Size Göre En Objektif Spor Yazarı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Objektif Spor Yazarı?

Cevap: Size göre en objektif spor yazarı ?

ali ece iyidir ama duygusalıga fazla kaçıbiliyor o yüzden oylar ona degil .. demirkol ve ugur meleke ..

anketi birden fazla oy vermeli olarak açsaydım demirkol meleke ve ali ece diğerlerini ezer geçerdi sanırım oy olarak

Mehmet Demirkol'a oy verenler izlediler mi hiç bu adamı Rıdvan daha objektif bu adamdan sinsinin teki

Aziz Yıldırım Demirkol dan daha objektiftir.

Soruya cevap veremiyorum hiçbiri objektf değil Mert Aydın bile. Hıncal 92. kez Galatasaraylılıktan istifa ettiyse Hıncal derim en objektifi.

Aziz Yıldırım Demirkol dan daha objektiftir.

Soruya cevap veremiyorum hiçbiri objektf değil Mert Aydın bile. Hıncal 92. kez Galatasaraylılıktan istifa ettiyse Hıncal derim en objektifi.

ugur meleke en ortada olanıdır bu basında. hıncal dogruda olsa yanlışta olsa herşeye salladdıgı icin kaale alınmayacak bir adamdır.

Bu ankete güntekini koyacağıma rıdvanı koyarım daha iyi. İçlerinde hangi takımı tuttuğunu yorumlarından çıkaramadığım 2 kişi var: Uğur Meleke ve Mert Aydın. Mehmet Demirkol objektif olmasa da çoğunlukla kendi içerisinde tutarlı. Gerisi kalanlar renk körü...

ugur meleke en ortada olanıdır bu basında. hıncal dogruda olsa yanlışta olsa herşeye salladdıgı icin kaale alınmayacak bir adamdır.

Haklısın Uğur Meleke olabilir aslında.Ama onuda fenerli biliyorum(emin değilim gerçi) diye ön yargım var işte.Ancak içlerinde nezaman ne konuşacağına dikkat eden ve sadece futbolun 4-4-2si ile ilgilenen kimseyi tahrik etmeye çalışmayan bir isim.

Bizim taraftarlarin nekadar bilgisiz oldugu ortaya cikiyor anlasilan ugur melekenin yorumlarini dinlememisler veya fenerbahce gozluguyle dinlemisler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emek Ege spor yazarı değil ama geçenlerde bir tanesi bize sallamaya çalıştı, çocuk lafı yapıştırdı. Seviyorum o elemanı

Gökmen Özdemir, Uğur Meleke, Ahmet Çakır, Osman Altunterim ve de arkadaşlarım olduklarından dolayı güvenim sonsuz olan Star Gazetesi Galatasaray Muhabiri Alper Mert ve Lig Radyo Program yapımcısı Ilgaz Çınar...

Mert Aydın, Okay Karacan ve Uğur Meleke arasında gittim geldim, Uğur Meleke'nin Fenerbahçeli olduğunu düşünüp Uğur Meleke'ye oy verdim..

Üst Alt