ŞL 18/19 YF M:2 | Ajax 2-3 Tottenham | MS | 8 Mayıs - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Reis, parayı cl gelirlerini vs bir kenara bırakarak soruyorum

Bu şekilde yarı finale çıkıp travmatik bir şekilde elenmeyi mi yoksa bu maça hiç çıkmamayı mı tercih ederdin?
ileri seviyede error verdim şuan reis nediycem bilemedim olmaz öyle şey o maça çıkılır diyorum sonra çekilecek acılar aklıma geliyor :asd:
bilemedim çıkılır heralde

edit. sen napardın reis?

Şu son dakika golünü arenada biz yesek ve tam finale çıkacakken elensek, iki hafta kendime gelemez; sonra bir daha bana futbol diyene 22 adam topun peşinde koşuyor ne kadar saçma bir spor derim.

Ajaxlilarin şampiyonlar ligi rüyası kabusla bitti.
şuan kaç bin taraftar ağlıyordur. onlar için çok zor. bi kaç ay hayata küsebilirler. hiç bir taraftarın yaşamasını temenni etmeyeceğimiz şeyler oldu. psvliler en az tottenhamlılar kadar mutludur bence

Ne gerek var reis zaten 1989'da var CL yari finalimiz ikinci defa yapmaya gerek yok
ajax için neyse tarihlerinde var kupaları vs bizim ıcın bu şekilde elenmek var birde onlarca sene hayalini kurduğun kupanın finalinde yenilmek var. enaz bukdar acı verirdi o da. düşünsene bi ömür bunu bekliyorsun çok yaklasıp finalde kaybediyorsun. en çok korkum budur kazanamıycamız bir avrupa kupası finalinde oynamamız tekrar onca sene bekleme ihtimali baya sömürür insanı

ileri seviyede error verdim şuan reis nediycem bilemedim olmaz öyle şey o maça çıkılır diyorum sonra çekilecek acılar aklıma geliyor :asd:
bilemedim çıkılır heralde

edit. sen napardın reis?
Valla iki ucu b.klu değnek reis bende kesin karar veremiyorum. Şöyle bir maçta stadda olsam neler olurdu düşüncesi bile acı veriyor.

Galatasaray zaten yarı finale çıksa bir şekilde finale de çıkıp kupayı alır deyip konuyu kapatalım :asd:

Yazik oldu

Buyuk ihtimal bu son dakika golunden dolayi looser olarak kalacak Ajax li gencler

Etkisini atlatmak kolay olmaz

ajax için neyse tarihlerinde var kupaları vs bizim ıcın bu şekilde elenmek var birde onlarca sene hayalini kurduğun kupanın finalinde yenilmek var. enaz bukdar acı verirdi o da. düşünsene bi ömür bunu bekliyorsun çok yaklasıp finalde kaybediyorsun. en çok korkum budur kazanamıycamız bir avrupa kupası finalinde oynamamız tekrar onca sene bekleme ihtimali baya sömürür insanı

Dusman gotune kesinlikle... Finale cikiyorsak kazanacagiz mecbur

Ajax, Fb gibi loser kulüplere empati yapmanın gereği yok bence. Sonunu düşünen kahraman olamaz Üstad.

Final kaybetsek üzülürüm ama bu kadar üzülmem.

1-0 yenmişsin deplasmanda. Kendi sahanda da 2-0 öndesin, son 45 dakika sonra finaldesin. Bir anda 2-2'ye geliyor ama bir şekilde maçın sonuna gelmişsin. Maçın bitmesine 5-10 saniye kala 2-3le güm. Ölüm gibi bir şey ama hala yaşıyorsun resmen.

Üst Alt