ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3-5-2 bize uymuş görünüyor. Umarım hoca bu taktikle devam eder. Orta sahanın kalabalık olması ve rakibe göre orta alan üstünlüğünü almak çok önemli.

Kontra atak için de uygun oyuncularımız var. Henry ve Rodrigues bu işi iyi yapıyor ama Rodrigues formsuz.

Rodrigues in yerine Feghouli yi kazansak o eksikliği de kapatmış oluruz.

Dileğim Lokomotiv deplasmanında kazanalım. Porto nun da eli ayağına dolaşıp Schalke 04 e kaybetmesini bekleyeceğiz.

Garry,Donk ve Ndiaye mac ritmini kaybetmesinler diye ilk 11'de baslarlar muhtemelen.Nagatomo ve Fernando ise Konya macinda oynayip bu macta dinlendirilir diye tahmin ediyorum ama eger skoru alabilirsek sonradan girebilirler.

3'lu savunmayla 1 puana oynayip onumuze bakalim.

Muslera
Ozan Donk Serdar
Mariano Belhanda Ndiaye Feghouli Linnes
Eren Garry​

Keske Porto-Schalke maci bizim mactan once olsaydi.Mucize olsaydi da Schalke galip gelseydi ona gore daha hirsli oynayabilirdik 2013'teki Juve maci gibi.
Zurna cup planlari yapman beni sevindiriyor

Şu 11 nasıl sizce ?

Sinan oynayacağına 3-5-2 sistemde Feghouli nin forvet olarak daha iyi oynayacağını düşünüyorum.

Rodrigues de top taşımada iyi olduğu için forvette sırıtıyor.

indir-1.png

Avrupa Ligine gidebilmek ve orada ilerleyebilmek cok onemli . Aksi takdirde ne 4. torba takimi olmaktan kurtulabiliriz ne de olasi ikincilikte seribasi olmayi basarabiliriz .

LM’nın kesin kazanması lazım. Onyekuru ve Rodriguez’i forvet oynatalım. Defans oynayıp hızlı ataklarla adamları avlayalım. En mantıklısı bu olur bence.

Avrupa Ligine gidebilmek ve orada ilerleyebilmek cok onemli . Aksi takdirde ne 4. torba takimi olmaktan kurtulabiliriz ne de olasi ikincilikte seribasi olmayi basarabiliriz .

Birinci torba takımı olsak ne ki.

Dördüncü torbada değil birinci torbada olsak gene böyle bir gruba düşerdik. Şampiyonlar ligine forvetsiz başlarsan gruptaki rakiplerin Tuzla United, Real Mardin ve Ümraniyelona olsa gruptan bile çıkmayı mucizelere bırakırsın.

Birinci torba takımı olsak ne ki.

Dördüncü torbada değil birinci torbada olsak gene böyle bir gruba düşerdik. Şampiyonlar ligine forvetsiz başlarsan gruptaki rakiplerin Tuzla United, Real Mardin ve Ümraniyelona olsa gruptan bile çıkmayı mucizelere bırakırsın.
Her sezon forvetsiz başlamayız diye tahmin ediyorum . Aynı şekilde 10 kere 4. torba olsak bir kere böyle grup çekeriz 9'unda sıçarız . Fakat torbamız yükselirse 10 seferin 4'ünde çıkabileceğimiz gruba denk gelmemiz mümkün . Bununla beraber Türk takımları için reelist hedef Avrupa Ligidir tarihimizde en övündüğümüz başarı da Avrupa Ligidir dolayısıyla küçümsemek baya saçma geliyor bana .

Üst Alt