ŞL 18/19 ÇF M:2 | Juventus 1-2 Ajax | MS | 16 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamlar topu kaybedince yürüyüş moduna geçmiyorlar, ikili üçlü basıyorlar. Hızlı çıkıyorlar ve boştaki adamı müthiş görüp tek top yapıyorlar. Hayalimdeki futbol bu ama bizde hiç göremeyeceğiz sanırım.
Bizde daha onemli konular var, mesela Fener niye 7 kisi kalmadi, Serdar Aziz niye kendine kalesine 2 gol atmadi.

Biz VIP koltuklari yirtik puruzsuz bir kulubuz.

City Tottenham'ı elerse Ajax'ı da eler.

Ama oradan Tottenham gelirse Ajax'ın şansı hiç de az olmaz.

diğer taraftan barça karşısında liverpool çıkacak yüksek ihtimalle. ne olacağı belli olmaz ama messi bu formdayken barça favori.

Yav ne mücadelesi beyler yapmayın:d Aynı Ajax takımını gram dokunmadan Terim'in eline verelim 2 ay sonra durumlarını görürüz. Tadic, Ziyech falan bizde olsa göndermeye çalışırdık şimdi. Adam sistemiyle böyle oyuncuları parlatıyor bizde futbolcu öğütüyoruz. Kanatta orta yapacak adam yokken ceza alanı golcüsü alıyoruz ne mantıksa anlamadım.

Maci izlerken sunu gordum, biz avrupanin baya gerisendeyiz. Biz sinan gibi hirbolari israrla oynatmaya devam edelim yada selcuk donk gibilerini yeni sozlesme imzalatalim

Git iskandinavyan ordan burdan manyak genc oyuncular al, en kotu yine ligde 2.oluruz

Barca-Manu macı yerine Juve-Ajax maçını izlemeyi tercih ettim ve iyiki oyle yapmışım.. Ajax diye bir takımı izledim bugun.. Hayran oldum.

R.Madrid maçını da izlemiştim ve "geliyorum" diyordu Ajax.. Muthiş bir takım. Alt yapı budur, sistem budur.

FT gitsin, biraz ders alsın. Hersey transfer değil.. "Saldım çayıra, mevlam kayıra" sistemi ile bu kadar olur.

Onemli olan takım olabilmek. Onemli olan hucuma hızlı cıkabilmek. Onemli olan duran topları heba etmemek, iyi kullanmak..

City aslinda son donem bayagi tutuk oynuyor bir de iyi pres yapan takimlar City'e ters geliyor

Ajax kadar iyi baski yapan biriyle oynamislari da yok PL bu aralar cok tembellestirdi onlari

Ajax surpriz yaparsa sasirmamak lazim

Ha gerci City once bir Tottenham'i elesin hele

Oyuncuya göre sistem değilde sisteme göre oyuncu almaya veya kazanmaya yönelik bir sistemimiz olsaydı olurdu
Aslında bilmiyorum doğrumu sezon başında Fatih Terimin istediği Forvet tipi Mertens stilindeydi ve Sarri'nin taktiğini uygulamak istiyordu....hızlı kanatlar(Rodriguez ve Onyekuru ve öndede Mertens tipi bir forvet hızlı ve pas ve teknik özeliği yüksek bir forvet)...o yüzden biz birde kış transferinde Alan, Soriano ve Pato'yu istemiştik bence...ama bizim beceriksizler bunları alamadı....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

bu arada kimse farkında değil ama Ajax'ın ülkesi Hollanda şu anda 11.sırada. Biz 10.sıradayız..

Puan durumunu net bilmiyorum ama finale çıkarlarsa belki de şampiyonumuz CL'ye direkt gidemeyebilir.

Üst Alt