ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım

yav fatih 200 yilindaki kadronun defans hattina iyi bak istersen,capone-pope-bulent-h.ünsal ve kalede bir efsane taffarel,dünyanin gördügü en buyuk efsane 10 numaralardan hagi ve simdi burakin oynadigi yerde h.sükür,ruhta nereye kadar ruh eboue-ched-g.zan-dany-amrabat-aydin-sabri-emre-ceyhun-eray-aykuta 24 saat ruh asisi yapsan her yerlerinden ruh fiskirsa ne olur

capone-bülent-hakan-okan-suat

bunlar hele hele kaptan bülent resmen gaz-ruh oyunculariydi. üst kalitede oyuncular degildi. zaten olsaydilar cok daha üst seviyede takimlara giderlerdi. hagi-taff ve popescu konusunda haklisin tabiki. ama bizdede az cok ayni kalitede sneijder-drogba-muslera var. ama digerlerinde ruh yok maalesef o dönemdeki gibi.

umut saya biliyorum sadece vallahi ama oda maalesef baya yeteneksiz ama bu yeteneksizligini savasci ruhu ile kapatiyor ki en iyi örnek odur belkide.

takimda cok " ya al sen abi benden cikdi top..." oyuncular mefcut. savunma nasil yapildigini bilen yok. 1-2 metre mesafede tutuyoruz rakip oyuncuyu üstüne gitmiyoruz. hamle yapmiyoruz. böyle savunma mi yapilir yahu. bir dany bir melo yapior bide selcuk. bunlardan selcuk ise faul yapmadan yapamiyor genelikle. dany de abartili cekilde yapior ve kart yeme olasiligi yüksek oluyor ama en azindan yapior.

ulan ne cahil adamlar var sanki aysal gidince yerine f.perez gelecek ve 200m eruo transfer butcesi ayiracak,lan ü.aysal gidince oraya gelecek adamlar belli a.dürüst aday olursa kazanir yine terimi getirir yine anadolu takimlardinda 8,5m eurolara kazmalari toplariz hazir yabanci kontenjanini bahane edip kaleyi manevi evlatlarindan biri olan aykuta emanet eder,sneijderi gonderip e.colaki takimin 10 numarasi yapar vsvsvs ve her mactan sonra l love you f.terim l love you lig tv diye ekranlarda dolasan bir futbol sube sorumlumuz olur,he belkide sercani sanliurfadan geri cagirip ona ruh asilar

Aga o zaman bıraksın yapabilicek adam gelsin. Galatasaray başkanının tek görevi vardır o da futbol takımının başarılı olmasını sağlamak. Bana kimse basket voleybol falan demesin hepsi cacık. Futbol tektir en öndedir. Sadece bu görevi olan adam bunu beceremiyecekse bırakıp gitsin.

Alıcak aga ne gerekiyorsa alıcak leşleride göndericek. Ben ayda 500 lira para alıyorum bunun 70-100 arasını store da harcıyorum bu takımın iyi oynamasını görmek benim hakkım birader. Yenilirsin ama çata çat oynarsın.

Son lafım Mancini'ye tamam senin kadron değil. ANCAK ARKADAŞ Bİ SİSTEM KURARSIN OYUNCULARI KOYARSIN OLMAZSA SİSTEMDEKİ EKSKLERİ TARTIŞIRIZ NE OYNAMAYA ÇALIŞIYORUZ BİZ ??!! YOK MU SENİN BELLİ BİR SİSTEMİN ?!?!?!?!

Yıllardır bu böyle biri gider biri gelir.Giden digerini aratır.Türkiye ligindeyiz biz ileriye gidince devreye fanatiklik girer.Dengeleri saglamak amacıyla önümüzü keserler.Yetmiyor, böyle bi durumda kendi kendimizi yiyoruz.Hersey güzel giderken ego yarısı devreye giriyor.Neticede burdaki en masum olan Galatasaray taraftarına oluyor.Sen zor sartlar altında da olsan kulube para kazandırıyorsun.Hatta öyle taraftarlar tanıyorum ki bankaya borclanıp kulübe para gönderiyor.Bu paralar nereye gidiyor?Bugün bizim cöp dedigimiz adamlara..Hic birsey yapmadan dünyanın parasını kazanıyolar.Sırf bu adaletsizlik yüzünden futboldan soguyorum.Taraftara bunları yapmaya kimsenin hakkı yok.Burda fikrimiz ortak.Fakat basgan degisse aynı senaryoyu tekrar izleyecegiz.Ben ünal basgan'ın görevini iyi bir sekilde yaptıgını düsünüyorum.Basgan'ın alt yapıya önem verdigini bu konuda bilincli oldugunu biliyorum..Tamam simdilik futbol konusunda tamam dikis tutturamamıs olabilir.Bak biz taraftarlar en masum kisileriz ama sabır bizim en büyük kusurumuz.Sabretsek bugün icin pisman olucaz.Biz sabrımıza yenik düstükce aynı filmleri izliyoruz.Kısaca özetlemek gerekirse Zihniyeti değiştirirsek başarıda gelir.Basgan'ın geregini yapıcagına ve bu takımı cöplerden arındıracıgına inanıyorum.

