Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skip'in en büyük handikapı bu sene malum sakatlıklar ve geç bitirilen transferler oldu. Geç biten transferler nedeniyle CL'den, sakatlıklar nedeniyle de (özellikle defans ve önliberodakiler) TSL'den zirvede değiliz. Bence gitmesi gereken Skip değil şimdilik sağlık heyeti. Şayet tam kadro olarak verim alamaz isek o zaman gidip gitmemesini tartışabiliriz

Skip'in en büyük handikapı bu sene malum sakatlıklar ve geç bitirilen transferler oldu. Geç biten transferler nedeniyle CL'den, sakatlıklar nedeniyle de (özellikle defans ve önliberodakiler) TSL'den zirvede değiliz. Bence gitmesi gereken Skip değil şimdilik sağlık heyeti. Şayet tam kadro olarak verim alamaz isek o zaman gidip gitmemesini tartışabiliriz

Tamamen katılıyorum, eline sağlık :)

kayserı ve ankara deplasmanlarında kı korkak gol atma ozurlu oyun yapısı hoca hakkında bende hayal kırıklıgı keske basarılı olsaydı ancak olamadıgı gercek ve gıdısat kotu devre arasına kadar 4 de 4 yaparsa kalır puan kaybı olursa sanırımmgıder

kayserı ve ankara deplasmanlarında kı korkak gol atma ozurlu oyun yapısı hoca hakkında bende hayal kırıklıgı keske basarılı olsaydı ancak olamadıgı gercek ve gıdısat kotu devre arasına kadar 4 de 4 yaparsa kalır puan kaybı olursa sanırımmgıder

Ben ne Ankara ne Kayseri maçlarında korkak gol atma özürlü oyun yapısı göremedim sen eğer bu oyuncu yapısıyla ortasahadan meira veya ayhan ı kesersen o iki maçta 3lük 4 lük mağlubiyetler görürdük.

Ayrıca Kayseri ve Ankara nın ligde ve kendi sahalarında ne kadar başarılı oldukları ortada.Kayseri kendi sahasında Bjk yi yendi,fenere deplasmanda 4 attı.

skibbe DEFOL Cehennem ol ama Galatasaray dan uzak dur ulan böyle mi futbol oynanılır!!! 90 dk 1 tane pozisyon yok... 15 gündür herkes Bu takımı sana anlatıyor herşey var elinde BJK rezil olmuş.. Utanma arlanma varsa defol 90 dk iyi oyunu geçtim 1 tane gol pozisyonu yok ya 3 pas yapamıyoruz.. ilerde basamıyoruz oyuna bak yaa insan utanıyor 70 dk dan sonra adamlar tek kale baskı yapıyor.. ayp yaa

skibbe bu takımın başındayken bırak Uefa da final oynamayı ki zaten düşük ihtimal veriyorum buna başından beri daha takım olamadık,bir maç iyi bir maç inanılmaz kötü oynanır mı? Lig de ilk 4 bile hayal olur,karşımızda azıcık koşan hareketli takımlara hep kaybettik,kim yüzünden skibbe yüzünden adam öyle kameralara poz vermekten kollarını kavuşturmaktan başka birşey yapmıyor nesini savunayım?

Fathih sen nerenle maç izledin!!! Servet in hatasını geç.. Barış 3 kişi arasındaki Servet e ne akla hizmet pas atıyor.. Barış gibi 3 aydır oynayman adamı orta saha göbeğe alan dingil kim???

defolsun gitsin... hoca moca değil yeter ya 1 değil 2 değil ligde gelen giden tokatlıyor UEFA iyi diyoruz 1 poizsyon dahi yok. Skibbe yi çok seviyosan al evine besle..

Fathih sen nerenle maç izledin!!! Servet in hatasını geç.. Barış 3 kişi arasındaki Servet e ne akla hizmet pas atıyor.. Barış gibi 3 aydır oynayman adamı orta saha göbeğe alan dingil kim???

defolsun gitsin... hoca moca değil yeter ya 1 değil 2 değil ligde gelen giden tokatlıyor UEFA iyi diyoruz 1 poizsyon dahi yok. Skibbe yi çok seviyosan al evine besle..

Barış girdikten sonra takımın gücü arttı çok pas hatası yaptı kabul ama herif ortasahada Gs ı ayakta tutan isim oldu ne kadar pas hatası yapmasına rağmen.

Skibbe yi evet seviyorum.Bu maçta bence iyi oynadık ama servet gene yaptığını yaptı türkiye de gole çeviremiyolar böyle hataları ama avrupa da affetmiyolar.

niye herkes böyle ağlıyo anlamış değilim!!!6 puanla hala lideriz son maçı kaybetsek bile gene çıkacağız gruptan

yawww skibbe ne yaptı canım adam çok büyük hoca öyle böyle değil takımı kaç maçtır takır takır top oynatıyoda biz göremiyoz.Bırakın bu işleri daha hazırlık maçlarında ne olduğunu belli etti bu adamla bu takım biyere varamaz yok yeni geldi yok sakat çok bahne buluyodu bazıları geçen senede çok sakat vardıııı! bahane çok ama icraat 0 takım daha iyiye gideceğine tam tersi istikamette yol alıyo.Bide şu takımda revizyon şart.Ümit,Ayhan,Sabri,Volkan,Servet,Emre Aşık,Meira(abi çok büyük hayal kırıklığı yaşattı fosss bu senenin fosu),Baros(bu adam takım fiasko),Nonda bu oyuncular varken bi cacık olmaz daha 2 pas yapamıyolar.

Mümkünse bir an önce gitsin, yanında Kalli'yi de götürsün takımın huzurunu bozmaya başlamadan.Bu Skibbe 4. hatta 5. sınıf bir T.D benim gözümde.Bu adam başımızda kaldığı sürece belimizi doğrultamayız.

Skibbe ne yapsın yazanlara ithaf ediyorum takım 90 dk da 3-5 pas yapabilsin 6-7 net pozisyona girsin kaçırsın ama girsin?? 90 dk ofsayt olan pozisyon hariçç bir kere heyecan lanmadım.. kalemizde dualar ettik. ama bu takım hep böyle TSL de her gelen 4 lüyor GS yi ES ES - FB vs... Hala Lideriz diyen arkadaşa 6 puanla çıkmayınca sorucamm.. Hertha maçını bekliyorum Skibbe olursa 3-7 arası gol yeriz buraya yazıtyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt