ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

Maçı izledim Barca farklı kim ne derse desin,, civcivlerle oynadığımız maçın kopyası oldu skor hariç.

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

ya Torres'in golunu tam anlamıyorum sanki ofsayt gibi la, nasıl bi anda o kadar farkla onde oluyor ? top ayaktan cıktıgı an 20 metre onde kosuyor cocuk resmen, geride de hic bir Barcelona'lı yok? nasıl oluyor bu is ?

[yanlıs anlasılmasın ooooogggghhhhhhh iyi gecirdi, ama bi acıklayın pls]

kendi yarı sahandan rakibinden önden çıksan bile ofsayt olmaz

1 hafta icerisinde 3 tane birbirinin kopyasi mac izledim.

Barcelona-Real Madrid

Galatasaray-Fenerbahce

Barcelona-Chelsea

Tek kale oynayan ama maglubiyet alan 2 takim goruyorum yukaridaki listede...

Şunu söylemek artık şart oldu,Dünya'da İspanyollar kadar rezalet çekim yapan bir spor medyası olamaz.Futbolu da aynı Basketbolu da aynı.Ekranın kenarlarını göstermekten aciz adamlar.Her maç aynı hatalar 50 kere yapılır mı?Kamera solu gösteriyor top sağada oynanıyor,birisi pas atıyor ama kimin pas attığı belli değil.Torres'in golünde zaten mallıkları doruğa çıktı.

Barcelona çok sıkıcı bir futbol oynuyor.. Milyon tane pas yapınca mükemmel oynamış olmuyorsunuz.. Önemli olan bizim maçta olduğu gibi bolca pozisyona girmek, birazda şans yanımızda olsaydı...

Şunu söylemek artık şart oldu,Dünya'da İspanyollar kadar rezalet çekim yapan bir spor medyası olamaz.Futbolu da aynı Basketbolu da aynı.Ekranın kenarlarını göstermekten aciz adamlar.Her maç aynı hatalar 50 kere yapılır mı?Kamera solu gösteriyor top sağada oynanıyor,birisi pas atıyor ama kimin pas attığı belli değil.Torres'in golünde zaten mallıkları doruğa çıktı.

Rezil ettiler,tecavüz ettiler maça.

İkinci yarı Barcelona yarı alanın kameralarını söküp gittiler zannettim.Halada öyle zannediyorum.

Drogba'nın şutunu bile Chelsea yarı alanındaki kameradan gördük.

Ayıptır,rezilliktir.

uahu maç sonrası yapılan yorumları görüyorumda şaşırıyorum vallah. barcelona 3. ligden takım rakip olsun veya real madrid olsun rakip aynı futbolu oynuyor değişen bir şey yok dünkü maçta.

2-1 olmuş 10 kişi kalmış chelsea ne yapacak canını dişine takıp mücadele edecek. milyon pas yapıp bir şut çekemeyen takım- forveti yok.

evet bizle aynı oldukları tek nokta gerçek bir golcüleri yok. 30 orta yapıp kafa-ayak dokuncak bir falcoları olsa maç öyle olurmuydu. bizim gerçek bir golcümüz olsa maç öyle olurmuydu.

bu gösteriyorki forvetin süper veya üst düzey olacak.

1-chelsea ilk maç tek atak gol drogba

2-beyern -real gomez tüm pozisyonlarda o ve sonunda gol

3-barçanın en iyi dönemi etoo

4-galatasarayın en iyi dönemi hakan şükür

5-real madrid ronoldo

dünkü maçın bizle tek aynı olanı forvetsizlikti. ben şans olarakta görmüyorum barca her zamanki oyununu oynadı farkeden bişey yoktu ki. barca bu kadar pas yapmayı biliyorsa o kilidi acacak 2.planıda olmalı.

vallah barcadan gına geldi. herşeyden biz üstünüz biz en iyiyiz filanda olmuyor.

en güzel örnek son gol allah aşkına valdesss denen kaleci niye çıkıpta torres düşürmedi sorarım size ceza sahası dışında??

