Size Göre En Objektif Spor Yazarı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Objektif Spor Yazarı?

Cevap: Size Göre En Objektif Spor Yazarı ?

Burada yok, ayrıca sanıyorum ki yazar da değil ama Emek Ege çok iyi bir spor yorumcusu.

Burada yok, ayrıca sanıyorum ki yazar da değil ama Emek Ege çok iyi bir spor yorumcusu.

Rıza kardeşim Emek' te çaktırmadan fener lehine yorumları sıkıştırır aradan. Ama sevdiğim yanı aynı takımda oynamış olmamız. Geçen gün Çukurova diyince içimin yağları eridi :)

Bu forumda da senede 2-3 kere "En güzel kadın kim?" ve "En iyi spor yazarı kim?" şeklinde anket açılıyor. Kaçıncı anket la bu aynı konularla ilgili :)

Rıza kardeşim Emek' te çaktırmadan fener lehine yorumları sıkıştırır aradan. Ama sevdiğim yanı aynı takımda oynamış olmamız. Geçen gün Çukurova diyince içimin yağları eridi :)

Aslında bu elemanı ben de severim de. Gündemin yoğun olduğu bir spor bülteninde bunun İ.Kutluay'la bir telefon görüşmesine denk geldim. Vakti zamanında beraber okurlarken bunların okulu ile Galatasaray ile basket maçı yapmışlar. Galatasaray'ı yenmişler ve bunların sayılarının hemen hemen tamamını Kutluay atmış. Ege bu durumu İ.Kutluay'a hatırlattı. O da keyiflendi baya. Sonra Ege bu olayı konuşmuş olmakla bir nevi amacına ulaştığını belirtir bir şeyler söylemişti. Bi rahatlama edası vardı yani. O olaydan sonra biraz mesaafe koydum bu arkadaşla aramıza.. :)

Bir gün ciddi ciddi Galatasaray'ı savunurken gördüm. Onun için beğenmiyorum, zaten beğenirdim Emek'i. Bir de bizi savununca üstüne tuz biber oldu :)

Aslında bu elemanı ben de severim de. Gündemin yoğun olduğu bir spor bülteninde bunun İ.Kutluay'la bir telefon görüşmesine denk geldim. Vakti zamanında beraber okurlarken bunların okulu ile Galatasaray ile basket maçı yapmışlar. Galatasaray'ı yenmişler ve bunların sayılarının hemen hemen tamamını Kutluay atmış. Ege bu durumu İ.Kutluay'a hatırlattı. O da keyiflendi baya. Sonra Ege bu olayı konuşmuş olmakla bir nevi amacına ulaştığını belirtir bir şeyler söylemişti. Bi rahatlama edası vardı yani. O olaydan sonra biraz mesaafe koydum bu arkadaşla aramıza.. :)

Hmmm.

Demek ki bana hep objektif olduğu zamanlar denk geldi. :)

Daha dikkatli ve eleştirel izlicem bundan sonra

Mehmet Demirkol'u takip ederim.Ama Uğur Meleke'de güzel yorumlar ve yazılar yapıyor.

Mehmet Demirkol fenerbahçeli olduğunu söylesede gerçekten tarafsız bi yorumcu ondan başkasını çok ciddiye alarak dinleyemiyorum açıkcası.

Taraflı ama yorumlarını tarafsız yaptığına inanıyorum.Rıdvan Dilmen bence.

BFvD50YCAAAGOBK.jpg:large

Üst Alt