SL 19/20 H:17 | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | MS | 27 Aralık - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:17 | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | MS | 27 Aralık

Tek dikkatimi çeken 10.dakikada itirazdan ikinci sarı kart verilmesi oldu. Maçı izlemedim küfür mü etti bilmiyorum ama 10.dakikada 2.sarı karttan kırmızı kart enteresan yani.

hamzbirliğinin yapacağı tek şey vardı kenarları kapayıp, bjk yi merkezden oynamaya sevk edecek full savunma yapacaklardı yalandan hücuma filan kalkmaya kalktılar yediler geçişlerden ve kenar baskısıyla. Bu kadar fark olmazdı en kötü.

Beşiktaş en azından idmanlarda kornerdi duran toptu falan çalışıyo belli yani her maçta ya gol atıyolar ya tehlikeli pozisyon oluyo duran toptan.Her kornerde ön direkte Atiba arkaya doğru aşırtarak pozisyon yapıyolar.Bizimkiler de idmanlarda napıyolarsa 1 tane duran top organizasyonu göremedik.zaten zor gol atıyoruz bari duran topları etkili kullanmak için bi çalışma yapsalar.

48 yaşında Bağ-Kur emeklisi atiba 1gol 1 asist helal olsun bizim fosillerin hepsi su atiba kadar kosmuyor

3 asist bir 1 gol diye biliyorum.
atibanın fizksel kalitesi ve profesyonelliğinden ziyade müthiş bir futbol zekasına sahip.Bu kadar başarılı olmasının en büyük nedeni budur.Birde buna kazanma hırsını eklenince başarılı oluyorsun.Adam sürekli hareket halinde..Ne zaman nerede duracağını çok iyi biliyor.

Bir bu adamın zekasına bakıyorum birde bizim orta sahadaki oyuncularına ki özellikle belhandaya yemiin ederim hem başımızdaki teknik adamların hemde bu oyuncuların yatacak yeri yok.

hakemler konusuna gelirsek.
Zaten senelerdir en çok kollanıpda en çok bağıran iki tane yüzsüz,şerefsiz camia var.Bunlarda fbjk...

Ama bizim başımıza senelerdir öyle vasıfsız,pısırık ve sözde Galatasaraylı başkan ve yöneticiler geliyor ki bunlara ses çıkaramıyoruz.
Başımızdakiler hiçbir zaman zamanında ve yeterli tepkiyi koymuyorlar.
Bu tamamen Galatasaraya bağlılık ile alakalı bir durum.

Üst Alt