ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

en cok cekindigim isim Di Maria dam yorulmak bilmiyor... Riera da cok süratli sayilmaz...

Iyi bir sonuc cikarmamiz icin takim haline bügüne kadar oynadigimiz en iyi oyundan daha iyi oynamamiz lazim + bunuda mac esnasinda büyük bir sürece yaymamiz sart!

Yani tabi sonucta mac icin cok büyük bir beklentim yok, tek dilegim aslanlar gibi cikip mücadele edip adam gibi sahada olmak.

amasi da var beyler!

Ramos - Varane ikilisi bence cogu insan gözünde büyütüyor.. Manchester United Macinda Ramos sacmaladi golu yediler.. hatta burda Varanede tecrübesizlik hatasindan dolayi topu kaptirdi gol oldu..

3 lig macini izledim Madridin baya kafadan gol yediler.. ve Ramos baya bire bir pozisyonlarda kaldi yani defanslari baya acilmasi ile.. Ilk yari gol yemeden bitirebilirsek veya beraberlikle bitirebilirsek Madrid kesinlikle daha cok yúklenmeye calisacaktir ve iste bugünde lig maclarinda defanslari nasil acayip bos alan biraktigini gösterdi. Golu bulursak beyler hemen havalara girmiyelim ama Madrid kontrollu hucum yapmakta cok ama cok zorlaniyor..

Bizim icin gol yememek gibi temel anlayislarin basta olmasi ile birlikte egerki bir olasi gol bulmamiz ile insallah bizimkiler geriye cekilmezler yoksa tam Madrid'in ekmegine yag sürmüs olursun.

Neyse heycan bugünden yükselmeye basladi ... Sali günü tavan yapar Carsamba tansiyon heycan seker asiri konsentrasyondan dolayi 90 dakikalik mac ya 9 dakikalik bir özete benzer yada bitmez bilmiyen bir 180 dakikalik belki de daha uzun sürecek bir maca dönüsecek. :b5:

eleniriz la eleniriz defans defans samih leş dany kazma eboue zaten topcu değil riera o kadar kötüki kelimeler yetmıyor anlatmaya muslera desen ölmüş gömmeyi unutmuşlar defans defans kesin eleniriz diyen çıkmamış bugün pek hayret futbol ulemaları istirahatte herhalde

Real Madrid´de sinirda olan futbolcular var mi? Kimler?

Mourinho bu detaylari da atlamaz. Sinirda olanlari tahrik edeceklerdir.

Bazen de durdurmak icin foul yapmaktan baska care de kalmiyor. Umarim fazla yara almayiz bu anlamda

Ynt: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

Bence bu yıl hedefi tutturduk, elensekte fazla üzülmem, önemli olan lig şampiyonluğu..şahsi fikrim tabi, ama bir de elersek var yaaaaa :D:D

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Vay arkadaş ergenlerin sitede 33 sayfayı devirmişler biz daha 11. sayfadayız . Adamların yarın maçı var hala bu konuya mesaj kasıyorlar . Şalke galibiyetine doğmamış evladının rızkını basan mal sana da selam olsun :ayatollah:

Amrabat hadi neyse de diğerlerinin yeri dolmaz, sıkıntı büyük dikkatli olmak lazım.

Gercekten zor bir durum ama bu maclardan keyif almayi da bilmeliyiz.. neyse bir degerlendirelim:

Selcuk gitti ... Yekta?? yani kesinlikle seviye düser ama oyun sjablonumuzu bozmaz...

Gerisi oyun sjablonumuzu baya degisir.

Burak... sistem degisikligine zorlar... Drogba derin forvet Sneijder hemen yaninda serbest oynar hoca yine 4-4-"2" (1-1) oynar

Dany konusunda.. zor Gökhan ne kadar kuvetli olsa bile agir kalabilir...

Amrabat dedigin gibi.. o kadar da cok büyük bir etken olmaz

Riera icin yorum yapmaya gerek yok Hakan Balta bugün fena degildi diyelimde.. yine bir cok kez pas hatasi yapti ve cok agir gözüktü ... (Di Maria bizi cok kötü zorliyacaktir....)

