Sizce ligin en iyi ilk 11'i ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce ligin en iyi ilk 11'i !

Cevap: Sizce ligin en iyi ilk 11'i !

Emre ile ilgili iyi bir cümle kuracağıma kendimi kandırmayı tercih ederim !!!

Şu an Emre ile bir cümle kurdunuz.

congratulations.s600x600.jpg

Tebrikler

Aslında direkt Burak Yılmaz'ı alacaksın Selçuk'un da performans 2 katına çıkar :animation:

Aslında Burak'ı kadroma formu yüksek diye aldım, yoksa pek beğendiğimi söyleyemem. Bir kaç ay sonra balonu patlayacakmış gibi bir izlenim veriyor bana...

Aslında Burak'ı kadroma formu yüksek diye aldım, yoksa pek beğendiğimi söyleyemem. Bir kaç ay sonra balonu patlayacakmış gibi bir izlenim veriyor bana...

Geçen senenin başından beri, hatta ondan önceki senenin sonlarından beri ben o bombanın patlamasını bekliyorum. Sanırım daha çok bekleyeceğim. Adam sürekli yükselişte. Bence kalitesini kanıtladı

Çoktan patlaması lazımdı ama bu ligde çok tuhaf işler oluyor. Burakta onlardan biri. Yada sen ve ben fena yanılıyoruz.

Geçen senenin başından beri, hatta ondan önceki senenin sonlarından beri ben o bombanın patlamasını bekliyorum. Sanırım daha çok bekleyeceğim. Adam sürekli yükselişte. Bence kalitesini kanıtladı

Kalite falan yok. Sadece düzenli olarak antrenman yapıyor ve iyi çalışıyor. Arda onun kadar çalışsa, Messi ile kıyaslanması pek de komik olmazdı.

Üst Alt