Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta

Gerçek Fenerbahçeli tekmeyi geçirirkene

DD0KZyAXcAAxf30.jpg

Profesyonellikten başka neyle açıklanabilir ki zaten bu durum?Galatasaray'da oynayan herkes de Galatasaraylı değil,Fener'de de aynı şekilde.
Hayır kardeşim profesyonellik şerefsiz olmayı içinde barındırmaz

Açıklaması var fotoğraflarının altında tuttuğum takımın formasını giyiyorum diye. Hikaye anlatmaya gerek yok savunmaya hiç gerek yok

TapaTalK

Yukaridaki karsilastirma olayi tam fail olmus.
Olay tam olarak soyle ayni semtte karsilikli iki super mrket var biri etliye sutluye karismayan orta zengin sayilacak birinin digerine sehrin mafyacilik oynayan bir adam sahip. 2-3 km otede de yine bir super market var ve bu marketin kasiyeri sinan diye bir cocuk var sinanin marketi buyuk para kar yapinca mafyatik sahip marketi basip tum calisanlari dovuyor yagmaliyor.
Neyse aradan birkac yil geciyor sinan artik basamaklari bir bir cikiyor mafyamarketin tam karsisina ceo olarak ise basliyor. Surekli bu market bana deger verdi oyle boyle bu seviyede is verdi ben gonulden bagliyim diyorsun. Yillarca tacize ugruyor market onunden gecerken calisanlarina arkadaslarina agz alinmayacak kufurler ediliyor onunden gecince meyve reyonundan kafalarina elma falan atiyorlar. Mafya patronun belediye baskani ile arasi iyi zabita gonderiyor meyve reyonu niye 10 cm disari tasmis diye kaldiriliyor, ama karsi taraf komple kaldirimi kaldirmis ona bak diyorlar sorun yok deniliyor.
Neyse gel gelelim birgun sinanin emekliligine 7 sene var markette isler iyi gitmiyor sinan ceoyla sozlesme bitmis cagiriyorsun yeni sozlesme imzalayalim diye sinan diyor ki ben karsi marketle anlastim.

Olay iki sirketten cok su yukarida kurguladigima daha uygun galiba

Tuna mafyatik market sahibi, diğerini yağmalarken yağmalan marketin patronu neredeymiş? Patron tepki vermiş mi? Bir şeyleri değiştirmeye çalışmış mı? Yoksa masanın altına mı saklanmış. Zabıtaya tepki vermiş mi? Masanın altına saklanan patron, çalışan diğerine gidince trip mi atıyor?

Patron "Sen kimsin Harun?" demekten başka bir şey yaptıysa haklısın.

Ki bu arada Patron marketin diğer şubesinin müdürü Sedat İncesu'ya tüm başarılarına rağmen "Go Home Yanki" demiş, mafyatik marketçiye en çok tepki gösteren çalışanı Ergin adlı çalışanına da "Go Home Yanki" demiş.

Tuna mafyatik market sahibi, diğerini yağmalarken yağmalan marketin patronu neredeymiş? Patron tepki vermiş mi? Bir şeyleri değiştirmeye çalışmış mı? Yoksa masanın altına mı saklanmış. Zabıtaya tepki vermiş mi? Masanın altına saklanan patron, çalışan diğerine gidince trip mi atıyor?

Patron "Sen kimsin Harun?" demekten başka bir şey yaptıysa haklısın.

Ki bu arada Patron marketin diğer şubesinin müdürü Sedat İncesu'ya tüm başarılarına rağmen "Go Home Yanki" demiş, mafyatik marketçiye en çok tepki gösteren çalışanı Ergin adlı çalışanına da "Go Home Yanki" demiş.
Katilirim dedim yabyukarida etliye sutluye karismayan bir patron diye ama bu demek degildir ki cekip gidesin. Futboldan ornegi ise 2011 yilinda burak misal trabzondan fenere giderse ne dusunulurse aynisi var su anda. Bagiran ders veren patron varkende birseyler degismedi ulkede sporun dallari paranin kopegi olmus durumda. Fenerin esamesi okunmazken yillarca fetocu ulkerspor yonlendirdi aziz sadece ekmegini yedi simdi de dogus. Yarin baska bir grup cikar besiktasa yatirim yapar spor onun kopegi olur

Isin ozu turkiyede spor spor olduktan cikti. O halde zamaninda kanimi akitsan sari kirmizi akar minvalinde aciklama yapmamayi ogrenmeleri gerekir. Sporda proofesyonellik yoktur benim gozumde de ama sporu amatorlestiren bu sporcular da hakettiklerini yasarlar. Zamaninda yaranma icin ya hareket yapmayacaksin ya da yaparsan katlanirsin bu kadar net

berkan hele aç bir twittera bak fenerliler neler diyor bu transfere sonra gel bize burda hain diyoruz diye laf yetiştirirsin

berkan hele aç bir twittera bak fenerliler neler diyor bu transfere sonra gel bize burda hain diyoruz diye laf yetiştirirsin
Fenerlilerin ne dedikleri umurumda değil.

Eğer bastık parayı kaptanınızı aldık diyorlarsa bunun muhatapı Sinan değil. Sana göre hain olan da Sinan değil, olmamalı yani.

Muhatap ve hain olan Dursun'dur bu koşullarda.

Fb taraftarının önünde oynayacak olmak heyecanlandıryor beni demiş açıklanasının bi bölümünde. Ulan sağlam şerefsizmiş herif bunun arması paraymış. Hadi profsynelsin gittin, bu lafa ne gerek vardı adi şerefsiz utanmaz

Üst Alt