ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

benim umudum var,ama tabi başka nedenlerden ötürü.ha maçı izleyebilir miyim heycandan,bilemiyorum.ama dışardan takip edicem.dün ozan kendi kalesine gol attı denilince maça baktım.kalbim sızlıyo altyapı olunca mevzu

Gerçekten artık deplasmanlarda bir oyun planımızın bir stratejimizin olması gerekiyor yeter artık. Hani ne yapacağız

Donk-Fernando orta sahasıyla çıkıp oyunu rölantide mi götüreceğiz
Veya maçın ilk yarısında gol yememek üzerine oynayıp ikinci yarı da gol / goller bulmaya mı çalışacağız
Kanatlardan birine Emre veya Belhanda 'yı koyup orta sahayı mı çoklayacağız

Bir planımız olsun artık. Hani bu kadar plansız ne gelirse oynayalım kafasında oynarsak Trabzon-Akhisar 'dan ortalama 3.5 gol yiyen bir takımız Porto maçında da durum farklı olmaz ...

Deplasman fobisinden ziyade konsantre eksikligi var bence takımda, hepsi laubali oynuyor rakibi ciddiye almıyor. Dün penaltı pozisyonunda garry’nin topa gelisinden bile belliydi bu. Porto macında belli olacak gorecegiz, konsantre oluruz bu maca iyi oyun cıkarırız

benim umudum var,ama tabi başka nedenlerden ötürü.ha maçı izleyebilir miyim heycandan,bilemiyorum.ama dışardan takip edicem.dün ozan kendi kalesine gol attı denilince maça baktım.kalbim sızlıyo altyapı olunca mevzu

Ozana helal olsun. Dun fernando mariano falan korkmus sinmis beklerken bu cocuk en azindan cabaladi. Ama semih kadar sansli degil ozan cunku ne onunde melo gibi bir adam ne yaninda ujfa gibi bir lider var.

Hakikaten tuhaf bir milletiz. Yorumlar, bakış açıları günden güne farklılık gösteriyor.

Şu maçları kendi özelinde değerlendirmeyi öğrenelim artık. Dün Akhisar'a gol yemeden 4 - 5 gol atsaydık herkesin bu maça olumlu skorlar üretecekti. Şu an bu takım dün hezimete uğradı diye Porto'dan fark yiyeceği yorumları yapılıyor. Lokomotiv Moskova maçı öncesinde de herkes temkinliydi ama takım net bir skorla galip gelmişti.

Buna ister maç seçiyorlar deyin, ister motivasyon deyin. Ben Porto'dan fark yiyeceğimizi düşünmüyorum.

Gerçekten artık deplasmanlarda bir oyun planımızın bir stratejimizin olması gerekiyor yeter artık. Hani ne yapacağız

Donk-Fernando orta sahasıyla çıkıp oyunu rölantide mi götüreceğiz
Veya maçın ilk yarısında gol yememek üzerine oynayıp ikinci yarı da gol / goller bulmaya mı çalışacağız
Kanatlardan birine Emre veya Belhanda 'yı koyup orta sahayı mı çoklayacağız

Bir planımız olsun artık. Hani bu kadar plansız ne gelirse oynayalım kafasında oynarsak Trabzon-Akhisar 'dan ortalama 3.5 gol yiyen bir takımız Porto maçında da durum farklı olmaz ...
trabzondan akhsiardan o golleri yiyosun da yediğin 7 golün 5i bireysel hata

Kapanip kontrayla gol aricaz. Ama sorun şu ki bu takim kapanmayi bilmiyor, illaki gol yicez. Atarmiyiz? Görecez. Beraberlik iyi sonuc

mac sonu sikiyorsa TTA ya gelin lan diyecegimiz mac :(

os

donk fernando
Emre

olmali. Pereira bizim kazma 10handayi kirmizi ile yollar

Üst Alt