfer. Göreceksin Sinan.

Haydi şimdi yoluna. Yaptıklarını tek bir kalemde silmeyi sen tercih ettin.

Sonra obur topicde buyuk Galatasarayli demiyeceksin bu mantikla cikarsan.

Büyük Galatasaraylı dememim sebebi Galatasaray'dan para almadan oynaması değildi, para muhabbeti değildi. Kafası gözü yarılsa da oynaması, 6 kişiyle feneri yenerken 40 dakika sahada kalması, götünden solusa da 40. dakikada her topa atlamasıydı. Kısaca Galatasaray forması giydiği sürece formanın hakkını vermesiydi.

berkan neyi ispat etmeye çalışıyor sinan haindir işte kardeşim bitti gitti
Paraları atalım

1bf72e01956a3edd7f8009c673a8956b.jpg

TapaTalK

Büyük Galatasaraylı dememim sebebi Galatasaray'dan para almadan oynaması değildi, para muhabbeti değildi. Kafası gözü yarılsa da oynaması, 6 kişiyle feneri yenerken 40 dakika sahada kalması, götünden solusa da 40. dakikada her topa atlamasıydı. Kısaca Galatasaray forması giydiği sürece formanın hakkını vermesiydi.

Professionel bir acidan bakiyorsun diyorsun ya da en azindan senin ornegin o tarafdan baktigini gosteriyor.
O zaman Galatasarayli, Fenerli demiyeceksin, kisacasi isini iyi yapan bir kisi oldugunu aciklayacaksin.

Iyi bir Galatasarayli mi? Hayir gider Fener formasini giymezdi simdi. Isini iyi yapan birisi mi? Evet bu konusabilir. Iki ayri aciyi karistiriyorsun kisacasi

Yönetimsel hatadır tamam doğru ama bir türlü Galatasaray için fedakarlık yapmıyorlar, bir türlü Galatasaray için başka şeyleri ikinci plana koyamıyorlar bende buna kızıyorum. Bu yüzden bu formayı, bu kulübü ihtiyaç olduğunda bırakanların yolunun açık olup olmaması hiç umrumda değil, umarım hepsi başarısız olurlar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt