⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:6 | PSG 5-0 Galatasaray | MS | 11 Aralık - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Korner attık mi sut çektik mı kaleye utanılacak birşey uzun top oynasan doldur boşalt bir pozisyon bulursun bu takım dan cacık olmaz

Canaydın dönemi bir sürü oyuncu aldırdı, basarız oldu çekip gitti, Galatasarayımın bir sürü parası gitti bir sürü borca girdi, şimdi de bir sürü oyuncu aldırdı bir sürü para gitti, ama çekip gitmiyor, daha da batıracak bizi. Ünal Aysal Terim Galatasarayın bir elemanı demişti ne demek istediğini şimdi anlıyorum, kimse Galatasaraydan büyük değil hiç bir isim Galatasarayın önüne geçemez demek istemiş, ama maalesef geçti, millet Ünal Aysal a düşman oldu,

Alakası yok. Ajax’ta çok para mı var en azından belirli bir seviyeye gelebiliyor maç kazanabiliyor. Slavia Prag bile senin takımından daha fazla diş geçirdi rakiplerine.

Hatalı olan biziz. Ne sistem, ne geleceği kurgulama, ne iyi çalışma. Hiçbir şey yok. Tam bir arabesk ülkeyiz. Her anlamda.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hocam genel konuştum, tek tük örnek verebiliriz tabi de genel durum bu artık.
Bu takımlar varken ben hiç inanmıyorum başka biri çıksın şampiyon olsun.
Mbappe ye 200 neymar a 200 vs vs.. 4,5 adama senin neredeyse tum borcunu yatiriyor adamlar.
Teknik taktik vs herşeyden once bi adaletsizlik soz konusu artık. Şahsi fikrim tabi, 10,15 senede 1 kere ajax gibi biri çıkar finale ancak..

Üst Alt