ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

Hersey sansla aciklayabiliriz tabi, diger yandan Barcelona'nin ara pas gol oyunu da yavas yavas cozuluyor belli ki. Baska turlu de pek gol attiklari yok zaten. Kisa boylu, cabuk, teknik adamlari doldurdurlar takima, ne yan topa kafa vuracak adam var, ne ceza sahasi disindan sut cekiyorlar. En azindan ceza sahasi disindan sut cekseler belki savunma o kadar gomulmeyecek.

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

15wctgm.gif

roll1.gif

Arkadaş demek ki bizde sorun yok. Sorun dünya futbolunda.

Chelsea 1-0 Barca, Barca 1-2 Real, Barca 2-2 Chelsea

Burda bahsettiğimiz takım dünyadan olmadığı iddaa edilen takım.Bizim f5 e yenilmemizden ne farkı var?

Neyse abi ronaldinho demişken şu videoyu koyalımda gözünüzün pası silinsin,messinin hikaye olduğunu anlayın,hadi iyi geceler herkese[video=youtube;3dr1VH-EL7E]https://www.youtube.com/watch?v=3dr1VH-EL7E[/video]

Ne kadar sempatik bi insan ya. Bizim takımda oynamasını ne çok isterdim. Valla bu yaşında bile karşısına geleni ipe dizmezse adam değilim.

vayy be ingilizler zaferle dönüyor. şaşırdık mı hayır. en umutsuz anlarda bile olabiletesi yüksek bir kelime “zafer“ ingilizler için.

muthis maçti be, yeni yeni kendime geliyorum. Torres :016:

yanliz bu maç bana futbolda adalet oldugunu gosterdi. Kadikoyde koyacaz

Güzel kardeşim; önce bizim maçı bir kez daha izle ve daha sonra Barcelona maçını izle, öyle konuş. Bir tarafta 10 kişi olmasına rağmen çok iyi savunma yapan bir takım, diğer tarafta 4-5 metreden topu ağlara gönderemeyen son vuruş yoksunu bir takım.

Ben direkten dönen dışında pozisyon yok dediğin için pozisyonları saydım.

Ayrıca ben Chelsea iyi savunma yapmadı da demedim. Evet, Chelsea iyi savunma yaptı ama bu şanslı olduğu gerçeğini de, Barcelona'nın uzak ara çok daha iyi futbol oynayan taraf olduğu gerçeğini de değiştirmiyor, biri penaltıdan iki tane direkten dönen top var zaten şansı ispatlayan. Üstelik, ben Barcelona tek bir pozisyon bulamasaydı bile Chelsea'yi şanslı sayardım çünkü sen ne kadar iyi savunma yaparsan yap maçın 85 dakikası senin kalenin önünde oynanıyorsa pozisyon olmasa bile topun kaleye bir şekilde girmemesi, hatta rakibin pozisyon yakalayamaması şanstır. Çünkü tekrar söylüyorum sahaya 11 kişi hiç hücum düşünmeden savunma yapmaya çıkan, en az savunması kadar şansına da güvenerek çıkmış demektir. Bu net. Çünkü futbolda savunma işi her zaman şansla iç içedir.

muthis maçti be, yeni yeni kendime geliyorum. Torres :016:

yanliz bu maç bana futbolda adalet oldugunu gosterdi. Kadikoyde koyacaz
Olmadığını demek istedin heralde,2 maçta da daha iyi oynayan,daha fazla pozisyon bulan,daha az pozisyon veren,futbol oynamaya çalışan takım barçaydı.Chelsea çıktı finale.

Olmadığını demek istedin heralde,2 maçta da daha iyi oynayan,daha fazla pozisyon bulan,daha az pozisyon veren,futbol oynamaya çalışan takım barçaydı.Chelsea çıktı finale.

Barcelona her zaman ki gibi iğrenç futbol oynamaya çalışandı. 6 pasa kadar girip şut çekmeyen, hala 6 pas içinde 30.000 pas yapan takım mı güzel oynuyor? Hak ettiler elenmeyi.

ya Torres'in golunu tam anlamıyorum sanki ofsayt gibi la, nasıl bi anda o kadar farkla onde oluyor ? top ayaktan cıktıgı an 20 metre onde kosuyor cocuk resmen, geride de hic bir Barcelona'lı yok? nasıl oluyor bu is ?

[yanlıs anlasılmasın ooooogggghhhhhhh iyi gecirdi, ama bi acıklayın pls]

Cuneyt Cakir 10/10 tam not aldi Ispanyol basinindan (katalan diyelim hatta) ;D

Adam super mac yonetti ,penalti penalti ,kirmizi kirmiziydi.

Üst Alt