Sizce ligin en iyi ilk 11'i ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce ligin en iyi ilk 11'i !

Cevap: Sizce ligin en iyi ilk 11'i !

------------------------------tolga------------------------------------------

eboue-----------------semih kaya----------ufalusi---------------özgür çek-------------------------------------------------------------melo---------------selçuk inan---------------------------engin-------------------------------------------------------------------------

---------------berkin arslan 10(oynadığında göreceksiniz)-------grosicky------------------

-------------------------burak yılmaz---------------------------------------------------

--------------------Muslera----------------------

Eboue-----Ujfalusi-----Egemen---H Ali Kaldırım---

--------Selçuk İnan------F.Melo----------------

---Quaresma-------Alex------Amrabat----------

----------------Burak Yılmaz--------------------

---------------------------------------muslera------------------------

eboue---------------semih kaya---------------ufalusi-------------------özgür çek--------------

-------------------melo--------------selçuk inan--------------------------------

------------------------alper potuk-------------------

-------------berkin arslan----------olcan ------------

-------------anıl dilaver------------

ALTIN JENERASYON olsaydı.............

----------------------fırat---------------------

------çetin güngör-----------semih kaya-----erkan ferin(müthiş olcaktı....)-----ferhat----------------------------------------mehmet güven-------harun temur----oğuz sabankay------------------------------------

--------------------cafercan------------arda-----------------------

--------------özgürcan özcan------------------------

Ligimizdeki mevcut oyunculardan kaliteli bir 11 oluşturdum , sizinde fikirlerinizi almak isterim

--------------------------- MUSLERA(gs)-----------------------------

EBOUE(gs)--------GLOWACKİ(ts)-------UJFALUSİ(gs)-------ZİEGLER(fb)

---------------------ZOKORA(ts)--------------MELO(gs)--------------

-----------------------------------GUTİ(bjk)------------------------

-----SHELTON(karabük)-----------BURAK(ts)-----------QUARESMA(bjk)

Bu ilk 11 CL'ye gitsin 7 puan alamaz.

Yaw neden Halil. Sabri'yi takıntılı olarak izliyorsunuz. Bence çok iyi bir sağ bek. Ayrıca ben form durumundan bahsettim;)

Rıza abi Sabri'ti hiç aynı performansta görmedim.Ya çok kötü yada gereğinden fazla iyi.Ortasını da bulsa kabulümdür.Son maçtada gördük zaten,Hoca dayanamadı kenara aldı.(Gerçek mevkisi sağ açık)

en iyiden ziyade kendimce en formda olan isimleri yazayım.

tolga

eboue- serdar aziz(egemen-giray-glowacki)- ujfalusi - ????? (balta)

zokora (ernst-melo)

veli - ???? (selçuk)

---------------------------------amrabat -------------------------------- ozan ipek (doka) (bi de manisalı bi çocuk vardı.:D)

burak​

savunma hattında sağ beklere bakarsak sabri formayı eboue'ye kaptırdı. gökhan gönül formda değil. eboue iyi durumda.

serdar geçen sene çıkış yapmıştı bu sene de sürdürüyor formunu. trabzon gol yemiyor son haftalarda onların da savunması hakediyor bunu. urfalı zaten bizim savunmayı toplayan adam.

sol bekte hakan formda olmaktan ziyade istikrarlı oynuyor. formda bir sol bek bulamadım. :D dede olabilirdi belki iyi başlamıştı lige.

defansif orta saha mevkisinde zokora son haftalarda oyuna epey olumlu katkı yapıyor trabzon maçlarında. hemen arkasından melo reyis ve ernst geliyor.

orta saha ortasında ise veli son haftalarda beşiktaş'ta egemen ve ernst ile birlikte en parlayan isim bence. selçuk oyunun her dakikasında görünmüyor ama bize kattığı ekstralar çok önemli. orda direk formda ikinci bir oyuncu bulamadım veli'nin yanına.

sağ ve sol açık olarak da aslında amrabat ve ozan sol tarafta oynamalarında rağmen formda sağ açık hatırlayamadığım için birini sağa birini sola koydum. :D doka da dikkat çeken isimlerden.

bir de o ismini hatırlayamadığım manisalı çocuk var. çok iyi durumda idi izlediğim maçlarda. ahmet ilhan mıydı neydi :D

forveti de tartışmaya gerek yok heralde.

Rıza abi Sabri'ti hiç aynı performansta görmedim.Ya çok kötü yada gereğinden fazla iyi.Ortasını da bulsa kabulümdür.Son maçtada gördük zaten,Hoca dayanamadı kenara aldı.(Gerçek mevkisi sağ açık)

Var ya Halil, Sabri için en son söylenecek şeyi söyledin. Sabri eğer hep sağ bek oynasın hep iyidir. Hiç bir zaman 10 luk oynamaz (aslında haksızlık ediyorum oynadığı zamanlarda oldu ya neyse) ama hiç bir zaman da 6 lık oynamaz.

Sabri'nin asıl mevkisi sağ açık DI. Eskiden di o baya bi eskinden. Sabri yaklaşık 8-9 yıldır sağ bek ve artık orjinal yeri sağ bek. Sağ açık oynayıp da kötü oynadığı zamanlarda artık ona kızamayız. Çünkü yadırgıyor yerini. Sağ bek oynadığında bence çok çok iyi. MİY maçında sağ bek oynasaydı kesin kazanırdık maçı.

Yahu o değil de bizde sağ bek sıkıntısı var. Sabri de Eboue de sağ bekte gayet iyiler, acaba Sabri'den sağ açık olur mu ki bu saatten sonra :) Orta saha hiç olmuyor ama bir ihtimal açık olabilir şöyle koşuyoluna falan top atılsa :)

----------------------Tolga----------------------

Sabri---------Danny-----Ujfalusi---------Hasan Ali

------------Melo-----Ernst-------Selçuk İ.---------

-----------------------Amrabat-----------------------

------------Burak-----------Webo----------------

Türkiye'de ki kazmaları(Gökhan Gönül gibi) göz önüne bulundurursak haklı olabilirsin.

Tamam işte, bizde zaten Sabri Ramos'la yarışır, Maicon'la yarışır demiyoruz. Türkiye şartlarına göre harika bir adam diyoruz. Kaldı ki adam Avrupa maçlarında çift çekirdek oluyor resmen 2 kat mücadele ediyor.

Yahu o değil de bizde sağ bek sıkıntısı var. Sabri de Eboue de sağ bekte gayet iyiler, acaba Sabri'den sağ açık olur mu ki bu saatten sonra :) Orta saha hiç olmuyor ama bir ihtimal açık olabilir şöyle koşuyoluna falan top atılsa :)

Nasıl cümle bu Anıloviç. Neyse anladım ben onu. Olmaz

Tamam işte, bizde zaten Sabri Ramos'la yarışır, Maicon'la yarışır demiyoruz. Türkiye şartlarına göre harika bir adam diyoruz. Kaldı ki adam Avrupa maçlarında çift çekirdek oluyor resmen 2 kat mücadele ediyor.

Aynen böyle. Sağ bek Sabri'nin kötü oynadığı bir maç göstermezler bana. Halil hakkını ver adamın ;)

Üst Alt