Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Skibbe yine Meirayı oynattı. !!! Dün yine tek forvettik.!!! Sakatlar iyileşti ama yine çift ön liberoyla oynuyoruz.!! Skibbe vazgeçmiyor tek forvetten! Baros tek oynayamıyor. Baros hiç tek forvet oynadığı bir maçta gol atamadı. Penaltı hariç !!!!

Baros un tek forvet oynayamadığına katılıyorum ama dünkü gibi maçlarda tek ön libero çıktığımızda da inanılmaz açıklar veriyoruz.Defans bi sağlamlaşsa yıllardır olduğu gibi çift forvete dönülebilir.Ama 2. forvet laubali(bana göre) Ümit Karan mı yoksa belkide en formsuz dönemindeki Nonda mı olcak?Konuya dönersek gerçekten Skibbe yi beğenmiyorum.Avrupa daki güzel sonuçlara rağmen ligde o arzulu Gs yi göremedik.Bu kadar puan kaybı anormal değil mi?

Futbolcu üzerinde otorite sağlayamamakta önemli bir sorundur ancak feldkamp bunu başarırsa zaten oyuncular rehavet yapmayınca demekki iyi top oynuyormuş bence devam edilebilir skibbe ile..

Resmen çorba yapmışsın.

Ben başka arkadaşlara, konuyla ilgili örnekler vermiştim. Ancak senle olan diyalogumuzda ne endüstriyelleşmiş futbolun, ne de 90'lar da Premier Lig'de iddialı olan kulüplerin geçtiğini hatırlamıyorum.

İşime gelenleri topladım de sen şuna.

Bugün sokağa çık, Fatih Terim nasıl bir teknik direktördür de. Eğer sana, "İyi bir teknik direktördür. Taktikleri çok iyidir" diyen birisi çıkarsa, ben forumdan ihracımı isterim.

Sonuçta herkes biliyor ki Fatih Terim'in taktiksel zekası yok denilecek kadar azdır. Sadece eliyle bir iki hareket yapar o sıfatı hakedebilmek için.

UEFA Kupası'nı kazanbilmek için, ruhtur inançtır iman gücüdür bir yere kadar. Bunların da olması gerek ancak ondan önce iyi bir kadronun olması gerekir.

Ayrıca, UEFA Kupası'nı alan kadro tarihin en iyi kadrosudur cümlesini sen anlayamıyorsan, o zaman Xavier'li, Bratu'lu günleri istiyorsun demektir. Bu da gülünecek bir olaydır.

O yıldızları oynatmak marifetse, kısaca "yuh" demek istiyorum sadece sana. Casillas, Ramos, Puyol, Villa gibi oyuncular zaten takımın iskeletini uzun zamandır oluşturan oyuncular. Bunlara Fabregas, Silva, Torres gibi oyuncuları eklemek marifetse, sadece gülüp geçerim bu yoruma.

Ayrıca, uzun zamandır İspanya Milli Takımı'nın kaptanlığını yapmış Raul'ü almayıp, sadece "Küçük Emrah" modeli ile sahada dolaşan Güiza'yı kadroya almak ayrı bir teknik direktörlük zekasıdır. Ama buna değinmiyorum çünkü kişisel bir tercihtir.

Üsluplarımızda da sertlik falan bulduğum yok. Eğer Galatasarayımızın İnternetteki Kalesi olmak istiyorsak, o zaman bugün bir Fırat - Kılıçdaroğlu gibi fikirlerimizi saygı çerçevesinde özgürce veyan edebilmeliyiz. Bu, her üyemizin hakkı.

Sevgilerle...

Kaan şu üslubundan vazgeç.Bazı insanlar birşeyden anlamazlar,bunu belli etmemek için çok konuşurlar,bu tanım sana cuk diye oturuyor.

Alex Ferguson örneğini verdiğimde ;

İngiltere'yi karıştırma,orda Chelsea,Arsenal,Tottenham gibi güçlü takımlar var demiştin,buna karşılık ben " 86 - 90 yıllarından bahsediyorum,o zamanlar İngiltere'de sadece Liverpool gerçeği var " dedim.

UEFA Kupasını alan kadro tüm zamanların en iyi kadrosu gerçeğini kabullenemiyorsun falan demişsin,o kadro Fatih Terim'in eline gökten zembille inmedi değil mi ?

Ergün'ü,Hakan Ünsal'ı,Ümit Davala'yı,Emre'yi Avrupa düzeyinde futbolcu yapan adamdır Fatih Terim.

Ergün denilen adam satış listesine konmuş,sonradan satılmaması kararı alınmıştır.

Fatih Terim'in taktiksel zekası yok denecek kadar az demek zaten bir insanın kendi zekasının yok denecek kadar az olduğunu göstermektedir.

Galatasaray'a ofans ekolünü oturtmuş adamdan bahsediyoruz ki şuanda da aynı şeyi Milli Takım'a yapmak üzere ...