Rüyamda imkansız bir skor gördüm.

Maç 5-5 bitmişti. :D

Onun dışında benim tahminim bu maçı kazanamayız, ama beraberlik almamız gerçekten çok büyük bir başarı olur.

Skor tahminlerim.

2-1 yeniliriz.

1-0 yeniliriz.

3-1 yeniliriz.

-----------------

2-2 berabere biter.

-----------------

yada 3-1 kazanırız :D (tahminim değil :D isteğim :D )

Bugun bu taraftar beni deli etmeye yeminli heralde. Once basket macinda yapilanlar simdi bu acilan atki. Kimseye yapma diyoruz kendimiz yapiyoruz ya delleniyorum.https://i.imgur.com/KeMDd6k.jpg . Icimden gecen skor 1-1. Ronaldo Burak attar.

Allah bize şansların en büyüğünü versin bu maçta. Kesin eleriz demek bize yakışmaz. Eleyeceğizzzzzz.

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

Ben 2 gol atariz diyorum, baska da birsey demiyorum.

Bugun bu taraftar beni deli etmeye yeminli heralde. Once basket macinda yapilanlar simdi bu acilan atki. Kimseye yapma diyoruz kendimiz yapiyoruz ya delleniyorum.https://i.imgur.com/KeMDd6k.jpg . Icimden gecen skor 1-1. Ronaldo Burak attar.

BJK'lilere ve Fenevlilere kızıyoruz ama dönüp dolaşıp kendi içimizdekilere bir anlam veremiyoruz.Biz GALATASARAY'lı olarak her daim kendi hedeflerimize kilitlenmeliyiz.Rakip takımın elenmesini beklemekten ziyade bizim iki katını başarıp zirvenin tek hakimi olmamız gerekiyor.

Zaten rakiplere baktığın zaman kurulduklarından itibaren başarı anlamında yanımıza yaklaşamamışlar.Her zaman her yerde büyük olduğunu abudik gubudik mesajlarla vereceğine, GALATASARAY'ın başarılarıyla övünmek ve bunu doyasıya yaşamak en önemli unsurdur.

Selcuk, Burak, Riera cok onemli.

O kadar zor bir atmosferde oynayacağız ki; hadi skor avantajını aldık diyelim...Selçuk,Burak,Riera ve Dany'nin bu maçı kartsız kapatma ihtimalleri çok zayıf.Eğer turu İstanbul'da geçecek bir pozisyonda olursak Selçuk'un yokluğu dışında her yokluğa taraftar desteği ile çözüm buluruz.

Ancak Selçuk olmazsa olmazlardan bence...

Gercekten zor bir durum ama bu maclardan keyif almayi da bilmeliyiz.. neyse bir degerlendirelim:

Selcuk gitti ... Yekta?? yani kesinlikle seviye düser ama oyun sjablonumuzu bozmaz...

Gerisi oyun sjablonumuzu baya degisir.

Burak... sistem degisikligine zorlar... Drogba derin forvet Sneijder hemen yaninda serbest oynar hoca yine 4-4-"2" (1-1) oynar

Dany konusunda.. zor Gökhan ne kadar kuvetli olsa bile agir kalabilir...

Amrabat dedigin gibi.. o kadar da cok büyük bir etken olmaz

Riera icin yorum yapmaya gerek yok Hakan Balta bugün fena degildi diyelimde.. yine bir cok kez pas hatasi yapti ve cok agir gözüktü ... (Di Maria bizi cok kötü zorliyacaktir....)

Burak olmazsa Umut'u oynatır hoca sistemden vazgeçmez diye düşünüyorum belki Drogba ile tek forvette oynayabiliriz, Dany yerine Gökhan oynayabilir. Dany'inin yokluğunu ararız Cl'de ama yine de idare ederiz bir şekilde. Riera ve Selçuk'un çok dikkatli olmaları gerek. Hakan eskiden en azından defansta iyiydi ama hızını da iyice kaybedince çok vasat bi oyuncuya dönüştü.

Üst Alt