Barcayi eleyebilecek tek takim chelsea'dir diyordum ve dedigim gerceklesti cunku o fizik kapasiteye sahip bask takim yok.

Real bu gece rahat geer ve sampiyon olur.Kimse bayernden mucize beklemesin cunku savunmalari cok kotu..

Barcelona´nin bayici futboluna böyle futbol. Normal.

Müthis defans yapti valla Chelsea. Tez konusu olur.

Macin adami Drogba´ydi benim icin. Bu sezon bize gelseymis neler yaparmis neler.

Daha net 3 senesi var bu adamin. Boga gibi

Di Matteo iyi hoca. Hiç gerek yok seneye başka hoca almalarına

Barcelona'nın sol kanatları b.k gibi oyuncular var...

Cuenca , Tello bunlar kim yau...

Barcelona artık hazard'ı almalı...

muthis maçti be, yeni yeni kendime geliyorum. Torres :016:

yanliz bu maç bana futbolda adalet oldugunu gosterdi. Kadikoyde koyacaz

Yanlız hatalı olmadı mı ? İlk maçta da Barça iyi oynadı yenildi dün de. Chelsea adına sevindim ancak futbol falan oynamadılar yahu. Evet Barça baydı artık. Dakika 85 hala pas pas pas bir kişi vurmadı Mascherano vurdu neredeyse golü buluyordu.

Bende Drogba'ya hayran kaldım. Adam resmen savaştı üstelik fizik gücünün Puyol'dan daha iyi olduğunu da gösterdi. Kaç pozisyonda ezdi Puyol'u.

Barcelona´nin bayici futboluna böyle futbol. Normal.

Müthis defans yapti valla Chelsea. Tez konusu olur.

Macin adami Drogba´ydi benim icin. Bu sezon bize gelseymis neler yaparmis neler.

Daha net 3 senesi var bu adamin. Boga gibi

aynen dünkü maçın en dikkat edilmesi gereken yanı bu. 33 drogba- dünyanın en iyi ofansif sağ bek olan futbolcularından birini durdurdu. aldığı her topu fiziği ile kazandı top tuttu. tek hatası penaltı pozisyonuydu.

işteee drogba -işte forvet. golünü atar-formasını sattırır- yüzlerce ülkede fanları olur- tecrübesini mücadelesini ortaya koyar

her takım defans-orta saha veya kanat olarak bişeyler ortaya koyabilir. isterseniz en rezil durumda olun isterseniz en iyi durumda forvetin belirleyicidir.

bu sene r.madrid bu seviyede ise en gizli kahraman hıguan dir. bayern yendiyse gomezdir- a.madir uefa bi yerlere gidiyorsa falcou dur.

ArRm2OuCQAA5kKk.jpg

biz bu drogbayıda yaşlı diye istememiştik dimi? gelseydi en azından şimdi şampiyonluk kutlamaları yapıyoduk. seneyede şampiyonlar liginde fena oynardı.

biz bu drogbayıda yaşlı diye istememiştik dimi? gelseydi en azından şimdi şampiyonluk kutlamaları yapıyoduk. seneyede şampiyonlar liginde fena oynardı.

zaten bizdeki mantık her zaman bu yüzden

ulan seedorf gibi adam hala oynar biz onu almayız- yedek kalmış ınzaghı alır vay babam vay deriz.

iş yerinde adam işini yapar artık yaşlandı el çektirelim deriz- amcasının oğlunu getirir vay vay satışlar patladı olur

adam bilgisayar öğretmenliği okur mezun olur sınava girer- hopp özel okul bilgisayar sertifakası almış adamı oraya öğretmen kor.

sezon başı alınması gerekenleri almayız kanat-forvet gibi, yok fener ballıymış deriz.

ulan fener ballıda bu kadro kritik noktalarda ne kadar yetersiz biliyoruz. ozaman bu durum

BAL YAPMAYAN ARIDIR. sonucu bekleyelim futbolumuz-takım olgumuz tamam umarım kritik anlarda ortaya çıkacak isimler görevini yapar.

Üst Alt