ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

Orada gol atarsak ve 1 farkla yenilirsek turu atlarız gibime geliyor . Ramos eski Ramos değil gözle görülen bişey defansın arkasına atılan hızlı bir topta pert.

mourinho nun bu sezon icin tek hedefi cl kupasini kazanmak...

cok zor olacak ama imkansiz degil.. yeter ki madrid'de yenilmeyelim :))

Bugün Real'in defansını gördükten sonra daha da bi ümitlendim.

Real yenilmez bir takim degilki zaten. Cok iyi bir takim ama kusursuz, yenilmez degil.

CL ilk 8 takim arasinda en cok gol yiyen takim Real Madrid. 11 gol yediler.

Son maclarda pas trafigimizin oturdugunu görüyoruz ve bunu cok etkili ve akici sekilde yapiyoruz.

Real Madrid biraz kötü gününde olsun, bizde ölümüne savasalim, neden sürpriz olmasin?

Real yenilmez bir takim degilki zaten. Cok iyi bir takim ama kusursuz, yenilmez degil.

Son maclarda pas trafigimizin oturdugunu görüyoruz ve bunu cok etkili ve akici sekilde yapiyoruz.

Real Madrid biraz kötü gününde olsun, bizde ölümüne savasalim, neden sürpriz olmasin?

En çok gol yiyen takım ama Dortmund, City, Ajax grubunda oynayıp son 16da da United ile oynadılar. Normal bu yüzden. Herkesin geldiği yol ayni değil.

Galatasaray adının geçtiği yerde umut her zaman vardır zaten :)

İçimde güzel hisler var.En azından iyi oynayarak eleneceğimize inanıyorum.

En çok gol yiyen takım ama Dortmund, City, Ajax grubunda oynayıp son 16da da United ile oynadılar. Normal bu yüzden. Herkesin geldiği yol ayni değil.

Galatasaray o takimlardan cok asagida degil. Biraz asiri totem yapiyor insanlar bence.

Sonucta bizde Baris Özbek, Mustafa Sarp, Servet Cetin gibi adamlarla cikmiyoruz Real Madrid´in karsisina.

Eger bir takimda Muslera, Eboue, Dany, Riera, Melo, Selcuk, Hamit, Sneijder, Burak, Drogba gibi adamlar varsa, o takimdan herkes cekinir.

Real Madrid´in gücünü hepimiz kabul ediyoruz, favori olduklarini da söylüyoruz, ama bu takima hic sans vermemek cok yanlis olur.

Insallah Bernabeu´nun büyüsüne alisana kadar gol yemeyiz hemen. Baslangic cok önemli

Gol yeriz kesin, önemli olan bizim en az 2 atmamiz. 2 gol atalim cok cok iyi olur cok..

Lig macina bakarak kiyaslama yapmayin hemen, sampiyonlar ligi maci herzaman farklidir.

Madrid cok hizli kontra atak oynayan bir takim, oyunun temposunu yavaslatip topla en az rakip kadar oynayabilirsek avantajli sonucla doneriz.

Herseye ragmen en zor ve bize ters bir takimla eslestik.

En çok Di Maria - Riera eşleşmesinden korkuyorum. Diğer bölgeler sorun değil..

Hayatımda ilk kez yurtdışı deplasmana gidiyorum. Hep korkmuşumdur bu kez korkmuyorum nedense. 1 gol bize yeter. 2-1 e razıyım. 3-1 bile kötü sonuç değil....Burada perişan ederiz onları.

Benim bu maç için beklentim öyle çok fazla değil. Bu seneyi geçelim, istikrar lazım.

Bence bu maç için bizim adımıza önemli olan o seviyelerde olabileceğimiz herkese göstermek.

Teknik, taktiğini falan yapmayı bırakıp keyfini çıkarmak lazım bence. Fazla beklentiye girmeyin yoksa üzülürüz. Üzülürseniz de takıma sallarsınız.

Üst Alt