Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lincoln kewell arda baros gibi futbolculari elinde ve hicbirsey yapamayan skibbe diger yanda da tanimadigimiz etmedigimiz futbolcularla takir takir bizi bitiren metalist antrönörü. karari siz verin simdi avrupanin 3. sinif takiminin antrönörü bile skibbeyi dagitmaya yetti. diger maclari bireysel yeteneklerle cok sükür kazandikta grubu garantiledik.

Sorun Skibbe degil Adnan Sezgin. Ne zaman anlayacak bizim taraftar bunu? Adnan Sezgin takimdan hatta kulupten ayagini cekmedigi surece isin piri bir hoca bizim kulubun yanindan gecmez.

Ne tabelası renktaşlar takım kaç maçtır rezalet bu adamla olmuyor oyuncuları hırslandrıamıyor Barış'ın ne işi var bu maçta biri bana anlatsın yav..nasıl bir oyun kurgusudur bu anlamadım muhakkak göndermeleri lazım yoksa daha kötü günler bekliyor..

İstemeyenler tabelacıysa isteyenler 2 kere tabelacıdır.Avrupa'da 2 galibiyet hepsi Skibbe'ye bodyguard oldular işte bunun adı tabelacılıktır...

Gerets'in Tromsö'sü var diye dalga geçiyor aklınca bazıları çok ayıp.Galatasaray tarihinin ligde rekor puan toplayarak ve fenerden şampiyonluğu

sökerek dişediş savaşarak çılgın atak taktiğiyle 5-6 forvetle çıkarak şampiyonluk alan eski hocasını dün gelen bir Alman'a değişenlere yazıklar

olsun hicap duydum tüm Galatasaray'lılar adına ve Skibbe gidene kadar maç izlemeyeceğim sinirlerimi geremem...

baros'u çıkartıp ümiti alması artık klişe oldu bir maçta forveti 2 ye çıkart be adam,koy ümiti baros'un yanın bak bakalım baros nasıl top oynuyor adam 4 defansla boğuşuyor sonra baros'u kötülüyoruz ama dikkat edelim ümit karan girdikten sonra ne oldu resmen havlu attık maça servet zaten alıştırdı ben hata yapıcam diyor teşekkürler emeği geçen herkese...!!!

Hayır dokunulmazlığı yok ama maçı seyrettiysen bütün oyuncuların ne yaptıklarını görürsün.Bu arada Skibbe oyunu okuyamıyor ve oyuncu değişikliklerini çok yanlış yapıyor.Skibbe'ye ve takımımıza desteğimizi sürdürmeliyiz.

Hocam şu koyu olarak belirttiğim yere bir bak.Galatasaray gibi bir takımın teknik direktörünün oyunu okuyamama ve oyuncu değişikliklerini hatalı yapma lüksü var mı?Hem lafı Skibbe kötü bir T.D demeye getirmişsin hem de destek vermeliyiz demişsin.Bu işte bir yanlışlık var.:rolleyes:

Hocam şu koyu olarak belirttiğim yere bir bak.Galatasaray gibi bir takımın teknik direktörünün oyunu okuyamama ve oyuncu değişikliklerini hatalı yapma lüksü var mı?Hem lafı Skibbe kötü bir T.D demeye getirmişsin hem de destek vermeliyiz demişsin.Bu işte bir yanlışlık var.:rolleyes:

Her insanın belli bir kapasitesi vardır Skibbe'de de bu kadar var.Önceden bende eleştiriyordum ama şimdi destekliyorum.

tamam kalsın da rakibin kilidini açana kadar şu oyun kurma görevinde Lincoln'e bir altrnatif bulsun be kardeşim. Rakipler çözdü artık bizi. Pres yaparak oyun kurmamızı engelliyorlar. Lincoln de tek başına bir şey yapamıyor doğal olarak. OYUN KURMADA LINCOLN'E BİR ALTERNATİF ŞART!!!

Her insanın belli bir kapasitesi vardır Skibbe'de de bu kadar var.Önceden bende eleştiriyordum ama şimdi destekliyorum.

Yapmayın gözünüzü seviyim.Siz koskoca Galatasaray taraftarısınız, standartlarınızı bu kadar düşük tutmayın.

Evet herkesin bir kapasitesi var ve Skibbe'nin kapasitesi Galatasaray'ı çalıştırmaya yetmiyor.

Gönder Skibbe'yi Galatasaray'ı çalıştırabilecek kapasitede bir adam getir.Skibbe'yle, Kalli'yle birşeyler uydurabilir miyiz diye düşünme.

