ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

Ben Lokomotif'in Porto'dan puan alacağına inanıyorum önümüzdeki maçta. Biz de Şalke'yi yeneriz.

Üçüncü haftada;
GALATASARAY: 6
Porto: 5
Schalke: 5
Lokomotif: 1

Dördüncü haftada;
Porto: 8
GALATASARAY: 7
Schalke: 6

Beşinci haftada;
Porto: 11
Schalke: 6
Lokomotif: 4

Son haftada;
GALATASARAY: 10
Schalke: 9

Dostum emek harciyorsun kasit aramiyorum ama bari puan hesabi yaparken gomlek dugmesi misali ilk haftadan hatali baslama

Nasil bizim schalke macimizda bize 3 schalkeye 1 puan ekliyorsun

E orada oyle yapinca da tum puan hesaplamalarin yanlis haliyle

Dostum emek harciyorsun kasit aramiyorum ama bari puan hesabi yaparken gomlek dugmesi misali ilk haftadan hatali baslama

Nasil bizim schalke macimizda bize 3 schalkeye 1 puan ekliyorsun

E orada oyle yapinca da tum puan hesaplamalarin yanlis haliyle

Gözümden kaçmış. Sınavda ilk formülde basit işlem hatası yapıp koca sınavdan zayıf alan öğrenci gibi hissettim kendimi. Bari gidiş yoluma puan verseydin renktaş :)

Düzeltiyorum:

Üçüncü haftada;
GALATASARAY: 6
Porto: 5
Schalke: 4

Dördüncü haftada;
Porto: 8

Beşinci haftada;

Son haftada;
GALATASARAY: 10
Schalke: 8

umarım olmuştur.

Schalke maçlarında evimizde yenip deplasmanda berabere kalarak 4 puan alacağız. Porto da Loko'dan 6 yerine 4 alırsa bu iş tamamdır.

4. maçlar sonunda:
porto 8
GS 7
Schalke 5
Loko 1

5. hafta bizimi loko'ya gidiyoruz, porto evinde schalkeyi yenip puanını 11 yapıp gruptan çıkmayı garantiler. bizim gruptan çıkabilmemiz için gruptan çıkmayı garantilemiş portoyu son maçta evimizde yenmemiz gerekir. o zaman da şöyle bir durum var porto 2. olarak çıkmak istmeyebilir. bize maçı vermezler.

Son zamanların geçen seneyle birlikte en kötü porto'su.

Böyle takımları buldun mu yeniceksin. Nasıl kazmalık yapılır dün çok güzel örneğiydi.
Beşiktaş orda golcüsü ile kazandı, bizde gol atacak adam olmadığı için kaybettik özet bu.
bjk biraz da balıyla aldı.porto o maça hem eksik çıktı hem de portonun 2 şutu direkten döndü,kaleci casillas o maçta 1 şut olmak üzere 2 topu içeri aldı.ve bjk sadece 2 kez geldi.herkes onlar kadar şanslı değil ne yazıkki

Üst Alt