ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eksik gitmiyoruz
artı barcelonaya degil moskovaya gidiyoruz
yenilebiliriz ama fark olmaz
Fark olursa iyice dagiliriz yoksa bu maçtan benim başka bir beklentim yok. Soğuk Moskova deplasmanında Lokomotif CL de 0 çekenler furyasına katılmamak için bize saldiracaktir. Zaten moralmen çökmüş olan takımımız için çok zorlu bir maç.

1 puan alıp Avrupa ligini garantilemek muazzam olurdu.

Sen Celil'i istiyorsun galiba.Kendisini daha 20 dk. falan anca izledik.Vodafone atmosferine atilmasini istemiyorum.Ben Selcuk oynasin ihale kalacaksa Selcuk'a kalsin diyorum.

Ihale bir yerimize gireli cok oldu malesef reyis.
Ihaleyi celile yikacak hiyarligi yapmaz kimse.Oynasin iyi yada kotu bir sekilde kazanalim.Galatasaray Selcuka Erene muhtac kalacak kadar caresiz olmamali

Ihale bir yerimize gireli cok oldu malesef reyis.
Ihaleyi celile yikacak hiyarligi yapmaz kimse.Oynasin iyi yada kotu bir sekilde kazanalim.Galatasaray Selcuka Erene muhtac kalacak kadar caresiz olmamali

Twitterda son 3 sezonda 3 buyuklerin aleyhine calinan penalti istatistiginde "Yarisi Ozan'in zaten" diyen Galatasaraylilar gordugum icin biraz daha temkinliyim ama seni de anliyorum.

Nagatomo'nun sakatlığı tamamen geçtiyse kesinlikle oynamalı.
Ömer'in topu soluna çekip ezbere orta açmasından gına geldi.

istanbuldaki maca aldanmayin, onlar sayisiz gol pozisyonunu degerlendiremedi, biz ise buldugumuzu attik, kesinlikle bu dar kadroyla cok zorlu bir mac bizi bekliyor, rehavete kapilmamak lazim, ciddiyetle oynamaliyiz ve o macin kahramanini simdiden görür gibiyim: muslera

1g 1b ile uefaya gidip orayi almayi hedeflemeliyiz. Ligde yapilan orospuluk ortada ne yaparsan yap bi sekillde asagi cekecekler. 3.5 milyon euro gibi temiz bir parayida cepleriz.
Bu ligdeki düzene en iyi cevaptır uefada şampiyon olmak. Bagirıp cagirdigin surece bos isler aziz 10 sene bagirdi maclara gidemedi. Tffyi-hakemleri-düzeni anca boyle degistirirsin.
Sampiyon ol o tüp kafa final maçına gelecek daha orada ters yapacaksın. Bildiri yayınlayacaksın bu yolda bize taş koyanlar başarılarımızdan nemalanmaya çalışmasın diye.
Ürün satışıysa satış, şampiyonlar liginde yer almaksa o da sağlanıyor(bu ligde şampiyonluk amacı ş.ligine gidip para almak ).

Başaracak gücümüz var. Devre arası 3 oyuncu satıp o parayla sağlam 5 oyuncu kadroya katarak bu kupayı alırız

Galip geleceğiz.

DsHyHd8XcAEwPMK.jpg
Fikirlerinde revizasyon söz konusu mu?

Kendi sahamizda bursa ve konya gibi takımları yenemiyoruz.
Deplasmanda Lokomotifi yenme şansımız %0

Bence terim Bu sefer suçu; soğuk hava ve zemine atar.
Yada" Tüpçü ligde moralimizi bozdu bizde burda oynayamadık" der.
İşin içinden sıyrılır sonrada istanbula dönüp, kuru 10 liradan sabitledigi paralarını saymaya devam eder.

Üst Alt