Hayır dokunulmazlığı yok ama maçı seyrettiysen bütün oyuncuların ne yaptıklarını görürsün.Bu arada Skibbe oyunu okuyamıyor ve oyuncu değişikliklerini çok yanlış yapıyor.Skibbe'ye ve takımımıza desteğimizi sürdürmeliyiz.

burak ne desteği yapma gözünü seviyim 6 ay oldu koskoca 6 ay !! ilk golü atıp yattık 1 maçıda geriye düşüp hiç çeviremedik adam takımı çalışmıyor.. 1-0 geri olan maç heğ 3-4 e kadar gitti..

Bu maç artık paTLama noktası oldu. vasat bir takımı neden çözemiyorsun..

Al işte git Angut com a oku.. Metalis bizim Bacanak çıktı yazıyorlar. neymiş BJK arkadan :Gs ye döşemiş vs.. İTE köpeğe bunları yazdıracak kadar düşürdü takımı yazıklar olsun.. şu takıma 5 çakıp yollucaktın herkes ağzının payını alacaktı.. Sendeki Kadro Avrupa da ilk 20 takım dışında kimsede yokk Karkiv ise 100 sırada bir takım !! yeneceksin... hemde eze eze... ezilerek yenildin ama

Tabelacı falan diyorsunuz ama hani nerde bu güzel oyun? 3 maçtır oynayamıyoruz bi arada 2 maç oynadık diye Skibbe iyi teknik adam oldu. Belki öyledir ama bizim takımımıza uymadı.

Burak ağlamıcaksın... merak etme Skibbe ye destek verirsek ağlamaya gerek kalmıcak haftaya UEFA dan elenmiş olucaz veya el yordamı ile çıkıcaz gruptan.. en fazla 3 hafta içinde TSL e bay bay çekcez sende rahat rahat gazozuna oyancak 15 maç kalıyor onları izlersin.... Skibbe de rahat rahat izler kulübede ohh be tüm hedefler bitti.. rahatladım hesabı ama küme düşmeyiz sanırsam... Bu hafta Hacettepe ye puan verirsen bu hafta da biter herşey o da ayrı konu..

Burak ağlamıcaksın... merak etme Skibbe ye destek verirsek ağlamaya gerek kalmıcak haftaya UEFA dan elenmiş olucaz veya el yordamı ile çıkıcaz gruptan.. en fazla 3 hafta içinde TSL e bay bay çekcez sende rahat rahat gazozuna oyancak 15 maç kalıyor onları izlersin.... Skibbe de rahat rahat izler kulübede ohh be tüm hedefler bitti.. rahatladım hesabı ama küme düşmeyiz sanırsam... Bu hafta Hacettepe ye puan verirsen bu hafta da biter herşey o da ayrı konu..

Bu sezon benim için bitti.Gelecek sezonun planını yapmalıyız.:)

Hala Skibbe'yi savunanlara bir anlam veremiyorum. Kendi sahanda bile beraberliğe oynayan bir anlayışla oynatıyorsun. Hiç bir şekilde hucüm futbolu oynamadık bugün ara ara kıpırdanmalar vardı o kadar. Ne oyunu okuyabiliyor ne doğru oyuncu tercihleri yapabiliyor ne de doğru bir taktik anlayışı sergiliyor. Bu adam hala böyle bir kadronun başında ne arıyor?

Maçtan önce bir yorum yapmıştım. Bu maçta oyuncular rehavete kapılabilirler demiştim ve Skibbe'de bitiyor iş ama Skibbe'de oyuncuları bu halden kurtaracak anlayış yok demiştim. Nitekim görmüş olduk.

Arkadaşım benim duygularıma tercüman olmuş gelecek sezonu düşünen arkadaş bu adam takımın başında oldukça bu takım zerre ileri gitmez geriler.Gelecek yılı düşünmek çok çok saçma kov Skibbe'yi, belki Şampiyonluk gelir elmanın çürüğünü at küfedeki gerikalanını çürütmesin.Ey Skibbe ciler bu adamın arkasında durarak Terim etkisi bekliyorsunuz, alışıp çok iyi hoca olacakta bizde böbürlenip Skibbe yaramaz diyenleri ağız tadıyla ezeceğiz diye bekliyorsunuz ama nafile tünelin ucunda ışık yok bu adamın hırsı yok, çok yumuşak yüzlü dediğinide kimse takmaz, futbol bilgisi hiç yok kupası kariyerinde -0- yazıylada sıfır rakamlada...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt