ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

takım savunması 0 olan bi takımda ,dany gibi olmadık anlarda sürekli öne çıkan bi stoper..ciddi arıza.ne yapacağı belli olmayan biri dany.böyleleriyle yola çıkılmaz.

Ortasaha mı suçlu oldu yine ? Real maçında Dany ve Chedjou resmen içine etti maçın. Ortasah ne yapmış o maçlarda merak ettim. Bir Melo saçmaladı bir golde. Geçen hafta stoperler 2 topa çıkamadı Semih ve Dany biri gol diğeri dokunamadı rakip. Ortasaha ile ne alakası var ? Takım defansı sorunlu falan değil. Öyle olsa ligde maç kaybederdik. Bizim sorunumuz gol atamamak ve kanatsız-yetersiz beklerle oynamaktır. Stoperler bile değil sorun. Önce kanat + bek sonra stoper. Tabii Burak'ı gol atıyor düşünerek. Yoksa gol sorunumuz cenüplük noktasına ulaştı yeteneksiz Burak yüzünden. 5 maç oldu hepsinde kaçırdı atsa bugün belki Real 6 atamaz, ligde 6 puan daha fazlamız olurdu en az.

konu real maci degil, genel. Dany cok rezil bi stoper. Dany'nin oynadigi her mac 3 gol yedi bu takim, malaga napoli gibi. madridde biraz kaliteli olunca fark oldu. konu madrid maci degil, genel

konu real maci degil, genel. Dany cok rezil bi stoper. Dany'nin oynadigi her mac 3 gol yedi bu takim, malaga napoli gibi. madridde biraz kaliteli olunca fark oldu. konu madrid maci degil, genel

Nasıl yedi ? Geçen maçta Dany vardı. Ligde zaten oynatılmadı. Chedjou en az diyorum Dany kadar rezil hatta daha kötü. Öne çıkan bir özelliği yok aldığı para dışında.

Nasıl yedi ? Geçen maçta Dany vardı. Ligde zaten oynatılmadı. Chedjou en az diyorum Dany kadar rezil hatta daha kötü. Öne çıkan bir özelliği yok aldığı para dışında.

1 sene dany gibi yanindaki partneri degismeden izleyin oyle yorum yapin bence. Yine diyorum tutar ya da tutmaz chedjou bu ligde en iyi stoperdir. baska stoper falan yok ligde zaten

Son üc macini seyerttim juventusun .iyi oynamadan kazandilar bugün misal.Ilk golü atarlarsa maci cevirmek mucize olur,defanslari iyi ama gecen seneki juventus degiller.Real icinde aynisi söylemistik hazir degiller diye ,tabi sonuc hüsran olmustu.:)

takim savunmasinda sorun yokta niye rakipler 2 pasta gol atiyor, bi acikla emrah abi :D

Gol atamadığın için Recep.

Gol atamıyorsun. Hemen hemen her maç tempo yapıyorsun. Gol atamıyorsun. Atamadıkça yoruluyorsun. Yoruldukça geri dönüş zorlanıyor ve motivasyon düşüyor. Rakip cesaretleniyor. Zincirleme.

real maçı misal, 1-0'a kadar 2 pozisyon var. İlk yarı sonuna kadar totalde 3 pozisyon. İkinci yarı 2-0 olana kadar 1 pozisyon daha sonra 2 pozisyon daha 1'i oldukça net. Uzar gider. Son maç, Antalya maçı ve bejeke maçlarını saymıyorum bile.

garibim danny acıyorum adama danny giderse kime suc bulucaklar acaba.

Semihi göklere çıkartıp seni yerlerden yere vuran zihniyete üzlüyorum ...

kweuke ye ceza sahası içi her pozisyonda vurduran semih , dogru dürüst oyun kuramayıp 2 pas atamayan semih.

Daha nerde duracağını bilmeyip inanılmaz kademe hataları yapan semih ama onun kapattıgı adamın peşinde yırtınan danny i görünce herkes sucu ona buluyor ...

Selcugun ilk sarı kartı selcuk orfa olmasa semihin yine nerde duracağını bilmemesi yüzünden %de 100 lük pozisyon olacakdı...

Ama alısdım ben sırf GS altyapısından geliyor diye bu adamı bu kadar tutmanın anlamı yok...

Ben burda bütün maçları getirelim izleyelim basdan en az 5 tane %de yüzlük pozisyon hatası yazarım semih için

Danny ninde kesdiği bir o kadar pozisyonu koyarım.

Şimdi başlicaklar ben 10 tane danny koyarım ben 20 tane danny koyarım...

Bir Allahın kuluda şu semihi adam gibi izlesin be kardeşim ya.

En sonunda her maçı kayda alacam tek tek videolarla gösterecem millete...

Şu semih bir anadolu takımında oynasın biriniz dönüp yüzüne bakmazsınız o kadar diyorum..

Aynı şekilde yatsın kalksın yabancı sınırına dua etsin. Yoksa hayatta oynayamaz bu takımda...

Üstteki yazıya ek. Selçuk kırmızı gördüyse sebebi Burak ve Bruma'dır. Bruma'ya elbette kızmıyorum ama maçın doğasında bu ikili sebep oldu. Gol atsalarda 2 tanesini sadece bu durumda olmazdı Selçuk bırakırdı orada.

Gol atamadığın için Recep.

Gol atamıyorsun. Hemen hemen her maç tempo yapıyorsun. Gol atamıyorsun. Atamadıkça yoruluyorsun. Yoruldukça geri dönüş zorlanıyor ve motivasyon düşüyor. Rakip cesaretleniyor. Zincirleme.

real maçı misal, 1-0'a kadar 2 pozisyon var. İlk yarı sonuna kadar totalde 3 pozisyon. İkinci yarı 2-0 olana kadar 1 pozisyon daha sonra 2 pozisyon daha 1'i oldukça net. Uzar gider. Son maç, Antalya maçı ve bejeke maçlarını saymıyorum bile.

dediklerin mantikli ama ben hic guvenmiyorum takima savunma adina, melo olmayinca topu alan adam olmuyor ortasahada, zaten tek kanatla oynuyoruz rakipler hem bek hem kanat oynuyor. bu yuzdende takim savunmasinda zaafiyet olusuyor

dediklerin mantikli ama ben hic guvenmiyorum takima savunma adina, melo olmayinca topu alan adam olmuyor ortasahada, zaten tek kanatla oynuyoruz rakipler hem bek hem kanat oynuyor. bu yuzdende takim savunmasinda zaafiyet olusuyor

Lütfen kaybettiğimiz ve bolca berabere kaldığımız maçları izleyin yakaladıklarımızı ne şikebahçe ne bejeke yakalıyor. Ama onlar 3 biz ya 1 ya da 2 atıyoruz durum bu.

Lütfen kaybettiğimiz ve bolca berabere kaldığımız maçları izleyin yakaladıklarımızı ne şikebahçe ne bejeke yakalıyor. Ama onlar 3 biz ya 1 ya da 2 atıyoruz durum bu.

onlar bizim gibi bam gum hucum yapmiyor ama, ben fenere ne zaman baksam 3e 3 gelip gol atiyor. Geneldede bu boyledir kapanan takimi cok zor acarsin. Arena'da olunca daha da zor aciyoruz bide son vurus ozurlusu oldugumuz icin maclar imkansiza donusuyor. arenadaki maclar eziyet

Üst Alt