ŞL 18/19 YF M:2 | Ajax 2-3 Tottenham | MS | 8 Mayıs - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genel olarak doğru olabilir ama moura öküz çıkardı şapkadan çok ekstra iş oldu

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ajaxın gollerinin kendisi ekstraydı zaten. maçın başında kornerden balığına gol attılar. ilk şut gol 2. şut da gol. tottenham maça başlayamadı bile direkt mental olarak çöktüler. bu yıkıntıyı atlatmaları ancak ilk yarının bitimine denk geldi. e zaten geriye kalmış 45 dklık devre ve sana lazım 3 gol. kaçırdıkları pozisyonlardan sonra zaten iyice bu iş olmayacak psikolojisine giriyorsun. bu noktadan sadece 45 dkda 3 gol bulmak hafife alınacak bir şey değil diye düşünmekteyim sevgili rdaşım

Sadece SON üçin Tottenham’ı destekledim. Adam her yönüyle harika futbolcu. Moura bu gecenin yıldızı ama SON bence bel kemiği bu takımın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ajax'ın maaş bütçesi 28 milyon euroymuş 6-7 topçu alıyor bizde bu parayı.

Abi Ajax futbol kulturu inanilmaz yuksek bir kulup. Ben Riekerink i altyapiya getirdiklerinde cok sevinmis, a takima alininca bir o kadar da uzulmustum.

Cunku altyapiya katacaklari cok daha onemliydi.

Ajax aslinda Barca yi Barca yapan futbol kulturunun sahibidir ayni zamanda. O yuzden kiyaslamak bile abes.

Bizdeki futbol kulturu " I love you hodzam"

Allah korusun yav hamburg macında bıle gunlerce kendıme gelememiştim bu şekilde üstelik cl yarı finalinde elenmek insanın ömründen 20 30 yıl rahat siler heralde
Reis, parayı cl gelirlerini vs bir kenara bırakarak soruyorum

Bu şekilde yarı finale çıkıp travmatik bir şekilde elenmeyi mi yoksa bu maça hiç çıkmamayı mı tercih ederdin?

3bc95b97b8d1a2383c1c49fd3c5ee36f.jpg

593075fea7289e5df7d8f2b499a614fc.jpg

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

Üst Alt