Senin bu laflarının Aziz Yıldırım'ın " UEFA Kupası başarısı tesadüftür " cümlesinden başka birşey değildir.

Aragones'in elinde ki kadronun çok iyi olduğundan,o kadronun uzun süredir bir arada oynadığından ve milli takımın iskeleti olduğunu söylemişsin,o iskelet senin benim elimde oluşmadı Kaan,Aragones'in elinde oluşan takımdı.

Aragones takıma geldiğinde Morientesler,Rauller cirit atıyordu İspanya'da,o n'aptı ? Fernando Torres-Villa ikilisini milli takıma oturtarak büyük başarılara imza attı.

Raul'ü almayıp Güiza'yı almış ; bu bir hatadır demişsin.

Asıl 27 gol atıp La Liga gol kralı olan adamı almayıp Real Madrid'de varla yok arası oynayan yaşlı Raul'ü almak hata olurdu.Bunu kabul etmeyenin de canı sağolsun.Ne diyeyim :rolleyes:

Son olarak her dediğime gülmemeni rica ediyorum,amacımız burada futbol konuşmak,dikkat et futbol.

Skibbe 2. yarıda takıma ne dediyse takım cok iyi motive olmus ilk yarıdada iyi oynadık sunu kabullenelim futbolcularımız hocalarını seviyor bizde skibbeyi seviyoruz eminimki cok basarilar imza aticaz skibbe ve futbolcularımızla...

Bu maç için eleştirmek yersiz olur ancak söyleyeceğim tek şey serkan kurtuluşa biraz şans vermeli böylece barışı sağ beke mahkum etmez.

Haftaya Sabri Yetişmezse,Ayhan Cezalı Oldugu İçin Barışı Ortaya Serkanı Beke Koyabilir,Yada Süpriz Bir Karar İle Aydında Bek Oynayabilir.

Haftaya Sabri Yetişmezse,Ayhan Cezalı Oldugu İçin Barışı Ortaya Serkanı Beke Koyabilir,Yada Süpriz Bir Karar İle Aydında Bek Oynayabilir.

Aydın bu maçta sırıtmadı oyunun gidişatından dolayı ama haftaya böyle aydınla oynarsak engin baytar orayı otobana çevirir.Serkan kurtuluş denenmeli elde kalan tek sağ bek ve adamı kullanmadık bir türlü bugün kullansak belki kazanacaktık gençlerbiliği,sivas,bjk gibi zor maçlar öncesi bizim için iyi olacaktı.

Bence Barışı Oynatarak Doğru Yaptı.

Çünkü Serkanı Oynatsaydı, Barış-M.Topal-Ayhan Gibi Oyunculardan Biri Yedek Olacaktı,Serkanın Oynamayıp Bu Üç Oyuncununda Sahada Olması Daha Mantıklıydı.

Bu maç için eleştirmek yersiz olur ancak söyleyeceğim tek şey serkan kurtuluşa biraz şans vermeli böylece barışı sağ beke mahkum etmez.

Aydın çok güzel oynadı ama açıkcası bende Barış sakatlanınca Serkan'ın girmesini bekliyordum ama oyunu iyi okumuş ki Aydın'ı oyuna aldı onun etkili olacağını çok iyi tahmin etti ve iyi iş çıkardı burda,zorunlu değişiklik olmasına rağmen,en azından futbolun bazı anlarda yürek istediğini anlamıştır inşallah.

Ne saçmalıyorsun sen? Benim bahsettiğim hamle Aydın'ın girmesi değil. 3'lü defansa dönüp sağda çok etkisiz kalan ve ilk yarı berbat oynayan Kewell'ı sola alıp oyuna dahil etmesi ve Arda'yı orta alanda serbest oynatarak onunda verimini arttırması, sonrasında kontrolü tamamı ile elimize geçirmemizi sağlaması idi... Tabi anlayana...

doğru dürüst konuş bu bir.ikincisi Arda'yı Lincoln'ü çıkardıktan sonra serbest oynattı o çıkana kadar Kewell'a değişimli oynadılar bunu nasıl anlayamaz bir insan araştırılması lazım tabii anlayana;).Ve son olarak ukelalık yapacağına açık konuşda hangi hamleden bahsettiğini anlayalım.Önemli olan yanlış anlaşılmak değil kendini doğru anlatacak kapasiteye sahip olmaktır.

bnce bu konuyu acan renkdas formamızı koysun ona bakarak özür dilesin. cunku skibbeye yapılan bu abartılan elestiri basının gazına gelmek GALATASARAYIMIZA zarar veriyordu du diyorum cunku artık kapak olmustur herhalde hocam harika gidiosun aynen devam durmak yok arkandayız

bence oturup skibbeye sukretmeli dogru seyler yapmaya basladı oyuna etkileri guzel ozellikle 2. devrelerde hakikaten inş bu konu kapanır ve bundan sonrada acılıcak bi durum olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt