Size Göre En Objektif Spor Yazarı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Objektif Spor Yazarı?

Cevap: Size Göre En Objektif Spor Yazarı?

bence Mehmet Demirkol Uğur Meleke nedense bu aralar hep fener yanlısı konuşuyor

Mehmet Demirkol-Ugur Meleke-Ali Ece arasında gittim geldim ama izlerken daha az sıkıldıgım ve futbol bilgisini daha üst düzey görmemden dolayı Ali Eceye oy verdim. Ama diger 2 abimide severek izliyorum.

Kemal Belgin ,

Eğer fenerbahçe camia olarak bu adamın yarısı kadar adam olsaydı bugün çok farklı bir spor ikliminde yaşıyor olurduk .

demirkol diyenler neyin kafasında adam koyu fenerli üstelik feritin kanalında, programını izlerken nasıl tahammül ediyorsunuz.

örn1: real deplasmanında sahada 12 şl oyuncusu var

örn2: ligde son haftaya girerken mancini'nin tazminatsız gitmeyeceği hakkında 9 mly € muşmuş. ercan taner karşısında bağırıyor Geçmiş olsun !! geçmiş olsun !! çok büyük geçmiş olsun!! çok büyük geçmiş olsun !! (defalarca) memet de kafasını sallıyor.

örn3: bünyamin fenerin penaltısını vermemiş miş egemenin ilk sarısı olmamışmış -bünyamin hoca kendini böyle tanınsın diye egosu için penaltı vermezmişmiş..

ve daha bir sürüsü. şikeye felan hiç girmeyelim

Bilgin gökberk dışında korkmadan konuşan bir yorumcu yok.Tek tarasız o bence.o da iş bulamıyor bu yüzden.Ali ece en sohbeti keyifli yorumcu ama o da objektif değil

Medyada 5 tür yorumcu vardır arkadaşlar...

1-fenerbahçe kökenli yorumcular:Bunlar istisnasız her durumda fenerbahçeyi savunurlar.Hemen hemen hepsi de fanatiktir.rıdvan,ilker yağcıoğlu,,gürcan bilgiç ilk aklıma gelenler.Fenerbahçe kaybettiğinde suratları hep beş karıştır.

2-Galatasaray kökenli yorumcular: Bunlar hep eşit mesafede kalmaya çalışırlar herkese ama en çok galatasaraya vururlar.Çünkü medyanın fenerbahçenin kontrolünde olduğunu bilirler ve ''herkese eşit mesafede yorumcu'' havası vermeye çalışırlar.Bu yüzden sürekli galatasaraya sallarlar.Galatasaray kaybettiğinde çok da üzgün gözükmezler.Hakan ünsal,bülent korkmaz,levent tüzemen aklıma gelenler...

3-Beşiktaş kökenli yorumcular: Bunlar fenerbahçeli yorumculara göre daha insaflıdır ama yine de en çok galatasaraya sallarlar.Çoğu beşiktaşlıda var olan fener hayranlığı bunun temel nedenidir.GÜNTEKİN ONAY buna en güzel örnektir.

4-Tarafsız gözüken fanatik yorumcular:Bunlar yıllarca tarafsız yorumlar yapıyormuş gibi gözüken ama tuttukları takımlar çok zor bir süreç yaşadığında gerçek kimliklerini ortaya koyan yorumculardır.Mehmet demirkol,bağış erten gibiler buna en güzel örnektir. demirkolun geçen sene bilinçli olarak sneijderin üzerine oynaması,şike sürecindeki yorumları ilk akla gelenler.

5-Tarasıza en yakın yorumcular:Bunlar saha içi konularda hakikaten tarafsızdırlar.bilinçli olarak kesinlikle bir oyuncunun üzerine oynamazlar.Genelde sahanın içini konuşurlar bazen saçma da olsa.Ama en can alıcı konulara çok girmezler.Şike konuları,bazı başkanların yaptığı rezillikleri hiç konuşmazlar.O yüzden maalesef tam objektif değillerdir.Ali ece,uğur meleke,mert aydın bunlara örnektir.

Üst Alt