ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

---------Muslera

Mariano-Ozan-Serdar-Yuto

----------Donk

Henry-Ferndo-Emre-Garry

--------Derdiyok

Donk'u bu macta Fernando ile birlikte orta sahada kullanmak lazim rakibi bozmak icin,beraberlik müthis olur

6_7 kasim paylasimi yapilmisdi kuralar cekildigin de. Ne guzel umutlanmistim gitmeye

me gusto vinos, me gusto mujeres

Beraberlik diğer maçtan gelecek skorla beraber harika bir sonuç olabilir. Kazanamıyorsan kaybetme. Deplasman kuralı bu. Grubun dengeli olduğunu unutmamak lazım.

Deplasmanlardaki ezik ve silik oyunumuzu düşününce beraberliğe fazlasıyla tavım bu maç. Maicon ve Mariano kesinlikle oynamamalı. Stoperde yine Donk oynasın, orta sahada Selçuk oynasın gerekirse ama Maicon-Mariano oynamasın. Umarım yine büyük maç deplasmanlarındaki gibi hüsrana uğramayız. Bizim takımın iç ve dış saha performası arasında geceyle gündüz kadar fark var. Erken gol yersek genelde farka gidiyor maçlar. Korkuyorum epey bu maçtan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Saati kesin mi bu macin?bana kızmayın ama porto kolay pozisyona girebilir ve gol değil, goller atabilir.ama biz de karşılık vereceğiz 1 kesin 2 yi de bulabiliriz.umarim takım olarak ciddi oluruz ve takım savunmasını iyi yaparız.moskova gibi caresiz kalalim istemiyorum.feghouli vs oynarsa macin seyri değişebilir.fatih hocaya bağlı kadro ve bize bağlı tabi yine.bazi şeyleri,kötü sonuçlanabilecek bi kaderi yenmek insanların kendi elindedir.futbol takımlarının da oyle.sokayim maç haritasına.yeniay takıma ve musleraya iyi gelir inşallah.yeniaya bağlı biraz.şu da olabilir.porto bikac şans bulabilir ama değerlendiremez belki de.umarim kazanırız ya da beraberlik alırız.

Son düzenleme:
Üst Alt