ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım

ROnaldo ne yapar eder oynar. Ronaldoyu taniyan ve yillarca seyreden bilir, saliya zimba gibi cikar maca o herif. Insan degil masallah robot gibi, en son ne zaman iki mac arkaya oynamamis? Hatirlayan var mi? Hic bir zaman agir sakatlik gecirmedi benim bildigim. Oynar. Insallah Dany oynamaz, geri kalan futbolculara gikim cikmaz, yeter ki o yetersiz adam oynamasin.

yerine kim oynayacak ki ?

Dany dicektim de oda habire malca kart yiyor :DD, Sabri zaten olmaz, yine Dany oynasin bence..

Eboue defansta yalandan yatip cok gol yediriyor CL de, hele Madrid oyunculari Eboue yi cok sever hemen yere uctugu icin..

ilk temasta yatiyor hakeme bakiyor faul calsin diye, bunu yemiyorlar daha.. Ofansi cok iyi ama defansi kotu malesef.

Dany dicektim de oda habire malca kart yiyor :DD, Sabri zaten olmaz, yine Dany oynasin bence..

Eboue defansta yalandan yatip cok gol yediriyor CL de, hele Madrid oyunculari Eboue yi cok sever hemen yere uctugu icin

Bence Dany de olmasın, onun da ne zaman kırmızı yiyeceği belli olmuyor :)

Bu sefer de Chedjou deneyelim. nasılsa ceza sahasından uzak olursa penaltı da yaptıramaz

Bence Dany de olmasın, onun da ne zaman kırmızı yiyeceği belli olmuyor :)

Bu sefer de Chedjou deneyelim. nasılsa ceza sahasından uzak olursa penaltı da yaptıramaz

Chedjou olmaz o fazla oldu :)

iyi stoperlerimiz olsa neyse ama bizde soyle vay defans oyuncusuna bak diyecek adam yok, ya Dany olacak yada normalda oldugu gibi Eboue, ama Eboue olursa Ronaldo cok sevinir bunu soylim (sakatligi ciddi degilse)

ilk mactaki gibi bos alanlar vermezsek ozellikle kanattan, en fazla 2 bilemedin 3 gol yeriz. Atarsak 2-1, 3-1 gibi skor olur.

sivas maci gibi bi adama 5 kisi basipta rakipten topu alamazsak, rakip tek basina 5 oyuncumuzu bi hareketiyle gecerse yine rakibin bi topuk basinda 3 oyuncumuz devre disi kalirsa, rakibe hamle yapip, basip, kayip bi turlu alamazsak, ikide bi duvar pasi yersek kendi 6 rekorumuzu gectim bjkya ortak bile olabiliriz.

Juve maci gibi cikmayak kaleden.

ilk maçtaki rezalet yanıltmasın hayvan gibi saldırmasaydık fark felan olmazdı juve deplasmanı gibi oynarsak yenilsek bile fark olmaz en fazla 2 -0 3-0

Fener deplasmanında ezildik, real maçından mı puan alacağız ?

Çok küçük ihitmal gol atarız belki ama bu defansla kaç yeriz bilmiyorum.

Üst Alt