ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

2 forvetle çıkarsak fark yeriz. Tek forvetle çıkarsak 2 gol yeriz 2 gol atarsak da berabere kalırız. Galibiyet oranı %1 bile değil. Bu defansa Semih hariç güvenilmez..

İlk 11....

..............................Muslera..............................

Eboue..........Semih................Gökhan..........Riera

...................Engin...............Melo......................

Sabri.....................Selçuk.........................Bruma

............................Drogba.................................

2.yarı 0-0 girebilirsek 60-70. dk da

Amrabat - Sabri

Drogba - Umut

Engin - Snijder

değişiklikleri ile 0-1 maçı alıp gelebiliriz.

Drogba ya 90 dakika oynayacak, ya da 90 dakika oynayacak.Bu değişikliklerle maçı veririz bence.

Tevez'in oynamasi zormu...

tevezz.jpg

Bi' şey olmaz ya, yaralanmış sadece.

Chedjou leş. F/P konusunda fersah fersah Dany derim. Bedavaya alındı neredeyse Chedjou'ya göre ve bir eksiği yok aksine daha seri. Bu demek değil ki iyi stoper. İkisi de leş.

ben o adami cok izledim tr liginin uzerinde. siz anlamak istemiyorsunuz. Bu takimin problemi stoper degil takim savunmasi, ortasaha diye birsey yok stopere suc buluyonuz

yok be recep kardeşim ben kimseye suç bulmadım.sen bütün suçu bana attın.benim demek istediğim dany zannetteiğiniz kadar kötü bir stoper değil.siz öyle düşünüyor olabilirsiniz onada saygımız var.ayrıca chedjou bence iyi stoper ama onuda fazla abartmamak lazım

Ortasaha mı suçlu oldu yine ? Real maçında Dany ve Chedjou resmen içine etti maçın. Ortasah ne yapmış o maçlarda merak ettim. Bir Melo saçmaladı bir golde. Geçen hafta stoperler 2 topa çıkamadı Semih ve Dany biri gol diğeri dokunamadı rakip. Ortasaha ile ne alakası var ? Takım defansı sorunlu falan değil. Öyle olsa ligde maç kaybederdik. Bizim sorunumuz gol atamamak ve kanatsız-yetersiz beklerle oynamaktır. Stoperler bile değil sorun. Önce kanat + bek sonra stoper. Tabii Burak'ı gol atıyor düşünerek. Yoksa gol sorunumuz cenüplük noktasına ulaştı yeteneksiz Burak yüzünden. 5 maç oldu hepsinde kaçırdı atsa bugün belki Real 6 atamaz, ligde 6 puan daha fazlamız olurdu en az.

Üst Alt