basar tabi kuslar forumu 2 sene ust uste sampiyon olup samp liginde ceyrek final oynayip bu hale gelselerdi bende onlarin forumlarini basardim.

Bizim taraftarımız neden her kötü sonuçta şahsi olarak birini hedef gösteriyor. Başkan, Mancini , Burak , Fatih Terim, Eray vs. Tek kişi mi batırıyor takımı bu kadar mı dar düşüncelisiniz.

ulan ne cahil adamlar var sanki aysal gidince yerine f.perez gelecek ve 200m eruo transfer butcesi ayiracak,lan ü.aysal gidince oraya gelecek adamlar belli a.dürüst aday olursa kazanir yine terimi getirir yine anadolu takimlardinda 8,5m eurolara kazmalari toplariz hazir yabanci kontenjanini bahane edip kaleyi manevi evlatlarindan biri olon aykuta emanet eder,sneijderi gonderip e.colaki takimin 10 numarasi yapar vsvsvs ve her mactan sonra l love you f.terim l love you lig tv diye ekranlarda dolasan bir futbol sube sorumlumuz olur,he belkide sercani sanliurfadan geri cagirip ona ruh asilar

Sonuçta lig'de şampiyon olursun, şampiyonlar ligine direk gidersin her sene para gelir sen şimdi bir düşün bakalım biz ne zaman şampiyon oluruz diye.

ulan ne cahil adamlar var sanki aysal gidince yerine f.perez gelecek ve 200m eruo transfer butcesi ayiracak,lan ü.aysal gidince oraya gelecek adamlar belli a.dürüst aday olursa kazanir yine terimi getirir yine anadolu takimlardinda 8,5m eurolara kazmalari toplariz hazir yabanci kontenjanini bahane edip kaleyi manevi evlatlarindan biri olon aykuta emanet eder,sneijderi gonderip e.colaki takimin 10 numarasi yapar vsvsvs ve her mactan sonra l love you f.terim l love you lig tv diye ekranlarda dolasan bir futbol sube sorumlumuz olur,he belkide sercani sanliurfadan geri cagirip ona ruh asilar

Belkide sampiyon yapar avrupada arada basarili yapar??

Ulan ne süper oldu şu T. D değişikliği, önceki adam hiç konsantre değildi ruhsuz ruhsuz top oynuyoduk, şimdi bak mis gibi taktik disiplini yüksek, ısıran, sahayı rakibe dar eden bi takım olmuşuz. Formsuz topcuları falan kesiyo bu t.d, mesela DAny'i ne kadar çok oynatırdı eski antrenör, bu adam forma yüzü göstermiyo , çok iyi oldu bu olay yaa, 2 senedir her maça umutsuz çıkıyoduk, şimdi bak kim gelirse gelsin korkumuz yok. Teşekkürler bize bu günlere geri döndüren yönetimin her bireyine.

Sonuçta lig'de şampiyon olursun, şampiyonlar ligine direk gidersin her sene para gelir sen şimdi bir düşün bakalım biz ne zaman şampiyon oluruz diye.
ne yani f.terim olmadigi zaman bu takim sampiyon olamayacak,butun hersey f.terimemi bagli bukadar agir sacmalamak nedir,bu klup f.terim olmazsa sampiyon olamaz mantiginda patangonyada yerel ligde mucadele eden bir klupmu,heralde sampiyon olacagiz bu sene olmaz seneye olur nedir yani mesele,iyi gidin klubun tapusunu terime verin

Rezilsin eray rezil, hele o ikinci gol, az cinlatmadim kulagini o golde.

Mahalle macinda böyle gol yese, direk yaka paca mactan kovariz, gel gör ki herif sl'de kalemizde duruyor.

Fatih terim.... Anladin sen onu.

imPARAtor'dan müthis transfer politikasi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt