ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV

Yenelimde diğer turda elenelim umrumda değil ama şu gruptan çıkalım şl takımı olduğumuzu gösterelim başka birşey istemiyorum

Tamam kötüyüz ve belki 2. turda kötü skorlar alacağız eyvallah.

Ama AL'ye gitsek ne olacak? Orada final oynasak ne olacak? Bırakın takımların önemsememesini taraftarlar bile gitmiyor maçlara Avupa'da.

Kaldı ki devre arası ve sezon sonu transfer dönemlerinde CL'de üst üste gruplardan çıkan takım olarak yer almak başka olur.

Juve bu maça 3-5-2 cıkmayacak. Bu dikkate alınacak bir detay. Ve daha da önemlisi bizim bu maça nasıl çıkacağımız. 3-4-1-2 gibi bir sey bekliyorum. Bruma hayatının futbolunu oynayabilir.

Sezonun gidişatını etkileyecek maç..

Eğer kaybeder ve Kopenhag 1 puan kazanırsa sezon biter...

Ama kazanıp çıkarsak ki ben kazanacağımızı düşünüyorum o rüzgarla devre arasına kayıpsız gireriz..

999. mesajımı maç öncesinde stresle atıyorum, 1000. mesajım da umarım galibiyet sevincimizle birlikte gelir :D

Juventus en son olimpiyatami gelmisti acaba sanirim Istanbulda patlama felan olmustu macten bir kac gun once juve oyunculari biz gitmiyoruz felan demisti Istanbula sonra nasil olduysa geldiler macin skorunu hatirlamiyorum ama kral hakan sukurkun 2 gol atmisti oyle hatirliyorum

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

gelmediler o mac dortmund da oynandi

ve ben canli izledim statta

999. mesajımı maç öncesinde stresle atıyorum, 1000. mesajım da umarım galibiyet sevincimizle birlikte gelir :D

[media]https://www.youtube.com/watch?v=rwORFha_ugk[/media]

Juventus 0 - 1 Galatasaray (İlk Yarı Sonucu) Full İzle - 02.10.2013

[media]https://www.youtube.com/watch?v=wW1aYhrQx-c[/media]

Juventus 2-2 Galatasaray (İkinci Yarı - Maç Sonucu) Full İzle 02.10.2013

Bu klasik de benden extra olsun..

[media]https://www.youtube.com/watch?v=NhZaHiPLn_U[/media]

Juventus-Galatasaray 16.09.1998

Selim Gardaş, dediğin gibi sakın cevap yazma, fakeden devam et şimdilik... 1000. mesajını maçtan sonra yazarsın..:triumphant:

cok zor mac, el'ye de gitmek istemiyorum, ya devam yada 4. olalim

Niyeki yaa...

EL. de biraz, yani; 3-5 tur daha gitsek nerden baksan 8-10 M€ maç ve daha fazlası kadar da hasılat demek.:greedy_dollars:

Bu da bir solbek ve sol açık veya irisinden bir çilek daha demektir.

Yoksa sen bunu istemiyor musun...???:evilsmile:

Niyeki yaa...

EL. de biraz, yani; 3-5 tur daha gitsek nerden baksan 8-10 M€ maç ve daha fazlası kadar da hasılat demek.:greedy_dollars:

Bu da bir solbek ve sol açık veya irisinden bir çilek daha demektir.

Yoksa sen bunu istemiyor musun...???:evilsmile:

bu sene az puan alirsak torbalardaki gelecegimizi riske etmis oluruz. Aldigimiz puanin silinmesi icinde 5 sene gerekiyor. Dogal olarak hic olmazsa AL'den gidip puan kasmak lazim.

bu sene yasadıgımız tum kusluklerı unutup arenayı cehenneme cevırmelıyız.bu macta taraftarımızdan muthış bır destek beklıyorum.futbolcu taraftar kenetlenırse juve arenadan çıkamaz.melo drogba sneıjder muslera selçuk gıbı yıldızlarımız var.bız bu juveyı yenebılecek kapasıtede takımız.yenersek realın hocası juve sevdalısı angelottının suratındakı ıfadeyı görmek her seye bedel.

Üst Alt