ŞL 18/19 ÇF M:2 | Juventus 1-2 Ajax | MS | 16 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ajax katı savunma yapan Juventus'u kevgire çevirdi. Çok daha kolay pozisyon bulacaktır bundan sonraki maçlarda. Belki kalesinde daha fazla pozisyon verecek ama benim için Ajax'in final yapması sürpriz olmaz. İlk Bayern Münih maçında ben bu ışığı gördüm

hocam ajax surekli topa baskı yapıp kısa sürede kapıp hızlı hucüm yapıyorlar zaten gunumuz futbolu topu kapma süren ve ataga hızlı bir şekilde çıkma, önlerine Barcelona veya Liverpool gelirse şansları yok çünki BARCA pası iyi biliyor onlara top uzerinde baskı yapamazsın dagıtırlar, Liverpool ise hızlı ataga kalkma ve hızlıca topu kapma taktigi ile oynuyorlar onlara karşıda şansları yok

neden mi?

hem kalite farkı hemde tecrübe o noktada devreye girecek

Galatasarayımında hep hızlı hucuma cıkmasını hayaliyle her macı izliyorum, bakınız hızlı hucuma cıktıgımız maclarda gayet iyiyiz ama belhanda sayesinde hızlı hucum yapma şansımız asla olmayacak en son fenermacında gördük

Ajax'ın hocası bize gelsin 3-4 maç sonra eleştiri yağmuruna tutulacağından adım gibi eminim

Başta sen laf edersin bırak şimdi :cigara:
Yav he he. Sadece hocaya indirgemek saçmalık.

Adamların te altyapıda aşılanan bir sistem anlayışı var. Buna sadık kalıp belirli düzenleme ve dokunuşlarla ileri taşıyıp optimize ediyorlar takımı.

Sen laf soktuğunu sanmaya devam et.

sent via GSC

Yav he he. Sadece hocaya indirgemek saçmalık.

Adamların te altyapıda aşılanan bir sistem anlayışı var. Buna sadık kalıp belirli düzenleme ve dokunuşlarla ileri taşıyıp optimize ediyorlar takımı.

Sen laf soktuğunu sanmaya devam et.

sent via GSC

Yav sistemden bahsediyorsun bende bizim taraftarın sabırsız olduğundan bahsediyorum

Aynı adamı başa getirelim ilk 2 ye giremezse max 1 yıl takımın başında kalabilir.Sistem vb şeyler burada sökmez

Madem sistem olayına bu kadar güveniyorsun neden her hocaya karşı bir cephe açıyorsun ?

Bırakalım adam kendi sistemini kursun

Ajax hızlı ve dikine oynuyor.. Bizim gibi 50 tane, yavas yan pas-geri pas yapmıyor.
Ajax da yardımlasma ve takım oyunu var. Biz de bireysel yeteneklerle ıkına sıkına skor uretiyoruz.
Ajax duran top olayını çözmüş. Biz hala daglara taşlara..
Ajax geleceğini garantiye almış, altyapı muthiş.. Biz de Ozan çıktı birtek..Gerisi Allah kerim, Fatih Terim..

Üst Alt